POBJEDA

Lanac, korak 12: Francuska vs Belgija

FrancuskavsBelgija

Liga nacija, Liga A, 4. kolo ·

Naš tip

Golovi gosta: ispod 1.51.33kvota

Kvota je upisana ručno, 5.10.2026. u 15:30. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod Dudespin prije uplate.

Konačan rezultat: 4:1

  1. 12
Kapital sada1577.16 €
Prolaz nosi2097.62 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Liga A, 4. kolo, a na vrhu skupine je tijesno: Francuska je prva sa 7 bodova iz 3 utakmice i gol-razlikom +2, Belgija druga sa 6 bodova i gol-razlikom +4. Razlika je samo jedan bod, pa pobjednik na Stade de Franceu preuzima ili učvršćuje vodeću poziciju. Domaćin ima prednost jer mu i remi održava prvo mjesto. Takva računica često zatvara utakmicu, a to ide u prilog tipu na malo golova gosta.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
1Francuska3+27
2Belgija3+46
3Italija3+14

Francuska

Zadnjih pet
DWWLL

Francuska je u zadnjih 5 utakmica ostvarila 2 pobjede, 1 remi i 2 poraza, uz 7 zabijenih i 9 primljenih golova. Slika je podijeljena. Dva poraza stigla su u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, 0:2 od Španjolske i 4:6 od Engleske, dok su u Ligi nacija 1:0 u Turskoj i 1:0 u Belgiji donijeli pobjede, a protiv Italije je bilo 1:1. Bez primljenog gola ostala je u 2 od 5 utakmica. U Ligi nacija Francuska je primila samo jedan gol u tri nastupa, što je za naš tip važnija brojka od loših rezultata u kvalifikacijama.

Belgija

Zadnjih pet
WLWLW

Belgija je u zadnjih 5 utakmica upisala 3 pobjede i 2 poraza, sa 10 zabijenih i 4 primljena gola. U gostima je dobila Italiju 2:0 i SAD 4:1, a doma Tursku 3:0. Poraze je doživjela od Španjolske 1:2 u gostima i od Francuske 0:1 kod kuće. Bez zabijenog gola ostala je u 1 od 5 utakmica, pa ofenzivna slika nije loša. Ipak, protiv Francuske bila je nijema: 0:1 u zadnjem susretu, a u tri od pet međusobnih utakmica nije stigla do više od jednog gola. Na Stade de Franceu to je teško mjesto za nadoknadu.

Zašto ovaj tip za lanac

Tip je gost ispod 1.5 gola uz kvotu 1.33, što znači impliciranu vjerojatnost od oko 75 posto. Prolaz traži da Belgija zabije najviše jedan gol. Scenarij je jasan: Francuska kontrolira tempo, Belgija se brani i traži jedan izlet, a utakmica završi 1:0, 2:0 ili 1:1. U međusobnim susretima Belgija je zabila 0, 1, 0, 0 i 2 gola u zadnjih pet, od čega je 2 postigla samo u izgubljenoj utakmici iz 2021. Rizik postoji: Belgija je u 3 od 5 nedavnih utakmica sudjelovala u susretima s 3 ili više golova.

Stanje lanca

Ovo je korak 12 i na tip ide cijeli kapital od 1577.16 EUR. Prolaz podiže lanac na 2097.62 EUR i vodi nas u sljedeći korak. Promašaj znači povratak na početnih 20 EUR i novi lanac od nule. Kvota 1.33 niža je od uobičajenog raspona, ali ovako visoko u lancu štitimo kapital prije svega.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 4:1

Naša prognoza

Najjači argument je ishod međusobnih susreta: Belgija protiv Francuske nije zabila u 3 od zadnjih 5 utakmica, a u zadnjem susretu u Belgiji izgubila je 0:1. Uz to je Francuska u Ligi nacija primila samo jedan gol u tri nastupa. Belgijski napad protiv ovog suparnika redovito ostaje na nuli ili jednom golu, što je upravo ono što tip traži.

Tipster AnteAntetipster ·
TipGolovi gosta: ispod 1.5
Kvota1.33
Kapital1577.16 €

Gdje odigrati ovaj tip

dudespin.comDudespin početna stranicaDudespin mobilna stranica
LanacKorak 12 · sve ili dalje
Kapital1577.16 €Kvota1.33Prolaz →2097.62 €
Dudespin kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Igrač bira jedan bonus dobrodošlice pri prvoj uplati. Vrijede opći uvjeti Dudespina. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Francuska vs BelgijaGolovi gosta: ispod 1.5 · 1.33Stavi tip