POBJEDA

Lanac, korak 2: Ipswich vs Nottingham Forest

IpswichvsNottingham Forest

Premier liga, 8. kolo ·

Naš tip

GG (oba daju gol)1.62kvota

Kvota: Bet365, zabilježena 23.10.2026. u 16:19. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod Dragonia prije uplate.

Konačan rezultat: 1:1

  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10
Kapital sada28.80 €
Prolaz nosi46.66 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Ipswich je deseti s 9 bodova iz 7 utakmica, Nottingham Forest devetnaesti s 5 bodova iz isto toliko nastupa, a oba kluba imaju gol-razliku -4. Razmak na tablici je velik, no u bodovima iznosi samo četiri, pa Forest s ovog gostovanja može odmah izaći iz zone ispada. Ipswichu pobjeda daje dodatni odmak od dna. Obje momčadi dakle imaju razlog tražiti gol, a ne čuvati rezultat.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
9Hull City7+19
10Ipswich7-49
11Newcastle7-48
18Fulham7-35
19Nottingham Forest7-45
20Sunderland7-84

Ipswich

Zadnjih pet
LWLLW

Ipswich u zadnjih pet utakmica ima 2 pobjede i 3 poraza, uz 9 zabijenih i 11 primljenih golova. Gol su zabili u četiri od pet susreta, a bez zabijenog ostali su samo kod poraza 0:1 u gostima protiv Evertona. Mreža im nije ostala netaknuta ni jednom: primili su 2:3 od Manchester Cityja, 2:1 protiv Fulhama su dobili, 2:4 od Arsenala u Liga kupu i 3:2 u pobjedi protiv Crystal Palacea. Takav obrazac, gdje se gol daje i zabija, vuče nas prema tipu. Izostaju S. Lukic i J. Taylor.

Nottingham Forest

Zadnjih pet
LLLWD

Forest je u zadnjih pet utakmica imao 1 pobjedu, 1 remi i 3 poraza, uz samo 3 zabijena gola. Tri puta ostali su bez zabijenog gola, što je jasan minus za naš tip. S druge strane, pobjeda 2:1 u gostima kod Aston Ville pokazuje da gol na stranom terenu znaju postići. Obrana je stabilnija nego napad, jer su primili 6 golova i u jednoj utakmici ostali bez primljenog. Bez Igora Jesusa i N. Savone napadačka opcija je sužena, pa je ovo najrizičniji dio tipa.

Zašto ovaj tip za lanac

GG uz kvotu 1.62 implicira vjerojatnost od oko 62 posto, a za lanac nam treba tip koji ne ovisi o jednom ishodu. Ipswich je u četiri od pet utakmica zabio i u četiri od pet bio dio utakmice s tri ili više golova, pa njegov gol smatramo najvjerojatnijim dijelom oklade. Preostaje Forest. Scenarij u kojem tip pada: Ipswich rano povede, Forest ostane bez napadača i ponovi nizove bez zabijenog gola. Scenarij u kojem prolazi: Ipswich zabije, a Forest, kojem treba bod ili tri, pogodi jednom iz prekida ili protunapada. Zadnji međusobni susret u Ipswichu završio je 2:4.

Stanje lanca

Ovo je drugi korak lanca. Na tip ide cijeli kapital od 28.80 EUR. Prolaz podiže iznos na 46.66 EUR i nastavlja lanac u treći korak, a promašaj vraća lanac na početak s 20 EUR. Kvota 1.62 u rasponu je koji lanac traži, ali rizik leži u Forestovom napadu.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 1:1

Naša prognoza

Ipswich je zabio u 4 od zadnjih 5 utakmica i u istom broju utakmica bilo je 3 ili više golova, pa njegov gol vidimo kao čvrst temelj tipa. Na Portman Roadu primili su 2:4 od Arsenala, a prošlogodišnji dvoboj s Forestom završio je 2:4. Forestu treba samo jedan pogodak, a njegova pobjeda 2:1 kod Aston Ville pokazuje da ga može dati i u gostima.

Tipster AnteAntetipster ·
TipGG (oba daju gol)
Kvota1.62
Kapital28.80 €

Gdje odigrati ovaj tip

dragonia.comDragonia početna stranicaDragonia mobilna stranica
LanacKorak 2 · sve ili dalje
Kapital28.80 €Kvota1.62Prolaz →46.66 €
Dragonia kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit 20 €. Vrijede opći uvjeti Dragonije. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Ipswich vs Nottingham ForestGG (oba daju gol) · 1.62Stavi tip