POBJEDA

Lanac, korak 4: AS Roma vs Genoa

AS RomavsGenoa

Serie A, 7. kolo ·

Naš tip

11.55kvota

Kvota: Bet365, zabilježena 17.10.2026. u 12:35. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod Letsjackpot prije uplate.

Konačan rezultat: 2:0

  1. 4
  2. 5
  3. 6
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
Kapital sada99.48 €
Prolaz nosi154.19 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

AS Roma je treća s 14 bodova iz 6 utakmica i gol-razlikom +11, dok je Genoa sedamnaesta s 4 boda i gol-razlikom -6. Razmak od 10 bodova na tablici najveći je argument u korist domaćina. Roma igra na Stadio Olimpico, a Genoa dolazi kao momčad koja se bori za izlaz iz donjeg dijela ljestvice. Za domaćina je ovo prilika da se vrati na pobjednički kolosijek nakon niza neodlučenih ishoda.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
2Lazio6+716
3AS Roma6+1114
4Frosinone7+413
16Monza6-64
17Genoa6-64
18Parma6-64

AS Roma

Zadnjih pet
LDDWD

Roma je u zadnjih pet utakmica upisala 1 pobjedu, 3 remija i 1 poraz, uz 8 zabijenih i 7 primljenih golova. Remiji protiv Intera (2:2) i Como (0:0) te 1:1 u Fenerbahçeu pokazuju da momčad ne gubi lako, ali ni ne zatvara utakmice. Poraz 3:4 od Real Madrida bio je skup jer su u tu utakmicu ušli kao vodeći, a bodove su izgubili pri kraju. Pobjeda 2:0 u gostima kod Torina potvrđuje da protiv slabijih suparnika znaju završiti posao. Izostanaka je dosta, među njima Bah, Cristante, Dybala i Kone, uz crveni karton za Malena.

Genoa

Zadnjih pet
WLLWD

Genoa ima 2 pobjede, 1 remi i 2 poraza u zadnjih pet utakmica, uz 5 zabijenih i 6 primljenih golova. Pobjede su stigle protiv Fiorentine (2:1) i Sudtirola (1:0), no u gostima je momčad izgubila 1:2 u Parmi i 0:2 u prijateljskoj utakmici protiv Rapida. Dvije od pet utakmica završile su s dva ili više primljenih golova, a u tri od pet zabila su oba tima. Izostaju Colombo i Havel zbog ozljede gležnja. Na Olimpicu im je zadatak težak, a gostujuća forma ne daje puno povoda za optimizam.

Zašto ovaj tip za lanac

Tip 1 uz kvotu 1.55 implicira vjerojatnost od oko 64 posto, što uz razliku od 10 bodova i gol-razlike od 17 golova između ove dvije momčadi djeluje razumno. Roma je u zadnja dva izravna dvoboja kod kuće protiv Genoe pobijedila 3:1, a prije toga 1:0. Scenarij u kojem tip pada je jasan: domaćin rano povede, kontrolira ritam i pobjedu zaključi s dva razlike. Rizik je u koncentraciji, jer Roma kroz zadnje utakmice gubi bodove u završnici, a Genoa u zadnjih pet utakmica zabija u četiri.

Stanje lanca

Ovo je četvrti korak lanca i na tip ide cijeli kapital od 99.48 EUR. Prolaz podiže iznos na 154.19 EUR i vodi nas u peti korak. Ako Roma ne pobijedi, lanac se resetira na početnih 20 eura i krećemo ispočetka. Kvota 1.55 ulazi u predviđeni raspon, ali kapital je već značajan pa rizik ne smijemo podcijeniti.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 2:0

Naša prognoza

Najjači argument je razlika u kvaliteti i formi na ovoj utakmici: Roma je treća s 14 bodova i gol-razlikom +11, dok je Genoa sedamnaesta s 4 boda i -6. Roma je Genou na Olimpicu dva puta zaredom svladala 3:1, a gosti u svojim zadnjim gostovanjima nisu pobijedili. Domaća pobjeda je najlogičniji ishod.

Tipster AnteAntetipster ·
Tip1
Kvota1.55
Kapital99.48 €

Gdje odigrati ovaj tip

letsjackpot.comLetsjackpot početna stranicaLetsjackpot mobilna stranica
LanacKorak 4 · sve ili dalje
Kapital99.48 €Kvota1.55Prolaz →154.19 €
Letsjackpot kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit 20 €. Vrijede opći uvjeti Lets Jackpota. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

AS Roma vs Genoa1 · 1.55Stavi tip