Dragonia kladionica
6.8

Dragonia kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit 20 €. Vrijede opći uvjeti Dragonije. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Dragonia logoDragoniacasino sa zmajevima, i sport6.8od 10

Recenzija · Bonus i račun

Dragonia recenzija 2026

Dragonia je casino i kladionica sa zmajevima u svakom kutu stranice. Ispod teme je ista platforma kao kod Robocata i Dudespina, s istim uvjetima i 200 vrtnji uz dobrodošlicu. Ovdje je izvod za sve 23 ponude, s brojkama za tvoju uplatu.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Dragonije, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.8 od 10
Dobrodošlica
100% do 500 € + 200 vrtnji
Uplata za bonus
20 €
Licenca
Anjouan

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 23 Dragonia ponude, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/23Bonus dobrodošlice

Dragonia na računalu i mobitelu, snimke iz kolovoza 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodDragonia · katalog 25.9.2026.6.8/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 100% do 500 € + 200 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Dragoniji
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Dragonia bonus dobrodošlice

Uz prvu uplatu dobiješ 100% do 500 € i 200 besplatnih vrtnji. Za 100 € uplate na računu je 200 €, a najveći bonus ide uz uplatu od 500 €. Ispod 20 € bonusa nema.

Wager je 35× i broji se na bonus i uplatu. Rok je 10 dana, najveći ulog 100 €, a vrtnje se okreću 40 puta. Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.

Sportaši mogu uzeti 100% do 100 € uz 6× i kvotu 2,00, a kripto igrači dobrodošlicu u USDT-u. Bira se jedna. Sve ponude su na stranici Dragonia bonus.

Kako uzeti Dragonia bonus

  1. Otvori računStranica ima hrvatsku inačicu. Mi ne primamo uplate, link vodi na Dragoniju.
  2. Odaberi dobrodošlicuCasino, sport ili kripto, samo jednu.
  3. Uplati 20 € ili višeBez Skrilla i Netellera, inače bonusa nema.
  4. Okreni u rokuCasino 35× na bonus i uplatu u 10 dana, sport 6× u 30 dana.
Dragonia: 100% do 500 € + 200 vrtnjiOcjena 6.8 · licenca Anjouan · uplata za bonus 20 €
Otvori račun na Dragoniji

Koliko treba okrenuti

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji: wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Uz 100 € uplate i 100 € bonusa promet je 7.000 €, jer se 35× računa na oboje. To je 14.000 vrtnji od 0,50 €. Slot od 96% u prosjeku zadrži 280 €, dakle gotovo dvostruko više od bonusa.

Na nulu bi bonus izašao tek uz povrat od 98,6%. Zato ga uzmi zbog vrtnji i dulje igre, a ne zbog računice.

Koje se Dragonia ponude isplate

Četiri ponude imaju objavljene sve uvjete. U plusu su dvije sportske: dobrodošlica s oko 28 € uz 100 € i tjedni bonus nadopune s tek 2 €.

Sve 23 ponude za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji100% do 500 € + 200 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Kripto bonus na prvu uplatu 200% do 3.000 USDT200%40×200% do 3.000 USDT
Kripto bonus dobrodošlice 100% do 200 USDT100%6×100% do 200 USDT
Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Kripto vikend reload 75% do 750 USDT + 100 vrtnji75% + 100 vrtnji30×75% do 750 USDT + 100 vrtnji
Tjedni kripto reload 60% do 1.000 USDT60%30×60% do 1.000 USDT
Kripto tjedni bonus nadopune 50% do 500 USDT50%8×50% do 500 USDT
Kripto vikend bonus nadopune 50% do 1.000 USDT50%8×50% do 1.000 USDT
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Turniri: natjecanje do 350.000 €natjecanje do 350.000 €350.000 € Turniri
Trgovina: kovanice za nagrade do 1.000 €kovanice za nagrade do 1.000 €1.000 € Trgovina
VIP Elite Society: dodatnih 400 € svaki dandodatnih 400 € svaki dan400 € VIP Elite Society
Izazovi: do 15.000 kovanicado 15.000 kovanicaVIP Izazovi

Dragonia nema sportski vikend reload u eurima ni povrat za utrke konja, koje Dudespin ima. Zato je i ponuda manja, 23 stavke. Dnevni i live cashback okreću se jednom, kao i drugdje na platformi (usporedba cashbacka).

