Legiano kladionica
6.8

Legiano kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Legiana. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Legiano logoLegianocasino i sport, Anjouan6.8od 10

Recenzija · Bonus i račun

Legiano recenzija 2026

Legiano je casino i kladionica u tamnom, zlatnom ruhu. Dobrodošlica je 100% do 500 € i 200 vrtnji, uvjeti su strogi, a uz to ide Legiano Clash, natjecanje među igračima. Izvod ispod računa sve 24 ponude.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Legiana, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.8 od 10
Dobrodošlica
100% do 500 € + 200 vrtnji
Uplata za bonus
20 €
Licenca
Anjouan

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 24 Legiano ponude, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/24Bonus dobrodošlice

Legiano na računalu i mobitelu, snimke iz kolovoza 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodLegiano · katalog 25.9.2026.6.8/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 100% do 500 € + 200 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Legianu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Legiano bonus dobrodošlice

Prva uplata od najmanje 20 € donosi 100% do 500 € i 200 besplatnih vrtnji. Uz 100 € uplate na računu imaš 200 €.

Uvjeti: 35× na bonus i uplatu, 10 dana, ulog najviše 100 € i 40× za dobitak od vrtnji. Iz bonusa se isplaćuje najviše deset puta njegov iznos. Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.

Zamjena za casino bonus je sportski, 100% do 100 € uz 6× i kvotu 2,00, ili kripto dobrodošlica. Sve ponude su na stranici Legiano bonus.

Kako uzeti Legiano bonus

  1. Otvori računLegiano ima hrvatsku inačicu stranice i uvjeta.
  2. Odaberi jednu dobrodošlicuCasino, sport ili kripto.
  3. Uplati 20 € ili višeNe Skrillom ni Netellerom.
  4. Okreni u 10 danaIzvod pokazuje koliki je to promet za tvoju uplatu.
Legiano: 100% do 500 € + 200 vrtnjiOcjena 6.8 · licenca Anjouan · uplata za bonus 20 €
Otvori račun na Legianu

Koliko treba okrenuti

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji: wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Za 100 € uplate okrećeš 7.000 €, jer se 35× računa na bonus i uplatu. To je 14.000 vrtnji od 0,50 €. Uz slot od 96% u prosjeku ode 280 €, a bonus je 100 €.

Na nulu bonus izlazi uz povrat od 98,6%, što je iznad gotovo svih slotova. Uzmi ga zbog vrtnji i duže igre.

Koje se Legiano ponude isplate

Pet ponuda ima sve uvjete za račun. U plusu su sportska dobrodošlica s oko 28 € uz 100 € i tjedni bonus nadopune s oko 2 €.

Sve 24 ponude za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend bonus nadopune 50% do 750 €50% do 750 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji100% do 500 € + 200 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Kripto bonus na prvu uplatu 200% do 3.000 USDT200%40×200% do 3.000 USDT
Kripto bonus dobrodošlice 100% do 200 USDT100%6×100% do 200 USDT
Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Kripto vikend reload 75% do 750 USDT + 100 vrtnji75% + 100 vrtnji30×75% do 750 USDT + 100 vrtnji
Tjedni kripto reload 60% do 1.000 USDT60%30×60% do 1.000 USDT
Kripto tjedni bonus nadopune 50% do 500 USDT50%8×50% do 500 USDT
Kripto vikend bonus nadopune 50% do 1.000 USDT50%8×50% do 1.000 USDT
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Trgovina: kovanice za nagrade do 1.000 €kovanice za nagrade do 1.000 €1.000 € Trgovina
VIP Elite Society: dodatnih 400 € svaki dandodatnih 400 € svaki dan400 € VIP Elite Society
Legiano ClashLegiano ClashTurnir Legiano Clash
Turniri: natjecanje do 350.000 €natjecanje do 350.000 €350.000 € Turniri

Legiano Clash je natjecanje među igračima. Osim naslova, uvjete Clasha na javnoj stranici promocija nismo našli, pa ga ne ocjenjujemo. Turniri nose nagradne fondove do 350.000 €.

Dnevni i live cashback okreću se jednom, sportski 3×. Usporedba je na stranici cashback bonusi.

Sport na Legianu

Sport ide uz casino, s pogodnostima: accumulator boost do +100%, rana isplata i povrat za BetBuilder. Povrata za utrke konja nema. Sportske reloade dodjeljuje podrška. Utakmice dana su u našim tipovima.

Je li Legiano siguran

Legiano navodi licencu Anjouan Gaming Authority. To je strana licenca blažeg tipa, bez nadzora hrvatskog regulatora.

Hrvatska inačica stranice i uvjeta postoji i otvara se s hrvatske adrese. Sigurnost stoji na 6.

Prije prve uplate odredi koliko si spreman potrošiti. Savjeti su na stranici odgovorno klađenje.

Uplate i isplate

Legiano vodi račune u eurima i USDT-u. Bonus kreće od 20 €, kripto dobrodošlica od 100 USDT uz 40×.

Rok isplate i metode ovaj put nismo zasebno provjeravali. Kripto opcije po kladionicama uspoređujemo na stranici kripto kladionice.

Kako Legiano izgleda

Tamna stranica u smeđem i zlatnom, s velikim natpisom Legiano u banneru i dobrodošlicom ispod njega.

Snimke stranice legiano.com iz kolovoza 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Legiano i slične kladionice

Ocjena je prosjek ista četiri stupa. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Legiano odgovara

Odgovara ti ako

  • želiš 200 vrtnji uz prvu uplatu
  • voliš turnire i natjecanja
  • želiš uvjete na hrvatskom i objavljenu licencu

Gledaj druge ako

  • tražiš casino bonus koji ostaje u plusu
  • ti treba jača sportska ponuda
  • uplaćuješ Skrillom ili Netellerom

Kako smo ocijenili Legiano

6.8od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Kladionica bez iznenađenja: objavljena licenca, uvjeti na hrvatskom, 200 vrtnji. Od prosjeka je izdvaja samo Clash, a njegove uvjete nismo našli.

Sigurnost6.0
Sport7.0
Bonusi7.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.8 je prosjek četiri stupa: sigurnost 6, a sport, bonusi i uplate po 7. Postupak: kako ocjenjujemo.

Uvjeti su pročitani na hrvatskoj inačici 25.9.2026., bez računa i bez uplate. Zadnji pregled 6.10.2026.

Česta pitanja o Legianu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je bonus dobrodošlice na Legianu?
100% do 500 € i 200 besplatnih vrtnji, uz uplatu od 20 €. Alternativa je sportski bonus od 100% do 100 € ili kripto dobrodošlica.
Koliki je wager na Legiano bonus?
35× na bonus i uplatu, rok 10 dana. Uz 100 € uplate to je 7.000 € prometa.
Što je Legiano Clash?
Natjecanje među igračima. Uvjete osim naslova na javnoj stranici promocija nismo našli.
Koju licencu ima Legiano?
Anjouan Gaming Authority. Hrvatsku dozvolu nema.
Ima li Legiano hrvatski jezik?
Ima, i stranica i uvjeti bonusa.

Legiano kladionica Details

Provajderi
Isplatne metode
Limit isplate
Zabranjene države
Licenca
Valute
Uređaji

Casino bonus 100% do 500 € + 200 besplatnih vrtnji + Bonus Crab, uz uvjet okretanja 35x. Zaseban sportski bonus do 100 € i crypto ponude do 3.000 USDT.

6.0
Sigurnost i licenca
7.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
6.8 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)