POBJEDA

Lanac, korak 7: Czechia vs Engleska

CzechiavsEngleska

Liga nacija, League A – 2 ·

Naš tip

21.30kvota

Kvota: Bet365, zabilježena 29.9.2026. u 15:25. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod AllySpin prije uplate.

Konačan rezultat: 0:2

  1. 7
  2. 8
  3. 9
  4. 10
Kapital sada338.86 €
Prolaz nosi440.52 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Obje momčadi kreću iz podređenog položaja: Czechia je četvrta s 0 bodova i gol-razlikom -1, Engleska treća s identičnim učinkom nakon jedne utakmice. Razmak na tablici gotovo da ne postoji, pa ova utakmica u Sinobo Stadiumu praktički odlučuje tko od dvojca ostaje u igri za vrh skupine, a tko već nakon drugog kola gubi kontakt s bodovnim vrhom Lige A.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
2Croatia1+13
3England1-10
4Czechia1-10

Czechia

Zadnjih pet
LLDLW

Czechia u zadnjih pet utakmica bilježi samo jednu pobjedu, i to protiv Guatemale rezultatom 3:1. Uz to slijede poraz 1:2 doma protiv Hrvatske u Ligi nacija, teški poraz 0:3 protiv Meksika, remi 1:1 protiv Južnoafričke Republike i poraz 2:1 na gostovanju kod Južne Koreje. Domaći teren u Sinobo Stadiumu ne prati forma jer je momčad primala golove u čak četiri od pet posljednjih utakmica, a defenzivna gol-razlika od -1 nakon prvog kola Lige nacija dodatno potvrđuje krhkost obrane pred susret s Englezima.

Engleska

Zadnjih pet
LWLWW

Engleska dolazi s neujednačenim ali ofenzivno bogatim nizom: pobjeda 4:6 u gostima protiv Francuske, poraz 1:2 doma protiv Argentine, te dvije pobjede na gostovanjima, 1:2 protiv Norveške i 2:3 protiv Meksika. Jedini poraz u Ligi nacija stiže doma od Španjolske, 2:3. Zanimljivo je da Engleska u svakoj od zadnjih pet utakmica prima barem dva gola, no istovremeno postiže dva ili više gola u čak četiri od pet susreta, što govori o momčadi koja je nestabilna u obrani, ali gotovo uvijek pronalazi put do mreže protivnika.

Zašto ovaj tip za lanac

Kvota 1.30 na pobjedu Engleske oslikava jasnu razliku u kvaliteti i motivaciji, potvrđenu i međusobnim susretima gdje Englezi vode s dvije pobjede i teškim porazom Czechie 0:5 iz 2019. Scenarij za prolaz tipa je jednostavan: Engleska nastavlja ofenzivni ritam iz posljednjih pet nastupa, a krhka češka obrana, koja je primala golove u većini nedavnih utakmica, ne uspijeva zadržati priključak. Čak i uz englesku nesigurnost u obrani, razlika u napadačkoj snazi trebala bi biti dovoljna za tri boda.

Stanje lanca

Ovo je sedmi korak lanca, a na tip trenutno ide kapital od 338.86 eura. Prolaz kvote 1.30 diže iznos na 440.52 eura i otvara sljedeći korak, dok bi promašaj vratio cijeli lanac na početni ulog od 20 eura.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 0:2

Naša prognoza

Najjači argument leži u međusobnim susretima, gdje Engleska ima dvije pobjede protiv Czechie uključujući i ubjedljivih 5:0 iz 2019., a taj obrazac kvalitete potvrđuje i tekuća forma s četiri pobjede u zadnjih pet nastupa. Češka obrana s gol-razlikom -1 i primljenim golovima u većini posljednjih utakmica djeluje kao protivnik protiv kojeg engleski napad treba pronaći mrežu bez prevelikih problema.

Tipster FilipFiliptipster ·
Tip2
Kvota1.30
Kapital338.86 €

Gdje odigrati ovaj tip

allyspin.comAllySpin početna stranicaAllySpin mobilna stranica
LanacKorak 7 · sve ili dalje
Kapital338.86 €Kvota1.30Prolaz →440.52 €
Allyspin kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit za bonus 20 €. Vrijede opći uvjeti AllySpina. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Czechia vs Engleska2 · 1.30Stavi tip