Kingmaker kladionica
6.8

Kingmaker kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Kingmakera. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Kingmaker logoKingmakersport i casino na hrvatskom6.8od 10

Recenzija · Bonus i račun

Kingmaker recenzija 2026

Kingmaker je kladionica i casino na jednom računu, sa sučeljem na hrvatskom i drugom najjačom sportskom ponudom od 26 kladionica koje pratimo. Bonusi su na razini većine. Slaba točka je sigurnost, jer ni licenca ni tvrtka nigdje nisu objavljene. Izvod ispod računa svih 14 ponuda za tvoju uplatu.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Kingmakera, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.8 od 10
Dobrodošlica
100% do 500 €
Uplata za bonus
20 €
Licenca
nije objavljena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 14 Kingmaker ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/14Bonus dobrodošlice

Kingmaker na računalu i mobitelu, snimke iz kolovoza 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodKingmaker · katalog 25.9.2026.6.8/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 100% do 500 € + 50 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 50 vrtnji Royal Fortune Wheel. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Kingmakeru
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager 35× na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sportska ponuda
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Kingmaker bonus dobrodošlice: casino ili sport

Kod registracije biraš casino ili sportski bonus. Oba traže uplatu od 20 €, koliko traži i većina kladionica u našem katalogu.

Casino bonus je 100% do 500 € uz 50 okretaja kotača Royal Fortune Wheel. Uplata od 100 € znači 200 € na računu, a najveći bonus dobiješ uplatom od 500 €. Wager je 35× i broji se na bonus i uplatu zajedno, rok je 10 dana, a dok okrećeš, ulog je ograničen na 100 €.

Sportski bonus je 100% do 100 € uz wager 6× na bonus i uplatu, najmanju kvotu 2,00 i rok od 30 dana. Uz 100 € uplate u prosjeku ostaje oko 28 €, pa je to jedina dobrodošlica koja u prosjeku ostaje u plusu.

Oba bonusa su točno na medijanu našeg kataloga bonusa. Nisu ni izdašniji ni škrtiji od većine, ali imaju objavljen rok, što ne vrijedi za sve.

Kako uzeti Kingmaker bonus

  1. Otvori računIz Hrvatske se stranica otvara preko zrcalne adrese. Link vodi na službenu stranicu, a mi ne primamo uplate.
  2. Odaberi casino ili sportski bonusBira se kod registracije. Jedna dobrodošlica po igraču.
  3. Uplati najmanje 20 €Karticom, Paysafecardom ili u jednoj od 15 kriptovaluta. Uplata Skrillom ili Netellerom ne otvara bonus. Bez bonusa dovoljno je 10 €.
  4. Okreni bonus u rokuCasino bonus 35× na bonus i uplatu u 10 dana, sportski 6× u 30 dana. Izvod ti pokazuje koliko je to u eurima.

Pojmovi poput wagera i KYC-a objašnjeni su u rječniku pojmova.

Kingmaker: sport 8/10, isplate i na RevolutOcjena 6.8 · casino 100% do 500 € uz 35× · uplata za bonus 20 €
Otvori račun na Kingmakeru

Koliko treba okrenuti: wager 35× na primjeru

Kod Kingmakera se u uvjet broji i uplata, ne samo bonus. To je bitna razlika: uz 100 € uplate i 100 € bonusa okrećeš 35 × 200 €.

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 50 vrtnji Royal Fortune Wheel: wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Uplata od 100 € dakle traži 7.000 € prometa u 10 dana. Uz vrtnju od 0,50 € to je 14.000 vrtnji, oko 16 sati igre.

Uz slot s povratom od 96% takav promet u prosjeku pojede 280 €, a bonus je 100 €. Na nulu bi izašao tek uz slotove od 98,6%, kakvih praktički nema. Casino dobrodošlicu zato gledaj kao dulju igru, ne kao zaradu.

