POBJEDA

Lanac, korak 11: Portugal vs Norveška

PortugalvsNorveška

Liga nacija, Liga A, 4. kolo ·

Naš tip

Golovi domaćina: preko 1.51.44kvota

Kvota je upisana ručno, 4.10.2026. u 08:17. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod Robocat prije uplate.

Konačan rezultat: 2:1

  1. 11
Kapital sada1095.25 €
Prolaz nosi1577.16 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Liga A, četvrto kolo, i Portugal je na vrhu s 9 bodova iz 3 utakmice i gol-razlikom +4, što znači da su sve tri dosadašnje utakmice završile pobjedom. Norveška je treća s 3 boda iz 3 utakmice i gol-razlikom -1, dakle šest bodova iza lidera. Za domaćina je ovo prilika da još više odmakne u borbi za prvo mjesto, a gosti moraju bodovati da ostanu u utrci. Igra se u 20:45 na Estádio do Dragão.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
1Portugal3+49
2Danska3-13
3Norveška3-13
4Wales3-23

Portugal

Zadnjih pet
WWWLW

Portugal je u zadnjih pet utakmica ostvario 4 pobjede i 1 poraz, uz 9 zabijenih i 5 primljenih golova. Posljednja pobjeda bila je 4:2 u gostima protiv Danske, a prije toga 2:1 u gostima protiv Norveške i 1:0 doma protiv Walesa. Jedini poraz stigao je 0:1 doma protiv Španjolske u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, a u tom nizu i pobjeda 2:1 protiv Hrvatske. Bez zabijenog gola ostali su samo jednom u pet utakmica. Protivnicima redovito daju golove, ali i sami pogađaju gotovo uvijek.

Norveška

Zadnjih pet
LLWLW

Norveška je u zadnjih pet utakmica upisala 2 pobjede i 3 poraza, uz 8 zabijenih i 9 primljenih golova. Zabila je u svih pet susreta, ali je i primila u svih pet, a dva ili više gola primila je u četiri od pet utakmica. Pobjedu 3:2 protiv Danske doma i 2:1 u gostima protiv Brazila prate porazi 1:2 u gostima protiv Walesa, 1:2 doma protiv Portugala te 1:2 doma protiv Engleske. Obrana im puca čim se suoče s kvalitetnijim napadom.

Zašto ovaj tip za lanac

Preko 1.5 golova domaćina uz kvotu 1.44 implicira vjerojatnost oko 69 posto, a Portugal u domaćim uvjetima dolazi s formom koja to podupire. Na posljednjem susretu momčad je Norvešku svladala 2:1, a Norveška je primila dva ili više gola u četiri od zadnjih pet utakmica. Takva obrana otvara prostor za dva portugalska pogotka. Tip pada ako Portugal zabije najviše jednom, što je moguće u zatvorenoj utakmici sličnoj 1:0 protiv Walesa ili 0:1 protiv Španjolske. Zato računamo na utakmicu s golovima na obje strane, kakve Norveška i inače igra.

Stanje lanca

Ovo je 11. korak lanca i na tip ide cijeli kapital od 1095.25 EUR. Prolaz podiže iznos na 1577.16 EUR i vodi nas u sljedeći korak. Promašaj briše sve i lanac se vraća na početak s 20 eura. Kvota 1.44 je u donjem dijelu dopuštenog raspona, pa je rizik umjeren, ali pri ovako velikom ulogu svaki promašaj bolno košta.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 2:1

Naša prognoza

Norveška je primila dva ili više gola u četiri od zadnjih pet utakmica, uključujući 1:2 doma protiv Portugala, a sami Portugalci su u istom razdoblju zabili 9 golova uz 4 pobjede. Kad se tako propusna obrana susretne s napadom koji je protiv Norveške već zabio dva, a protiv Danske četiri, dva portugalska pogotka su realan scenarij.

Tipster MarkoMarkotipster ·
TipGolovi domaćina: preko 1.5
Kvota1.44
Kapital1095.25 €

Gdje odigrati ovaj tip

robocat.comRobocat početna stranicaRobocat mobilna stranica
LanacKorak 11 · sve ili dalje
Kapital1095.25 €Kvota1.44Prolaz →1577.16 €
Robocat

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Robocata. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Portugal vs NorveškaGolovi domaćina: preko 1.5 · 1.44Stavi tip