POBJEDA

Tiket dana: 4 para, ukupna kvota 2.25

4 para na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći2.25umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 22.49 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 23.10.2026. u 16:28. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Robocat prije uplate.

Konačan rezultat: 4/4 · 2.25x

  1. 01 ✓Ipswich–Nottingham ForestPreko 1.51.22
  2. 02 ✓Alaves–MalagaGolovi gosta: ispod 1.51.20
  3. 03 ✓Stade Brestois 29–NicePreko 1.51.20
  4. 04 ✓Torino–Monza1X1.28

Zašto ovaj listić

Četiri tržišta s niskim kvotama, od 1.20 do 1.28, daju kombinaciju koja se oslanja na golove i na dvostruku šansu, a ne na jednog favorita. Najsigurnije djeluje Preko 1.5 u susretu Brest – Nice: obje momčadi imaju po 4/5 utakmica u kojima su oba zabila. Najveći rizik nosi 1X u Torinu, jer Monza je u zadnjih pet utakmica zabila 11 golova i uvijek je pogađala. Ipswich i Alaves nalaze se između, s jasnim argumentima, ali i s ozlijeđenim igračima.

Par po par

  1. 1

    Ipswich–Nottingham Forest

    Ipswich je u zadnjih 5 utakmica zabio 9 i primio 11 golova, a 3 ili više golova ukupno palo je u 4/5 susreta. Preko 1.5 je zato razumljiv izbor uz kvotu 1.22.

  2. 2

    Alaves–Malaga

    Malaga je u zadnjih 5 utakmica zabila samo 5 golova, bez zabijenog gola 1/5, a gostuje bez Lobetea, Cruza i još četvorice ozlijeđenih. Gosti ispod 1.5 gola uz kvotu 1.20 djeluju realno.

  3. 3

    Stade Brestois 29–Nice

    Brest je zabio 9 golova u zadnjih 5, Nice 6, a oba su zabila u 4/5 utakmica kod obje momčadi. Zadnja dva međusobna susreta završila su 4:1 i 2:2, pa Preko 1.5 ima čvrstu podlogu.

  4. 4

    Torino–Monza

    Torino ima 3 pobjede i remi iz zadnjih 5 utakmica, 8 zabijenih golova i samo 1 utakmicu u kojoj je primio 2 ili više. Domaća prednost uz 1X nosi kvotu 1.28, ali Monza je opasna.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota2.25
Šansa po kvotama44,5 %
Bez najrizičnijeg1.76
  1. 01Ipswich–Nottingham Forest82,0 %1.22
  2. 02Alaves–Malaga83,3 %1.20
  3. 03Stade Brestois 29–Nice83,3 %1.20
  4. 04Torino–Monza78,1 %1.28

Kvota listića je umnožak svih 4 kvota, pa se šansa množi na isti način: 44,5 %. Najkraća traka je Torino – Monza (1.28); bez tog para listić bi nosio 1.76, a šansa bi bila 56,9 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 04Torino–Monza1X1.28
Torino
Zadnjih pet
WWDLW
Monza
Zadnjih pet
WLDLW

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (78,1 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najvjerojatnije listić ruši par Torino – Monza. Dvostruka šansa 1X ostavlja Monzi samo pobjedu kao put do promašaja, a ona je upravo u tim susretima pobijedila Torino 1:0 u zadnjem međusobnom ogledu i u formi je s 11 zabijenih golova iz pet utakmica. Torino ima 3 pobjede iz zadnjih 5, no i poraz 0:2 od Rome kod kuće. Taj je par najtanji na listiću.

Presuda tipstera✓ 4/4 · 2.25x

Zašto ovaj listić prolazi

Najjači argument je Alaves protiv Malage. Malaga je u zadnjih pet utakmica primila 11 golova i nije sačuvala nijednu mrežu, ali zabila je samo 5 golova uz tri poraza, a gostuje s čak šest igrača na popisu ozlijeđenih, među njima Lobete i Ochoa. Alaves kod kuće treba zadržati gosta ispod dva gola, što daje kvotu 1.20 uz čvrstu osnovu.

Tipster AnteAntetipster ·
Parova4
Ukupna kvota2.25
Ulog 10 € →22.49 €

Gdje odigrati ovaj tip

robocat.comRobocat početna stranicaRobocat mobilna stranica
Tiket dana4 para · kvota 2.25
Parova4Kvota2.2510 € →22.49 €
Robocat

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Robocata. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 4 paraUkupna kvota · 2.25Uplati tiket