Koje se Kingmaker ponude isplate

Od 14 ponuda njih četiri imaju sve što treba za račun: postotak, gornju granicu i wager. U plusu su samo sportske. Sportska dobrodošlica uz 100 € ostavi oko 28 €, a tjedni bonus nadopune (8× na uplatu) jedva izađe iznad nule, oko 2 €.

Sve 14 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 50 vrtnji Royal Fortune Wheel100% do 500 € + 50 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Bore Draw: povrat uloga kod 0:0povrat uloga kod 0:0Free bet Bore Draw
Royal Fortune Wheel: osvojite 1.000.000 €osvojite 1.000.000 €1 mil. € Royal Fortune Wheel
Turniri: natjecanje do 350.000 €natjecanje do 350.000 €350.000 € Turniri
VIP programVIP programVIP VIP program

Cashback je posebna priča. Dnevni casino cashback (do 15%, najviše 400 €) i live cashback (25%, do 200 €) okreću se samo jednom. Takav povrat je praktički novac, ali zato što vraća dio gubitka, ne zato što nešto dobivaš.

Royal Fortune Wheel nudi glavnu nagradu od 1.000.000 €. To je gornja granica, ne ono što realno možeš očekivati. Kako drugi cashback rade, usporedili smo na stranici cashback bonusi.

Sportska ponuda: druga najjača u bazi

Sport ima ocjenu 8, drugu najvišu od 26 kladionica, odmah iza GGbeta s 9.5. Uz nogomet tu su tenis, stolni tenis, košarka, hokej, američki nogomet i bejzbol, klađenje uživo i virtualni sportovi. Ponuda je klasična, bez naglaska na esports.

Ono što Kingmaker izdvaja su pogodnosti na samom listiću. Accumulator boost diže dobitak kombinacije do +100%. Rana isplata zatvara listić kad tvoja momčad povede s dva gola razlike. Bore Draw vraća ulog kad utakmica završi 0:0.

Uz to ide sportski cashback 10% do 500 € uz wager 3×. Ako igraš kombinacije, ovo je kladionica na kojoj ćeš te pogodnosti stvarno koristiti. Za utakmice dana pogledaj naše tipove.

Je li Kingmaker siguran: licenca nije objavljena

Podnožje Kingmakera nema ni broj licence, ni regulatora, ni naziv tvrtke. Opći uvjeti (verzija 1.12 od 19.8.2026.) govore samo o „tvrtki koja upravlja web-stranicom”, a za sporove upućuju na „primjenjivi zakon” bez imena države. Provjerili smo to 6.10.2026. na hrvatskoj inačici stranice.

Ranija verzija ove recenzije tvrdila je da Kingmaker radi pod curaçaoskom licencom. Danas to ne možemo potvrditi, pa smo tvrdnju povukli. Bez objavljene licence ne znaš kome se žaliti ako isplata zapne, i zato je sigurnost na 5.

Pritužbe idu preko podrške na support@kingmaker.com, a alati za odgovorno igranje imaju svoju stranicu. Granicu uplate postavi prije prve oklade. Kako, piše na stranici odgovorno klađenje.

Uplate i isplate na Kingmakeru

Za Hrvatsku Kingmaker nudi uplatu karticom, Paysafecardom, Skrillom, Netellerom, MiFinityjem i u 15 kriptovaluta. Najmanja uplata je 10 €, za bonus 20 €.

Isplata ide na karticu (do 3.000 €), bankovnim prijenosom, na Revolut, Skrill i MiFinity ili u kriptovaluti (od 20 €, Bitcoin od 60 €). Najviše je 5.000 € po isplati. Limiti su objavljeni za svaku metodu, a to mnoge kladionice ne rade. Kripto po kladionicama uspoređujemo na stranici kripto kladionice.

Rok isplate nije objavljen. Aircash, koji je spominjala ranija verzija recenzije, na popisu metoda za Hrvatsku nismo našli.

Kako Kingmaker izgleda

Snimke su s hrvatske inačice stranice, na računalu i mobitelu. Dodirni bilo koju za cijelu stranicu.

