Letsjackpot kladionica
6.0

Letsjackpot kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit 20 €. Vrijede opći uvjeti Lets Jackpota. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Letsjackpot logoLetsjackpotcasino na hrvatskom, Anjouan6.0od 10

Recenzija · Bonus i račun

Letsjackpot recenzija 2026

Letsjackpot je casino na hrvatskom, s licencom iz Anjouana i objavljenim brojem licence. Ponuda se oslanja na paket dobrodošlice do 1.000 € kroz tri uplate i reload gotovo svaki dan u tjednu. Sve ide uz wager 40×.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Letsjackpota, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.0 od 10
Dobrodošlica
250% do 1.000 € kroz 3 uplate
Wager
40× na sve
Licenca
Anjouan, s brojem

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 7 Letsjackpot ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/7Bonus dobrodošlice

Letsjackpot na računalu i mobitelu, snimke iz kolovoza 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodLetsjackpot · katalog 25.9.2026.6.0/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 250% do 1.000 €
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Bonus dobrodošlice 250% do 1.000 €. Paket ide kroz 3 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 100% do 250 €. Uplata od 20 €, wager 40×.

Otvori račun na Letsjackpotu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Tjedni bonusi
  5. Licenca i sigurnost
  6. Sport
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Letsjackpot paket dobrodošlice

250% do 1.000 € je zbroj tri uplate: 100% do 250 € na prvu, 50% do 250 € na drugu i 100% do 500 € na treću. Najmanja uplata je 20 €, a wager 40×.

Rok i najveći ulog stranica ponude ne navodi, pa ih provjeri u općim uvjetima prije uplate. Sve ponude: Letsjackpot bonus.

Kako uzeti Letsjackpot bonus

  1. Otvori računStranica je na hrvatskom.
  2. Uplati najmanje 20 €Prva uplata nosi 100% do 250 €.
  3. Okreni 40×Izvod pokazuje promet za tvoju uplatu.
  4. Nastavi s drugom i trećom uplatomAko želiš ostatak paketa.
Letsjackpot: reload gotovo svaki danOcjena 6.0 · casino na hrvatskom
Otvori račun na Letsjackpotu

Koliko treba okrenuti

Bonus dobrodošlice 250% do 1.000 € (prva uplata): wager 40× na bonus, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €800 €1.6001,8 h
50 €50 €2.000 €4.0004,4 h
100 €100 €4.000 €8.0008,9 h
250 €250 €10.000 €20.00022 h

Uz 100 € prve uplate bonus je 100 €, a promet 4.000 €. Slot od 96% pri tome u prosjeku zadrži 160 €. Na nulu bonus izlazi uz povrat od 97,5%.

Reload gotovo svaki dan

Ponedjeljkom 25% do 250 € (od 25 €), utorkom 30% do 200 €, srijedom 40% do 100 € (od 30 €), petkom 50% do 100 € (od 50 €) i vikendom 20% do 200 €. Četvrtkom umjesto reloada ide cashback.

Sve 7 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Vikend jackpot: 20% do 200 €20% do 200 €40×+20 €
Ponedjeljak: 25% do 250 €25% do 250 €40×+25 €
Sretni utorak: 30% do 200 €30% do 200 €40×+30 €
Srijeda: 40% do 100 €40% do 100 €40×+40 €
Petak: 50% do 100 €50% do 100 €40×+50 €
Bonus dobrodošlice 250% do 1.000 €250% do 1.000 €40×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Tjedni cashback do 1.000 €10% povrata do 1.000 €10% povrata do 1.000 €

Svi reloadi nose 40×, pa nijedan u prosjeku ne ostaje u plusu. Tjedni cashback raste s gubitkom, od 2,5% do najviše 1.000 €. Usporedba povrata: cashback bonusi.

Je li Letsjackpot siguran

Letsjackpot vodi Prime Web Ops iz Kostarike, pod licencom Anjouana broj ALSI-202408038-FI2. Anjouan je blaga strana licenca i hrvatski regulator nad njom nema ovlasti. Sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Sport na Letsjackpotu

Stranica ima pravila sportskog klađenja, ali sportskih promocija nema. Ako ti je sport važan, bolji izbor je kladionica sa sportskom dobrodošlicom s naše rang-liste.

Uplate i isplate

Račun je u eurima, a bonus kreće od 20 €. Popis metoda i rok isplate za Letsjackpot ovaj put nismo zasebno provjeravali, pa ih ne navodimo.

Kako Letsjackpot izgleda

Svijetla, plava stranica s velikim natpisom 1000 € bonusa dobrodošlice i dvjema karticama ispod, za povrat novca i sportsko klađenje.

Snimke stranice letsjackpot.com iz kolovoza 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Letsjackpot i slične kladionice

Cijela lista: rang-lista kladionica.

Kome Letsjackpot odgovara

Odgovara ti ako

  • uplaćuješ nekoliko puta tjedno i voliš reload
  • želiš casino na hrvatskom

Gledaj druge ako

  • tražiš blaži uvjet od 40×
  • želiš sportske promocije

Kako smo ocijenili Letsjackpot

6.0od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Puno redovnih bonusa i objavljen broj licence. Isti strogi uvjet od 40× na svemu i bez sportskih promocija.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi7.0
Uplate6.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.0 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 7 i uplate 6 (kako ocjenjujemo). Promocije smo pročitali na hrvatskoj stranici krajem rujna 2026.

Česta pitanja o Letsjackpotu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je Letsjackpot bonus dobrodošlice?
Do 1.000 € kroz tri uplate: 100% do 250 €, 50% do 250 € i 100% do 500 €. Uplata od 20 €, wager 40×.
Koje dane Letsjackpot ima reload?
Svaki dan osim četvrtka, kad ide cashback. Svi reloadi imaju wager 40×.
Pod kojom licencom radi Letsjackpot?
Anjouan, broj ALSI-202408038-FI2. Operater je Prime Web Ops iz Kostarike.
Ima li Letsjackpot sportske bonuse?
Nema. Stranica ima pravila sportskog klađenja, ali sportskih promocija nema.

Letsjackpot kladionica Details

Provajderi
Uplatne metode
Isplatne metode
Limit isplate
Zabranjene države
Licenca
Jezici
Valute

Welcome paket 250% do 1.000 € kroz prve tri uplate, uvjet okretanja 40x. Dnevni reloadi i tjedni cashback.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
6.0
Uplate i isplate
6.0 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)