Sport na Dragoniji

Sport je dodatak casinu, s pogodnostima na listiću: accumulator boost do +100%, rana isplata kod vodstva od dva gola i povrat u free betu za BetBuilder. Sportski cashback je 10% do 500 € uz 3×. Utakmice dana pratimo u tipovima.

Je li Dragonia sigurna

Dragonia radi pod licencom Anjouan Gaming Authority. To je strana licenca blažeg tipa i hrvatski regulator nad njom nema ovlasti.

Stranica i uvjeti bonusa su na hrvatskom, otvaraju se s hrvatske adrese. Stara verzija recenzije tvrdila je da hrvatskog nema i spominjala eCOGRA certifikat; prvo nije točno, drugo nismo mogli potvrditi.

Sigurnost je 6. O granicama uplate piše na stranici odgovorno klađenje.

Uplate i isplate

Račun može biti u eurima ili USDT-u. Za bonus je potrebno 20 €, za kripto dobrodošlicu 100 USDT.

Rok isplate i popis metoda za Dragoniju nismo ponovno provjeravali, pa ih ne navodimo. Kripto opcije po kladionicama su na stranici kripto kladionice.

Kako Dragonia izgleda

Tamnoljubičasta stranica sa zmajem u velikom banneru i numeriranom listom najigranijih slotova ispod njega.

Snimke stranice dragonia.com iz kolovoza 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Dragonia i slične kladionice

Isti uvjeti dobrodošlice vrijede za Robocat, Legiano i Cazeus. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Dragonia odgovara

Odgovara ti ako

  • voliš slotove i želiš 200 vrtnji uz prvu uplatu
  • igraš u USDT-u
  • ti je bitno da su uvjeti na hrvatskom

Gledaj druge ako

  • tražiš sportske promocije, jer ih Dragonia ima manje od Dudespina
  • želiš casino bonus koji se realno isplati
  • ti je važna zaštita europskog regulatora

Kako smo ocijenili Dragoniju

6.8od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Uredna kladionica srednje klase. Vrtnje su izdašne, uvjeti strogi, a po ponudi je nešto tanja od sestrinskih stranica.

Sigurnost6.0
Sport7.0
Bonusi7.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.8 je prosjek četiri stupa sa po 6 za sigurnost i 7 za sport, bonuse i uplate. Postupak je na stranici kako ocjenjujemo.

Uvjete smo pročitali na hrvatskoj inačici stranice 25.9.2026. Nismo otvarali račun ni uplaćivali. Zadnji pregled: 6.10.2026.

Česta pitanja o Dragoniji

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je bonus dobrodošlice na Dragoniji?
100% do 500 € uz 200 besplatnih vrtnji, uz uplatu od najmanje 20 €. Postoje i sportski bonus od 100% do 100 € i kripto dobrodošlica.
Koji uvjet okretanja ima Dragonia?
Casino bonus 35× na bonus i uplatu u 10 dana, vrtnje 40×, sportski bonus 6×. Za uplatu od 100 € to je 7.000 € prometa.
Ima li Dragonia hrvatski jezik?
Ima. Stranica i uvjeti bonusa dostupni su na hrvatskom.
Koju licencu ima Dragonia?
Anjouan Gaming Authority. Hrvatsku dozvolu nema.
Prima li Dragonia bonus uz Skrill?
Ne. Uplata Skrillom ili Netellerom ne otvara bonus dobrodošlice.

Dragonia kladionica Details

Provajderi
Uplatne metode
Isplatne metode
Limit isplate
Zabranjene države
Licenca
Jezici
Valute
Uređaji
Osnovan

Casino bonus 100% do 500 € + 200 besplatnih vrtnji uz uvjet okretanja 35x. Zaseban sportski bonus do 100 € i crypto paket do 3.000 USDT.

6.0
Sigurnost i licenca
7.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
6.8 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)