Snimke stranice kingmaker.com iz kolovoza 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Kingmaker i slične kladionice

Isti wager, rok i uplatu za dobrodošlicu imaju Dudespin, Dragonia, Legiano, Robocat, AmunRa, Cazeus i TikiTaka. Legiano i Dragonia uz isti postotak daju 200 vrtnji, Kingmaker 50. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Kingmaker odgovara, a kome ne

Odgovara ti ako

  • igraš kombinacije i koristit ćeš accumulator boost i ranu isplatu
  • želiš cashback koji se okreće samo jednom
  • isplaćuješ na Revolut ili bankovni račun
  • ti je važno sučelje na hrvatskom

Gledaj druge ako

  • želiš znati tko stoji iza kladionice i kome se žališ
  • ti je bitan unaprijed poznat rok isplate
  • igraš NetEnt slotove, jer prema uvjetima nisu dostupni iz Hrvatske

Kako smo ocijenili Kingmaker

6.8od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Druga najjača sportska ponuda u bazi i pošteni uvjeti bonusa. Ali tko stoji iza stranice, ne znamo, a to je razlog niže ocjene sigurnosti.

Sigurnost5.0
Sport8.0
Bonusi7.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ukupna ocjena 6.8 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 8, bonusi 7 i uplate 7. Isti postupak vrijedi za svih 26 kladionica, a opisan je na stranici kako ocjenjujemo.

Podaci su iz javnih uvjeta Kingmakera (verzija 1.12), popisa metoda plaćanja za Hrvatsku i našeg kataloga bonusa sa stanjem od 25.9.2026. Račun nismo otvarali i nismo uplaćivali. Zadnja provjera bila je 6.10.2026.

Česta pitanja o Kingmakeru

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koju licencu ima Kingmaker?
Kingmaker na stranici ne objavljuje ni licencu ni naziv tvrtke. Opći uvjeti govore samo o „tvrtki koja upravlja web-stranicom”. Zato je ocjena sigurnosti 5.
Koliki je bonus dobrodošlice na Kingmakeru?
Casino bonus je 100% do 500 € uz 50 okretaja Royal Fortune Wheela, wager 35× na bonus i uplatu i rok 10 dana. Sportski je 100% do 100 €, wager 6× i rok 30 dana. Za oba treba uplatiti najmanje 20 €, a Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.
Isplati li se Kingmaker bonus?
Sportski bonus da: uz 100 € uplate i maržu od 6% u prosjeku ostaje oko 28 €. Casino bonus uz 35× na bonus i uplatu traži 7.000 € prometa i u prosjeku pojede više nego što donese, pa ga gledaj kao dulju igru.
Kako radi cashback na Kingmakeru?
Dnevni casino cashback ide do 15% (najviše 400 €), live cashback 25% (najviše 200 €), oba uz wager 1×. Sportski cashback je 10% do 500 € uz wager 3×.
Kojim se metodama može isplatiti s Kingmakera?
Iz Hrvatske na karticu (do 3.000 €), bankovnim prijenosom, na Revolut, Skrill, MiFinity ili u kriptovaluti. Najviše je 5.000 € po isplati. Rok isplate nije objavljen.
Prima li Kingmaker Aircash?
Na popisu metoda za Hrvatsku 6.10.2026. Aircash nismo našli. Uplate idu karticom, Paysafecardom, Skrillom, Netellerom, MiFinityjem ili u kriptovaluti.
Što je Royal Fortune Wheel?
Kotač nagrada s glavnom nagradom od 1.000.000 €. Prvih 50 okretaja dolazi uz casino bonus dobrodošlice. Glavna nagrada je gornja granica, a pravila stoje u uvjetima promocije.

Kingmaker kladionica Details

Provajderi
Uplatne metode
Isplatne metode
Limit isplate
Zabranjene države
Jezici
Valute
Uređaji

Casino bonus 100% do 500 € + 50 vrtnji Royal Fortune Wheela (glavna nagrada 1.000.000 €). Zaseban sportski bonus do 100 € i dnevni cashback do 15%.

5.0
Sigurnost i licenca
8.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
6.8 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)