Dudespin kladionica
7.3

Dudespin kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Igrač bira jedan bonus dobrodošlice pri prvoj uplati. Vrijede opći uvjeti Dudespina. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Dudespin logoDudespincasino i sport na hrvatskom7.3od 10

Recenzija · Bonus i račun

Dudespin recenzija 2026

Dudespin je casino i kladionica na hrvatskom, s najvećim paketom dobrodošlice u svojoj obitelji kladionica: do 2.000 € i 150 vrtnji kroz tri uplate. Paket je velik, ali uvjeti su strogi, jer se wager broji i na uplatu. Izvod ispod pokazuje što od svih 24 ponude stvarno ostaje.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Dudespina, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
7.3 od 10
Dobrodošlica
do 2.000 € kroz 3 uplate
Uplata za bonus
20 €
Licenca
nije objavljena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 24 Dudespin ponude, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/24Paket dobrodošlice

Dudespin na računalu i mobitelu, snimke iz kolovoza 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodDudespin · katalog 25.9.2026.7.3/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 300% do 2.000 € + 150 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Paket dobrodošlice 300% do 2.000 € + 150 vrtnji. Paket ide kroz 3 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 100% do 1.000 €. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Dudespinu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport i casino
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Dudespin bonus dobrodošlice: paket kroz tri uplate

300% do 2.000 € zvuči kao jedan bonus, ali to je zbroj tri uplate. Prva donosi 100% do 1.000 € i 50 vrtnji, druga i treća po 100% do 500 € i 50 vrtnji. Za svaku treba najmanje 20 €.

Svaki dio paketa ima wager 35× na bonus i uplatu zajedno, rok od 10 dana i najveći ulog od 100 € dok okrećeš. Dobitak od besplatnih vrtnji okreće se 40 puta. Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.

Sportski bonus je zasebna opcija: 100% do 100 € uz 6× na bonus i uplatu, najmanju kvotu 2,00 i 30 dana. Postoji i kripto dobrodošlica u USDT-u. Uzeti možeš samo jednu od njih.

Paket je najveći u obitelji kladionica koje dijele istu platformu, a to su još Kingmaker, Dragonia, Robocat i AmunRa. Sve ponude s uvjetima su i na stranici Dudespin bonus.

Kako uzeti Dudespin bonus

  1. Otvori računDudespin se iz Hrvatske otvara preko hrvatske zrcalne adrese. Link vodi na službenu stranicu, a mi ne primamo uplate.
  2. Odaberi jednu dobrodošlicuCasino paket, sportski bonus ili kripto. Samo jedna po igraču.
  3. Uplati najmanje 20 €U eurima ili u USDT-u. Uplata Skrillom ili Netellerom ne otvara bonus.
  4. Okreni prvi dio u 10 danaTek onda ide druga uplata paketa. Izvod pokazuje koliko je prometa za tvoju uplatu.
Dudespin: paket do 2.000 € + 150 vrtnjiOcjena 7.3 · bonusi 8 · uplata za bonus 20 €
Otvori račun na Dudespinu

Koliko treba okrenuti: 35× na bonus i uplatu

Kod Dudespina se u uvjet broji i uplata. Uz 100 € uplate i 100 € bonusa to znači 35 × 200 €, a ne 35 × 100 €.

Paket dobrodošlice 300% do 2.000 € + 150 vrtnji (prva uplata): wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Za prvu uplatu od 100 € to je 7.000 € prometa u 10 dana, ili 14.000 vrtnji od 0,50 €. Uz slot od 96% okretanje u prosjeku pojede 280 €, a bonus je 100 €.

Da bi casino paket izašao na nulu, trebao bi ti slot s povratom od 98,6%. Takvih nema mnogo, pa paket shvati kao više igre za isti novac. Isplata iz bonusa ograničena je na deset puta iznos bonusa.

Koje se Dudespin ponude isplate

Od 24 ponude za račun ih je pet: postotak, granica i wager su objavljeni, iznos je u eurima. U plusu su dvije, obje sportske. Sportska dobrodošlica uz 100 € ostavi oko 28 €, a tjedni bonus nadopune, čiji se wager od 8× broji samo na uplatu, tek oko 2 €.

Sve 24 ponude za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend bonus nadopune 50% do 750 €50% do 750 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Paket dobrodošlice 300% do 2.000 € + 150 vrtnji300% do 2.000 € + 150 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Kripto bonus na prvu uplatu 200% do 3.000 USDT200%40×200% do 3.000 USDT
Kripto bonus dobrodošlice 100% do 200 USDT100%6×100% do 200 USDT
Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Kripto vikend reload 75% do 750 USDT + 100 vrtnji75% + 100 vrtnji30×75% do 750 USDT + 100 vrtnji
Tjedni kripto reload 60% do 1.000 USDT60%30×60% do 1.000 USDT
Kripto tjedni bonus nadopune 50% do 500 USDT50%8×50% do 500 USDT
Kripto vikend bonus nadopune 50% do 1.000 USDT50%8×50% do 1.000 USDT
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
Utrke konja: 50% povrata do 50 €50% povrata do 50 €6×50% povrata do 50 €
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Turniri: natjecanje do 300.000 €natjecanje do 300.000 €300.000 € Turniri
Trgovina: Bowls za nagrade do 1.000 €Bowls za nagrade do 1.000 €1.000 € Trgovina
VIP Club: 400 € dnevno u nagradama400 € dnevno u nagradama400 € VIP Club

Najkorisnija stvar u ponudi nije bonus nego povrat. Dnevni cashback do 15% (najviše 400 €) i live cashback 25% (do 200 €) okreću se samo jednom, pa je to gotovo pravi novac. Sportski cashback od 10% traži 3×. Kako to izgleda drugdje, pogledaj na stranici cashback bonusi.

