Allyspin kladionica
6.0

Allyspin kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit za bonus 20 €. Vrijede opći uvjeti AllySpina. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

AllySpin logoAllySpincasino i sport na hrvatskom6.0od 10

Recenzija · Bonus i račun

AllySpin recenzija 2026

AllySpin je casino i kladionica na hrvatskom, na istoj platformi kao SpinBara, Golisimo i Malina Casino. Paket dobrodošlice ide do 1.000 € i 200 vrtnji kroz tri uplate, ali najviše vrijedi povrat: live cashback od 25% okreće se samo jednom.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta AllySpina, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.0 od 10
Dobrodošlica
do 1.000 € kroz 3 uplate
Uplata za bonus
20 €
Licenca
nije objavljena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 17 AllySpin ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/17Paket dobrodošlice

AllySpin na računalu i mobitelu, snimke iz kolovoza 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodAllySpin · katalog 25.9.2026.6.0/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 250% do 1.000 € + 200 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Paket dobrodošlice 250% do 1.000 € + 200 vrtnji. Paket ide kroz 3 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 100% do 500 €. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na AllySpinu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

AllySpin paket dobrodošlice

Paket ide kroz tri uplate. Prva donosi 100% do 500 € i 50 vrtnji, druga 75% do 300 € i 50 vrtnji, a treća 75% do 200 € i 100 vrtnji. Zajedno je to do 1.000 € i 200 vrtnji, uz najmanje 20 € po uplati.

Svaki dio ima wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana i najveći ulog od 100 €. Skrill i Neteller ne otvaraju bonus. Sve ponude su na stranici AllySpin bonus.

Sportska dobrodošlica je 100% na prvu uplatu uz 6× i kvotu 2,00. Naslov i koraci kažu do 100 €, a točka 2 uvjeta do 200 €. Mi računamo sa 100 €, a ako ti je razlika važna, pitaj podršku prije uplate.

Kako uzeti AllySpin bonus

  1. Otvori računAllySpin ima hrvatsku inačicu stranice i uvjeta.
  2. Odaberi casino ili sportKripto dobrodošlice AllySpin nema.
  3. Uplati najmanje 20 €Bez Skrilla i Netellera.
  4. Okreni prvi dio u 10 danaTek tada ima smisla druga uplata paketa.
AllySpin: live cashback 25% uz 1×Ocjena 6.0 · paket do 1.000 € + 200 vrtnji
Otvori račun na AllySpinu

Koliko treba okrenuti

Paket dobrodošlice 250% do 1.000 € + 200 vrtnji (prva uplata): wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Prva uplata od 100 € s bonusom od 100 € traži 7.000 € prometa. Slot od 96% u prosjeku zadrži 280 €, a nulu daje tek povrat od 98,6%.

Što se na AllySpinu isplati

Od 17 ponuda za račun ih je pet. U plusu su sportska dobrodošlica (oko 28 € uz 100 €) i sportski bonusi nadopune s 8× na uplatu, koji jedva prijeđu nulu.

Sve 17 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend bonus nadopune 50% do 750 €50% do 750 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Paket dobrodošlice 250% do 1.000 € + 200 vrtnji250% do 1.000 € + 200 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Wheel of Fortune do 1.000 €Wheel of Fortune do 1.000 €1.000 € Wheel of Fortune
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Trgovina i izazovi (kovanice)Trgovina i izazovi (kovanice)VIP Trgovina i izazovi
Turniri: Masters (sport) · Drops & Wins · Gold Saloon Live · Monthly Race · SpinoleagueMasters (sport) · Drops & Wins · Gold Saloon Live · Monthly Race · SpinoleagueTurnir Turniri

Povrat je ono zbog čega bi AllySpin uopće birao. Live cashback 25% do 200 € i dnevni cashback do 15% (najviše 400 €) okreću se samo jednom. Sportski cashback od 10% traži 3×. Usporedba je na stranici cashback bonusi.

Sport na AllySpinu

Sportski dio ima accumulator boost do +100%, ranu isplatu kod vodstva od dva gola i povrat u free betu za BetBuilder. Sportske reloade i BetBuilder povrat dodjeljuje podrška, pa im se javi. Za utakmice dana pogledaj naše tipove.

Je li AllySpin siguran

AllySpin licencu na stranici ne objavljuje. Ranija verzija ove recenzije spominjala je Anjouan, eCOGRA i podršku 0-24; to danas ne možemo potvrditi i ne ponavljamo.

Potvrđeno je da se stranica s uvjetima otvara na hrvatskom i s hrvatske adrese. Bez imenovanog regulatora sigurnost je na 6, a u sporu ostaje samo postupak prigovora same stranice. Granicu uplate postavi unaprijed (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

AllySpin radi u eurima i USDT-u, a bonus kreće od 20 €. Na istoj platformi Golisimo i SpinBara javno navode dvadesetak metoda za Hrvatsku i limite isplate po VIP razini. Za AllySpin taj popis ovaj put nismo zasebno prepisivali. Kripto usporedba je na stranici kripto kladionice.

Kako AllySpin izgleda

Tamna stranica sa sportskim bannerom na vrhu i numeriranom listom najigranijih igara ispod.

Snimke stranice allyspin.com iz kolovoza 2026. Dodirni za veliki prikaz.

AllySpin i slične kladionice

Isti predložak uvjeta dijele SpinBara, Stonevegas, Golisimo, Malina Casino i DicePalace. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome AllySpin odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš live casino i želiš povrat koji se okreće jednom
  • želiš uvjete na hrvatskom
  • planiraš tri uplate pa će ti paket doći u cijelosti

Gledaj druge ako

  • želiš objavljenu licencu
  • tražiš kripto dobrodošlicu
  • dolaziš zbog casino bonusa koji bi ostao u plusu

Kako smo ocijenili AllySpin

6.0od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Ravna šestica u sva četiri stupa: ništa loše, ništa posebno. Najkorisniji je povrat koji se okreće jednom, a licencu stranica ne objavljuje.

Sigurnost6.0
Sport6.0
Bonusi6.0
Uplate6.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.0 je prosjek četiri stupa, svaki sa 6. Postupak je na stranici kako ocjenjujemo. Uvjete smo pročitali na hrvatskoj inačici 25.9.2026., bez računa i uplate.

Česta pitanja o AllySpinu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je AllySpin bonus dobrodošlice?
Paket do 1.000 € i 200 vrtnji kroz tri uplate: 100% do 500 € na prvu, 75% do 300 € na drugu i 75% do 200 € na treću. Uplata od 20 €.
Koliki je wager na AllySpin bonus?
35× na bonus i uplatu, rok 10 dana. Za prvu uplatu od 100 € to je 7.000 € prometa.
Kako radi live cashback na AllySpinu?
Vraća 25% izgubljenog u live casinu, do 200 €, uz wager 1×. Dnevni cashback ide do 15%, ovisno o VIP razini.
Koju licencu ima AllySpin?
Licencu na stranici ne objavljuje. Ranije navode nismo mogli potvrditi.
Ima li AllySpin hrvatski jezik?
Ima. Stranica i uvjeti bonusa su na hrvatskom.

Allyspin kladionica Details

Provajderi
Uplatne metode
Limit isplate
Jezici

Paket dobrodošlice 250% do 1.000 € + 200 besplatnih vrtnji kroz tri uplate, prva 100% do 500 €. Uvjet okretanja 35x. Live cashback 25% do 200 € tjedno.

6.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
6.0
Bonusi i promocije
6.0
Uplate i isplate
6.0 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)