GUBITAK

Tiket dana: 6 parova, ukupna kvota 3.14

6 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.14umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 31.38 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 1.10.2026. u 18:39. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Dragonia prije uplate.

Konačan rezultat: 5/6 · listić pao

  1. 01 ✓Germany–Serbia11.18
  2. 02 ✓Greece–NetherlandsGolovi domaćina: preko 0.51.28
  3. 03 ✕Denmark–PortugalIspod 4.51.20
  4. 04 ✓Wales–NorwayGolovi gosta: ispod 3.51.20
  5. 05 ✓Rep. Of Ireland–AustriaGolovi gosta: preko 0.51.30
  6. 06 ✓Malta–GibraltarGolovi domaćina: preko 0.51.11

Zašto ovaj listić

Na listić smo stavili šest parova s kvotama od 1.11 do 1.30, a većina tipova traži vrlo malo: gol domaćina u Grčkoj i na Malti, gol gosta u Irskoj te ispod 4.5 i ispod 3.5 gola gosta. Najsigurnije djeluje Malta protiv Gibraltara uz kvotu 1.11, dok je Njemačka u lošoj formi (1 pobjeda, 2 remija, 2 poraza) pa tip 1 nosi najviše nesigurnosti. Ostali parovi oslanjaju se na ofenzivne brojke i niske ukupne zbrojeve golova.

Par po par

  1. 1

    Germany–Serbia

    Germany na Allianz Areni očekujemo kao domaćina kojem je pobjeda nužna nakon 1 boda iz 2 utakmice, a Srbija je izgubila 4 od zadnjih 5 i primila 13 golova.

  2. 2

    Greece–Netherlands

    Greece je u zadnjih pet utakmica zabila 5 golova, a bez zabijenog gola ostala je u 2 od 5 utakmica. Kao lider tablice sa 6 bodova kod kuće treba samo jedan pogodak.

  3. 3

    Denmark–Portugal

    Denmark i Portugal rijetko igraju otvorene utakmice: u zadnjih pet utakmica Danska je imala 3 ili više golova 2/5, a Portugal isto 2/5, pa ispod 4.5 djeluje vrlo ugodno.

  4. 4

    Wales–Norway

    Norway je zabijao u svih pet zadnjih utakmica, ali Wales je 3 od 5 utakmica ostao bez ikakve opasnosti za 4 gola. Ispod 3.5 gola gosta ostaje vrlo vjerojatan ishod uz kvotu 1.20.

  5. 5

    Rep. Of Ireland–Austria

    Austria je zabila 9 golova u zadnjih pet utakmica, a bez zabijenog gola ostala je samo u 2 od 5. Na tablici je prva sa 6 bodova, pa gol u Dublinu očekujemo.

  6. 6

    Malta–Gibraltar

    Malta je zabila 7 golova u zadnjih pet utakmica, a bez zabijenog gola ostala je tek jednom. Gibraltar je u 3 od 5 utakmica bio bez zabijenog gola, no kod kuće Malta tipično pogađa.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.14
Šansa po kvotama31,9 %
Bez najrizičnijeg2.41
  1. 01Germany–Serbia84,7 %1.18
  2. 02Greece–Netherlands78,1 %1.28
  3. 03Denmark–Portugal83,3 %1.20
  4. 04Wales–Norway83,3 %1.20
  5. 05Rep. Of Ireland–Austria76,9 %1.30
  6. 06Malta–Gibraltar90,1 %1.11

Kvota listića je umnožak svih 6 kvota, pa se šansa množi na isti način: 31,9 %. Najkraća traka je Rep. Of Ireland – Austria (1.30); bez tog para listić bi nosio 2.41, a šansa bi bila 41,4 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 05Rep. Of Ireland–AustriaGolovi gosta: preko 0.51.30
Rep. Of Ireland
Zadnjih pet
WLDWW
Austria
Zadnjih pet
WWLDL

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (76,9 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najveći rizik nosi Germany protiv Serbije. Domaćini imaju 1 pobjedu, 2 remija i 2 poraza u zadnjih pet utakmica, zabili su 5, a primili 6 golova, a na tablici imaju samo 1 bod iz 2 utakmice. Srbija je izgubila četiri od pet utakmica, ali je u svih pet utakmica bilo 3 ili više golova, pa i jedan neočekivani remi ruši listić.

Presuda tipstera✕ 5/6 · listić pao

Zašto ovaj listić prolazi

Najjači argument je Netherlands: Nizozemci su u zadnjih pet utakmica zabili 12 golova, u svakoj utakmici barem jedan, a primili su ukupno 5. Uz to, Grčka je na vrhu tablice sa 6 bodova i dvije pobjede, pa očekujemo da domaćini u Solunu zabiju barem jednom, a Nizozemci su u sva tri svoja gostovanja ili igrali remi ili pobijedili.

Tipster MarkoMarkotipster ·
Parova6
Ukupna kvota3.14
Ulog 10 € →31.38 €

Gdje odigrati ovaj tip

dragonia.comDragonia početna stranicaDragonia mobilna stranica
Tiket dana6 parova · kvota 3.14
Parova6Kvota3.1410 € →31.38 €
Dragonia kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit 20 €. Vrijede opći uvjeti Dragonije. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 6 parovaUkupna kvota · 3.14Uplati tiket