GUBITAK

Lanac, korak 5: Paris Saint Germain vs Lyon

Paris Saint GermainvsLyon

Ligue 1, 8. kolo ·

Naš tip

Preko 2.51.36kvota

Kvota: Bet365, zabilježena 26.10.2026. u 17:53. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod Legiano prije uplate.

Konačan rezultat: 2:0

  1. 5
  2. 6
  3. 7
  4. 8
  5. 9
  6. 10
Kapital sada93.09 €
Prolaz nosi126.60 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Paris Saint Germain je peti s 14 bodova iz 7 utakmica i gol-razlikom +5, a Lyon je četvrti s istih 14 bodova i boljom gol-razlikom +8. Razmaka na tablici praktički nema, pa se u Parc des Princesu u 8. kolu igra za mjesto u gornjem dijelu ljestvice. Obje momčadi traže tri boda, a takva utakmica rijetko završava zatvorenim rezultatom.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
3Monaco8+415
4Lyon7+814
5Paris Saint Germain7+514
6Paris FC8+414

Paris Saint Germain

Zadnjih pet
WWWWW

Paris Saint Germain dolazi s pet pobjeda u nizu: 4:2 protiv Barcelone, 3:1 u Strasbourgu, 4:2 u gostima kod Manchester Cityja, 3:1 protiv Le Mansa i 2:1 u Marseilleu. Zabili su 16 golova, primili 7, a svih 5 utakmica imalo je tri ili više golova. Bez zabijenog gola nisu ostali nijednom, ali su dva puta primili dva ili više. Rizik je što nedostaju Dembele, Kvaratskhelia, Marquinhos i Mendes, pa napad nije u punom sastavu. Ipak, rezultati bez tih igrača upućuju na to da momčad i dalje stvara dovoljno prilika za visoke rezultate.

Lyon

Zadnjih pet
LWWLW

Lyon ima 3 pobjede i 2 poraza u zadnjih pet, uz 10 zabijenih i 8 primljenih golova. Pobijedili su Nice 2:1, Crystal Palace 3:2 i Rennes 4:0, a izgubili 0:3 u Hoffenheimu i 1:2 u Lensu. Svih pet utakmica donijelo je tri ili više golova, a tri puta su primili dva ili više. Defenziva im pušta prilike, ali u napadu znaju zabiti i veći broj golova. Izostaju Kango, Nakamura i Openda, no ni to nije mijenjalo sliku utakmica s mnogo golova.

Zašto ovaj tip za lanac

Preko 2.5 uz kvotu 1.36 znači impliciranu vjerojatnost od oko 74 posto, a podaci ga podupiru: i Paris Saint Germain i Lyon imaju 5 od 5 utakmica s tri ili više golova. Zadnji međusobni susreti također su davali golove, a ishodi su bili 1:2, 2:3, 2:3, 3:1 i 1:2. Scenarij je jednostavan: domaćin zabije dva, a Lyon, koji je u tri od pet utakmica primio dva ili više, odgovori barem jednim. Do prolaza treba samo tri gola. Rizik je rani pogodak i spuštanje tempa, ali takvu utakmicu ne očekujemo.

Stanje lanca

Ovo je 5. korak lanca i na tip ide cijeli kapital od 93.09 EUR. Prolaz podiže stanje na 126.60 EUR i vodi nas u sljedeći korak. Ako tip padne, lanac se vraća na početak s 20 eura. Kvota 1.36 je na donjoj granici raspona, pa je prinos skroman, a rizik i dalje stvaran.

Presuda tipstera✕ Promašaj · 2:0

Naša prognoza

Paris Saint Germain je u svih pet zadnjih utakmica sudjelovao u susretima s tri ili više golova, uz 16 zabijenih i 7 primljenih. Lyon ima isti omjer, 5 od 5, a primio je dva ili više gola u tri od pet. Kad se sastanu dvije momčadi koje redovito zabijaju i primaju, tri gola su realan ishod.

Tipster AnteAntetipster ·
TipPreko 2.5
Kvota1.36
Kapital93.09 €

Gdje odigrati ovaj tip

legiano.comLegiano početna stranicaLegiano mobilna stranica
LanacKorak 5 · sve ili dalje
Kapital93.09 €Kvota1.36Prolaz →126.60 €
Legiano kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Legiana. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Paris Saint Germain vs LyonPreko 2.5 · 1.36Stavi tip