POBJEDA

Lanac, korak 3: Rudes vs HNK Rijeka

RudesvsHNK Rijeka

HNL, 10. kolo ·

Naš tip

21.33kvota

Kvota: Bet365, zabilježena 16.10.2026. u 15:50. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod Kingmaker prije uplate.

Konačan rezultat: 1:2

  1. 3
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7
  6. 8
  7. 9
  8. 10
Kapital sada74.80 €
Prolaz nosi99.48 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Rijeka je peta s 14 bodova iz 8 utakmica i gol-razlikom +3, a Rudes je deveti sa 7 bodova iz 9 utakmica i gol-razlikom -13. Razmak je dakle sedam bodova, uz utakmicu manje u Rijeke. Rudes je u donjem dijelu tablice i razlika u golovima pokazuje koliko je ove sezone ranjiv. Za goste je ovo prilika da se vrate u vrh, za domaćina utakmica u kojoj je teško očekivati više od iznenađenja.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
4NK Osijek9+416
5HNK Rijeka8+314
6Istra 19619+312
8NK Lokomotiva Zagreb9-67
9Rudes9-137
10HNK Gorica9-85

Rudes

Zadnjih pet
WDLWL

Rudes je u zadnjih pet utakmica upisao 2 pobjede, 1 remi i 2 poraza, uz 9 zabijenih i 12 primljenih golova. Obrana je najveći problem: gol je primio u svih pet utakmica, a 2 ili više golova u njih četiri. Pobjede su stigle 2:1 u Gorici i 3:2 u Koprivnici u Kupu, ali kod kuće je momčad u zadnjem ligaškom nastupu izgubila 0:4 od Hajduka Split, a prije toga remizirala 2:2 sa Slavenom Belupom. Napad radi, no sve utakmice završavaju s tri ili više golova, što protiv kvalitetnijeg suparnika znači da se izgubljeni gol teško nadoknađuje.

HNK Rijeka

Zadnjih pet
LLWWD

Rijeka u zadnjih pet utakmica ima 2 pobjede, 1 remi i 2 poraza, uz 11 zabijenih i 6 primljenih golova. Izdvaja se uvjerljiva domaća pobjeda 3:0 protiv Hajduka Split i 6:0 u gostima protiv Vrbovca u Kupu, a bez primljenog gola ostala je u dvije utakmice. Zadnji ligaški nastup bio je težak poraz 1:4 u gostima protiv momčadi Slaven Belupo, a prije toga 0:1 protiv Union Berlina u prijateljskoj utakmici. Reakcija nakon takvog poraza obično je ozbiljna, a protiv momčadi koja prima gotovo u svakoj utakmici prostora za gol bit će dovoljno.

Zašto ovaj tip za lanac

Kvota 1.33 implicira oko 75 posto vjerojatnosti gostujuće pobjede, što je u skladu s razlikom u kvaliteti, a za lanac je to prihvatljivo jer tražimo prolaz, ne veliku zaradu. Scenarij u kojem tip pada je jednostavan: Rijeka u gostima ponovi 1:4 iz Belupa i ostane krhka u obrani, a Rudes iskoristi svoju sklonost postizanju golova. No Rudes je primio 12 golova u pet utakmica, pa je realniji scenarij da Rijeka rano povede i kontrolira ritam. Rizik je stvaran, ali kvota to i pokriva.

Stanje lanca

Ovo je treći korak lanca i na tip ide cijeli kapital od 74.80 EUR. Prolaz podiže stanje na 99.48 EUR i otvara četvrti korak, a promašaj znači povratak na početak s 20 eura. S kvotom 1.33 prolazak je vjerojatniji od prosjeka lanca, ali cijena promašaja na ovoj razini kapitala nije mala.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 1:2

Naša prognoza

Rudes je primio gol u svih pet zadnjih utakmica, od toga 2 ili više golova u njih četiri, i kod kuće je izgubio 0:4 od Hajduka Split. Rijeka je u istom razdoblju zabila 11 golova, a Hajduka je pobijedila 3:0. Uz dvije razlike u poretku, sedam bodova i prošlu pobjedu 2:1 u međusobnom susretu, gostujuća pobjeda je logičan ishod.

Tipster MarkoMarkotipster ·
Tip2
Kvota1.33
Kapital74.80 €

Gdje odigrati ovaj tip

kingmaker.comKingmaker početna stranicaKingmaker mobilna stranica
LanacKorak 3 · sve ili dalje
Kapital74.80 €Kvota1.33Prolaz →99.48 €
Kingmaker kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Kingmakera. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Rudes vs HNK Rijeka2 · 1.33Stavi tip