Robocat
7.0

Robocat

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Robocata. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Robocat logoRobocatcasino i sport, Anjouan7.0od 10

Recenzija · Bonus i račun

Robocat recenzija 2026

Robocat je casino i kladionica s robotskom mačkom u logotipu, sučeljem na hrvatskom i licencom iz Anjouana. Dobrodošlica daje 200 vrtnji, četiri puta više od Kingmakera, ali uvjeti su isti strogi kao u cijeloj obitelji. Ispod je izvod za sve 23 ponude.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Robocata, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
7.0 od 10
Dobrodošlica
100% do 500 € + 200 vrtnji
Uplata za bonus
20 €
Licenca
Anjouan

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 23 Robocat ponude, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/23Bonus dobrodošlice

Robocat na računalu i mobitelu, snimke iz kolovoza 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodRobocat · katalog 25.9.2026.7.0/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 100% do 500 € + 200 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Robocatu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Robocat bonus dobrodošlice

Casino dobrodošlica je 100% do 500 € uz 200 besplatnih vrtnji. Uplata od 100 € daje 200 € na računu, a puni bonus od 500 € dobiješ uz uplatu od 500 €. Najmanja uplata je 20 €.

Wager je 35× i broji se na bonus i uplatu zajedno. Imaš 10 dana, ulog je ograničen na 100 €, a dobitak od vrtnji okreće se 40 puta. Iz bonusa se može isplatiti najviše deset puta njegov iznos.

Umjesto casino bonusa možeš uzeti sportski, 100% do 100 € uz 6× na bonus i uplatu i kvotu od 2,00, ili kripto dobrodošlicu u USDT-u. Sve ponude su i na stranici Robocat bonus.

Kako uzeti Robocat bonus

  1. Otvori računRobocat ima hrvatsku inačicu stranice. Link vodi na službenu stranicu, a mi ne primamo uplate.
  2. Izaberi casino, sport ili kriptoJedna dobrodošlica po igraču.
  3. Uplati najmanje 20 €Skrill i Neteller ne otvaraju bonus, pa za prvu uplatu uzmi drugu metodu.
  4. Okreni bonus u 10 danaCasino 35× na bonus i uplatu, sport 6× u 30 dana.
Robocat: 100% do 500 € + 200 vrtnjiOcjena 7.0 · uplate 8 · licenca Anjouan
Otvori račun na Robocatu

Koliko treba okrenuti

Isti uvjet vrijedi u cijeloj obitelji kladionica na ovoj platformi. Ključno je da se u wager broji i tvoja uplata.

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji: wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Uz 100 € uplate okrećeš 7.000 € u deset dana. To je 14.000 vrtnji od 0,50 €, oko 16 sati igre. Slot od 96% u prosjeku pri tome zadrži 280 €, a bonus je 100 €.

Prag je 98,6%. Dakle, casino bonus ti daje dulju igru i 200 vrtnji, ali ne i očekivanu dobit.

Koje se Robocat ponude isplate

Pet od 23 ponude može se izračunati. U plusu su sportska dobrodošlica, oko 28 € uz 100 €, i tjedni bonus nadopune, koji jedva izađe iznad nule (2 €).

Sve 23 ponude za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend bonus nadopune 50% do 750 €50% do 750 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji100% do 500 € + 200 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Kripto bonus na prvu uplatu 200% do 3.000 USDT200%40×200% do 3.000 USDT
Kripto bonus dobrodošlice 100% do 200 USDT100%6×100% do 200 USDT
Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Kripto vikend reload 75% do 750 USDT + 100 vrtnji75% + 100 vrtnji30×75% do 750 USDT + 100 vrtnji
Tjedni kripto reload 60% do 1.000 USDT60%30×60% do 1.000 USDT
Kripto tjedni bonus nadopune 50% do 500 USDT50%8×50% do 500 USDT
Kripto vikend bonus nadopune 50% do 1.000 USDT50%8×50% do 1.000 USDT
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Turniri: natjecanje do 350.000 €natjecanje do 350.000 €350.000 € Turniri
VIP Elite Society: dodatnih 400 € svaki dandodatnih 400 € svaki dan400 € VIP Elite Society
Roboslot: osvojite do 6.000 €osvojite do 6.000 €6.000 € Roboslot

Povrat je bolji posao od bonusa. Dnevni cashback do 15% i live cashback 25% okreću se samo jednom. Roboslot je Robocatova vlastita nagradna igra s nagradama do 6.000 €. Ostale vrste povrata usporedili smo na stranici cashback bonusi.

