POBJEDA

Lanac, korak 3: Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt

Borussia DortmundvsEintracht Frankfurt

Bundesliga, 7. kolo ·

Naš tip

11.50kvota

Kvota: Bet365, zabilježena 24.10.2026. u 08:51. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod GGbet prije uplate.

Konačan rezultat: 1:0

  1. 3
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7
  6. 8
  7. 9
  8. 10
Kapital sada46.66 €
Prolaz nosi69.99 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Borussia Dortmund drži 2. mjesto s 14 bodova iz 6 utakmica i gol-razlikom +7, dok je Eintracht Frankfurt tek 11. s 8 bodova i gol-razlikom -6. Razlika je šest bodova i čak trinaest golova u gol-razlici, što u sedmom kolu već nešto znači. Domaćin igra na Signal Iduna Parku i pobjedom bi ostao uz sam vrh, a gost bi se mogao uhvatiti za sredinu tablice tek ako ovdje nešto ugrabi.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
1Bayern München6+1714
2Borussia Dortmund6+714
3SC Freiburg6+913
10FC Augsburg6+48
11Eintracht Frankfurt6-68
121. FC Köln6-37

Borussia Dortmund

Zadnjih pet
WDLDW

Dortmund je u zadnjih pet utakmica upisao 2 pobjede, 2 remija i 1 poraz, uz 5 zabijenih i 4 primljena gola. Nije to forma koja ostavlja bez daha: dvaput nisu zabili, dvaput su ostali bez primljenog gola. No u Bundesligi su neporaženi u nizu koji uključuje 1:0 u Stuttgartu, 0:0 u Berlinu protiv Uniona i 2:2 doma protiv Werder Bremena. Poraz 0:1 stigao je u Ligi prvaka u gostima protiv Bodo/Glimta. Ozlijeđeni su Can, Karetsas, Konstantelias, Lerma i Prates, pa je širina kadra pod pritiskom, ali to ne mijenja da im je domaći teren uporište.

Eintracht Frankfurt

Zadnjih pet
WLWDW

Eintracht Frankfurt u zadnjih pet utakmica ima 3 pobjede, 1 remi i 1 poraz, uz 10 zabijenih i 9 primljenih golova. Brojke varaju jer je velik dio uzet iz dva ekstrema: 4:0 protiv Eintrachta Braunschweig u prijateljskoj utakmici i 0:6 u gostima kod RB Leipziga. Između toga su 1:0 protiv Kölna, 2:2 protiv Freiburga i 3:1 u Mainzu. U 4 od 5 utakmica palo je 3 ili više golova, što govori o ranjivoj obrani koja je primila 2 ili više gola u 2 susreta. Izostaju Ngankam i Pimpong.

Zašto ovaj tip za lanac

Kvota 1.50 odgovara impliciranoj vjerojatnosti od oko 67 posto, a Dortmund kod kuće protiv momčadi s 11. mjesta i obranom koja je u Leipzigu primila šest golova to opravdava. Najčešći scenarij pobjede je rani pogodak domaćina koji prisili Frankfurt da otvori igru, a upravo u takvim utakmicama gost je do sada primao golove. Rizik je stvaran: Dortmund je u 2 od 5 utakmica ostao bez gola, a prošlih pet međusobnih susreta donijelo je dvije domaće pobjede 2:0 i 3:2. Pada ako domaćin zabije prvi.

Stanje lanca

Ovo je treći korak lanca i na tip ide cijeli kapital od 46.66 EUR. Prolaz podiže iznos na 69.99 EUR i otvara četvrti korak, a promašaj vraća lanac na početnih 20 EUR. Kvota 1.50 nije velika, ali s trećim korakom svaka pogreška briše dvije prethodne uspješne igre.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 1:0

Naša prognoza

Dortmund je u svih pet zadnjih utakmica primio najviše jedan gol osim u remiju 2:2 s Bremenom, a Frankfurt dolazi nakon 0:6 u Leipzigu i s dvije utakmice u kojima je primio 2 ili više golova. Uz to je posljednji međusobni susret na Signal Iduna Parku završio 3:2 za Dortmund, a njihovih 2. mjesto s +7 protiv 11. mjesta s -6 pokazuje stvarnu razliku u kvaliteti.

Tipster FilipFiliptipster ·
Tip1
Kvota1.50
Kapital46.66 €

Gdje odigrati ovaj tip

gg.betGGbet početna stranicaGGbet mobilna stranica
LanacKorak 3 · sve ili dalje
Kapital46.66 €Kvota1.50Prolaz →69.99 €
GGbet kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Igrač bira sportski ili casino bonus pri registraciji. Vrijede opći uvjeti GGbeta. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt1 · 1.50Stavi tip