GUBITAK

Tiket dana: 5 parova, ukupna kvota 4.64

5 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći4.64umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 46.38 € ako prođe cijeli listić.

Konačan rezultat: 3/5 · listić pao

  1. 01 ✓Arsenal–CoventryHendikep -1: 11.50
  2. 02 ✕Real Betis–Real SociedadPreko 1.51.33
  3. 03 ✕Marseille–StrasbourgGG (oba daju gol)1.55
  4. 04 ✓Al Riyadh–Al-Nassr21.25
  5. 05 ✓Rudes–NK Lokomotiva ZagrebPreko 1.51.20

Zašto ovaj listić

Ovaj tiket spaja pet parova iz različitih liga gdje forma i kvaliteta jasno favoriziraju jednu stranu. Najsigurnijim se čini Rudes vs Lokomotiva na kvotu 1.20, jer je Rudes primio 10 golova gol-razlike u tri utakmice i upisao poraze 4:0, 1:6 i 2:1. Najveći rizik nosi Marseille vs Strasbourg, gdje GG traži da i gostujuća momčad, unatoč nizu poraza u pripremnom razdoblju, uspije zabiti Marseilleu. Arsenal protiv Coventryja i Al-Nassr u gostima kod Al Riyadha dodatno pojačavaju listić prepoznatljivim imenima, dok Real Betis i Real Sociedad u posljednja četiri međusobna susreta nikad nisu odigrali manje od tri gola.

Par po par

  1. 1

    Arsenal–Coventry

    Arsenal je u prošla dva međusobna susreta s Coventryjem slavio 4:0 i 6:1, a hendikep -1 na domaćina traži samo pobjedu razlikom od dva gola na otvaranju sezone pred svojim navijačima.

  2. 2

    Real Betis–Real Sociedad

    U posljednja četiri međusobna susreta Real Betisa i Real Sociedada palo je najmanje tri gola po utakmici (3:1, 3:0, 2:0, 0:2), što potkrepljuje tip Preko 1.5 na kvotu 1.33.

  3. 3

    Marseille–Strasbourg

    Zadnja tri međusobna susreta Marseillea i Strasbourga završila su s golovima obje momčadi (2:2, 1:2, 1:1), a Marseille je u svojih pet utakmica zabijao u čak četiri navrata.

  4. 4

    Al Riyadh–Al-Nassr

    Al-Nassr je u zadnja četiri međusobna susreta s Al Riyadhom slavio tri puta, uključujući i posljednji ovosezonski susret 2.2.2026. rezultatom 0:1, uz trenutnih 3 boda i gol-razliku +3 na startu sezone.

  5. 5

    Rudes–NK Lokomotiva Zagreb

    Rudes je bez boda iz tri utakmice s gol-razlikom -10, dok Lokomotiva ima 6 bodova i gol-razliku +2, što uz golgeterske partije poput 4:0 i 1:6 podržava Preko 1.5 na kvotu 1.20.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota4.64
Šansa po kvotama21,6 %
Bez najrizičnijeg2.99
  1. 01Arsenal–Coventry66,7 %1.50
  2. 02Real Betis–Real Sociedad75,2 %1.33
  3. 03Marseille–Strasbourg64,5 %1.55
  4. 04Al Riyadh–Al-Nassr80,0 %1.25
  5. 05Rudes–NK Lokomotiva Zagreb83,3 %1.20

Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 21,6 %. Najkraća traka je Marseille – Strasbourg (1.55); bez tog para listić bi nosio 2.99, a šansa bi bila 33,4 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 03Marseille–StrasbourgGG (oba daju gol)1.55
Marseille
Zadnjih pet
LWWLW
Strasbourg
Zadnjih pet
DLLLL

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (64,5 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najveći upitnik je Marseille vs Strasbourg s tipom GG na kvotu 1.55. Strasbourg je u zadnjih pet utakmica četiri puta izgubio, a u dvije od njih nije uspio zabiti gol (SC Freiburg 0:2, Blackburn 0:2). Ako gostujući napad ne proradi, cijeli listić od 4.64 pada bez obzira na ishode ostala četiri para.

Presuda tipstera✕ 3/5 · listić pao

Zašto ovaj listić prolazi

Nosivi argument ovog tiketa je Rudes, momčad koja je u zadnje tri prvenstvene utakmice primila ukupno 11 golova i upisala gol-razliku -10 iz svega tri odigrane utakmice. Uz kvotu 1.20 na Preko 1.5 gola, Rudes protiv Lokomotive djeluje kao najsolidnija okosnica cijelog akumulatora, dok ostatak listića gradi na formi favorita poput Arsenala i Al-Nassra.

Tipster MarkoMarkotipster ·
Parova5
Ukupna kvota4.64
Ulog 10 € →46.38 €

Gdje odigrati ovaj tip

dudespin.comDudespin početna stranicaDudespin mobilna stranica
Tiket dana5 parova · kvota 4.64
Parova5Kvota4.6410 € →46.38 €
Dudespin kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Igrač bira jedan bonus dobrodošlice pri prvoj uplati. Vrijede opći uvjeti Dudespina. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 5 parovaUkupna kvota · 4.64Uplati tiket