Sport na Robocatu

Sport je ovdje dodatak casinu, ali ima pogodnosti koje se isplati znati. Accumulator boost diže dobitak kombinacije do +100%, rana isplata zatvara listić kad momčad vodi s dva gola, a BetBuilder vraća pola izgubljenog uloga u free betu do 50 €.

Sportski reloadi dodjeljuju se preko podrške, pa im se javi nakon uplate. Za ideje za listić pogledaj naše tipove.

Je li Robocat siguran

Robocat navodi licencu Anjouan Gaming Authority. Anjouan je otok Komorskog Saveza i ta licenca je među blažima: u sporu oko isplate ne pomaže ni hrvatski ni europski regulator.

Ranija verzija recenzije spominjala je eCOGRA certifikat i podršku 0-24 na hrvatskom. To danas nismo mogli potvrditi, pa ne tvrdimo. Potvrđeno je da su stranica i uvjeti bonusa na hrvatskom.

Sigurnost stoji na 6. Granicu uplate postavi prije prve oklade, a kako, piše na stranici odgovorno klađenje.

Uplate i isplate

Račun se vodi u eurima ili USDT-u, a najmanja uplata za bonus je 20 €. Kripto dobrodošlica traži 100 USDT i ima wager 40×.

Detaljan popis metoda i rok isplate za ovu recenziju nismo ponovno provjeravali, pa ih ne navodimo. Kingmaker, na istoj platformi, isplaćuje i na bankovni račun i Revolut; detalji su u njegovoj recenziji.

Kako Robocat izgleda

Za razliku od većine casina, Robocat je svijetla stranica, u ljubičastim i bijelim tonovima, s robotskom mačkom u bannerima i brojačem jackpota pri dnu naslovnice.

Snimke stranice robocat.com iz kolovoza 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Robocat i slične kladionice

Ocjena je prosjek ista četiri stupa, a uz nju je glavni bonus iz kataloga. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Robocat odgovara

Odgovara ti ako

  • želiš puno besplatnih vrtnji uz dobrodošlicu
  • ti je važno da je licenca barem objavljena
  • igraš i sport i casino na istom računu
  • cijeniš cashback koji se okreće jednom

Gledaj druge ako

  • očekuješ casino bonus koji ostaje u plusu
  • tražiš jaču sportsku ponudu, poput GGbeta ili Kingmakera
  • uplaćuješ Skrillom ili Netellerom

Kako smo ocijenili Robocat

7.0od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Solidna kladionica bez velikih slabosti: licenca je objavljena, uvjeti su na hrvatskom, a 200 vrtnji je izdašno. Casino bonus uz 35× na bonus i uplatu ipak ne očekuj u plusu.

Sigurnost6.0
Sport7.0
Bonusi7.0
Uplate8.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 7.0 je prosjek četiri stupa: sigurnost 6, sport 7, bonusi 7 i uplate 8. Isti postupak koristimo za svih 26 kladionica (kako ocjenjujemo).

Uvjeti su pročitani na hrvatskoj inačici stranice 25.9.2026., a recenziju smo zadnji put pregledali 6.10.2026. Bez vlastitog računa i bez uplate.

Česta pitanja o Robocatu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je bonus dobrodošlice na Robocatu?
Casino bonus je 100% do 500 € uz 200 besplatnih vrtnji, uz uplatu od najmanje 20 €. Umjesto njega možeš uzeti sportski bonus od 100% do 100 € ili kripto dobrodošlicu.
Koliki je wager na Robocat bonus?
35× na bonus i uplatu, rok 10 dana. Uz uplatu od 100 € to je 7.000 € prometa. Vrtnje traže 40×, sportski bonus 6×.
Koju licencu ima Robocat?
Anjouan Gaming Authority. Hrvatsku dozvolu nema, pa ga hrvatski regulator ne nadzire.
Ima li Robocat hrvatski jezik?
Ima. Stranica i uvjeti bonusa dostupni su na hrvatskom.
Isplati li se Robocat bonus?
Casino bonus uz 35× na bonus i uplatu u prosjeku ne. Sportska dobrodošlica da, oko 28 € uz 100 €, a cashback se okreće samo jednom.

Robocat Details

Provajderi
Uplatne metode
Isplatne metode
Limit isplate
Zabranjene države
Licenca
Jezici
Valute
Uređaji
Osnovan

Casino bonus 100% do 500 € + 200 besplatnih vrtnji uz uvjet okretanja 35x. Zaseban sportski bonus do 100 € i crypto ponude do 3.000 USDT.

6.0
Sigurnost i licenca
7.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
8.0
Uplate i isplate
7.0 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)