Sport i casino na jednom računu

Dudespin je prije svega casino, ali sportska strana nije ukras. Uz sportski bonus tu su accumulator boost do +100% na kombinacije, rana isplata kad momčad povede s dva gola i povrat u free betu za BetBuilder. Za utrke konja postoji povrat od 50% do 50 €, što sestrinske stranice nemaju.

Sportski reloadi traže da se javiš podršci da ti bonus dodijeli. To piše u uvjetima, pa ne čekaj da se sam pojavi. Za utakmice dana pogledaj naše tipove.

Je li Dudespin siguran

Licencu Dudespin na stranici ne objavljuje. Ranija verzija ove recenzije navodila je Anjouan i eCOGRA; te podatke danas ne možemo potvrditi, pa ih ne ponavljamo. Ista je situacija kod Kingmakera, koji je na istoj platformi.

Stranica i svi uvjeti bonusa dostupni su na hrvatskom, a to olakšava provjeru prije uplate. Hrvatsku dozvolu Dudespin nema, pa ti u sporu hrvatski regulator ne može pomoći. Sigurnost stoji na 6.

Granicu uplate postavi prije prve oklade. Kako, piše na stranici odgovorno klađenje.

Uplate i isplate

Dudespin vodi račune u eurima i u USDT-u. Najmanja uplata za bonus je 20 €. Kripto dobrodošlica traži najmanje 100 USDT (oko 88 €) i ima stroži wager, 40×.

Popis metoda i rok isplate za Dudespin ovaj put nismo zasebno prepisivali. Za Kingmaker, s iste platforme, popis je u njegovoj recenziji. Kripto po kladionicama uspoređujemo na stranici kripto kladionice.

Kako Dudespin izgleda

Tamnoplava stranica s paketom dobrodošlice na vrhu i popisom najigranijih slotova odmah ispod. Lijevo je izbornik za casino, sport, turnire i VIP.

Snimke stranice dudespin.com iz kolovoza 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Dudespin i slične kladionice

Ocjena je prosjek ista četiri stupa za sve, a uz nju je glavni bonus iz kataloga. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Dudespin odgovara, a kome ne

Odgovara ti ako

  • želiš puno bonusa kroz nekoliko uplata i znaš da to znači puno okretanja
  • cijeniš cashback koji se okreće samo jednom
  • želiš uvjete i podršku na hrvatskom
  • igraš i kripto, u USDT-u

Gledaj druge ako

  • želiš znati pod čijom licencom igraš
  • tražiš casino bonus koji realno ostaje u plusu
  • uplaćuješ Skrillom ili Netellerom i računaš na bonus

Kako smo ocijenili Dudespin

7.3od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Najviše bonusa u obitelji i uredno složeni uvjeti na hrvatskom. Casino paket je ipak skup, a licencu Dudespin ne objavljuje.

Sigurnost6.0
Sport7.0
Bonusi8.0
Uplate8.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 7.3 je prosjek četiri stupa: sigurnost 6, sport 7, bonusi 8 i uplate 8. Postupak je isti za svih 26 kladionica i opisan je na stranici kako ocjenjujemo.

Uvjete bonusa pročitali smo na hrvatskoj inačici stranice 25.9.2026. Račun nismo otvarali i novac nismo uplaćivali. Zadnji pregled recenzije bio je 6.10.2026.

Česta pitanja o Dudespinu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je bonus dobrodošlice na Dudespinu?
Casino paket ide do 2.000 € i 150 vrtnji kroz tri uplate: 100% do 1.000 € na prvu, pa po 100% do 500 € na drugu i treću, uz 50 vrtnji za svaku. Sportski bonus je 100% do 100 €.
Koliki je wager na Dudespin bonus?
35× na bonus i uplatu zajedno, uz rok od 10 dana. Za prvu uplatu od 100 € to je 7.000 € prometa. Dobitak od vrtnji traži 40×, a sportski bonus 6×.
Isplati li se Dudespin bonus?
Casino paket uz te uvjete u prosjeku pojede više nego što donese. U plusu su sportska dobrodošlica (oko 28 € uz 100 €) i cashback, koji se okreće samo jednom.
Može li se Dudespin bonus uzeti uz Skrill?
Ne. Uvjeti izričito kažu da uplata Skrillom ili Netellerom ne otvara bonus dobrodošlice.
Ima li Dudespin hrvatski jezik?
Ima. Stranica i uvjeti bonusa su na hrvatskom, a iz Hrvatske se otvara preko hrvatske zrcalne adrese.
Koju licencu ima Dudespin?
Licencu na stranici ne objavljuje. Ranije navode o licenci nismo mogli potvrditi, pa ih ne ponavljamo. Hrvatsku dozvolu nema.

Dudespin kladionica Details

Provajderi
Uplatne metode
Isplatne metode
Limit isplate
Zabranjene države
Jezici
Valute
Uređaji

Casino bonus 300% do 2.000 € + 150 besplatnih vrtnji uz uvjet okretanja 35x, ili crypto bonus do 3.000 USDT. Sportski bonus do 100 €.

6.0
Sigurnost i licenca
7.0
Sportska ponuda i kvote
8.0
Bonusi i promocije
8.0
Uplate i isplate
7.3 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)