- 01 ✓
Hungary–
Georgia1X1.25 - 02 ✓
Bosnia & Herzegovina–
SwedenPreko 1.51.20 - 03 ✓
France–
ItalyGolovi gosta: ispod 1.51.33 - 04 ✓
Belgium–
TürkiyeGolovi gosta: ispod 1.51.40 - 05 ✓
Latvia–
MontenegroIspod 3.51.20
Zašto ovaj listić
Pet kratkih kvota od 1.20 do 1.40 daju zajedno 3.35, a većina parova oslanja se na ograničene golove gostiju. Najsigurnijim nam djeluje Preko 1.5 u Zenici: BiH i Švedska zajedno su u zadnjih pet utakmica imale 4/5 i 3/5 susreta s tri ili više golova. Najveći rizik nosi Francuska protiv Italije, jer Italija je primila samo 4 gola u pet utakmica, ali je i zabila 7. Belgija i Turska te Latvija i Crna Gora čine mirniji dio listića.
Par po par
- 1
Hungary–
GeorgiaMađarska je u zadnjih pet utakmica primila samo 3 gola i nijednom nije primila dva ili više, a Gruzija je bez zabijenog gola ostala u 2/5. Dvostruka šansa 1X štiti nas i od remija.
- 2
Bosnia & Herzegovina–
SwedenObje momčadi često igraju otvorene utakmice: BiH ima tri ili više golova u 3/5 utakmica, a Švedska u 4/5, uz oba zabila 4/5 kod Šveđana. Preko 1.5 pri kvoti 1.20 djeluje vrlo izvedivo.
- 3
France–
ItalyItalija je u zadnjih pet utakmica zabila 7 golova, ali je u dva od pet susreta ostala bez gola ili je zabila tek jedan, a Francuska je bez primljenog gola u 3/5. Dovoljan je jedan gol gosta.
- 4
Belgium–
TürkiyeTurska je u zadnjih pet utakmica zabila samo 4 gola i bez zabijenog gola ostala u 3/5, uključujući obje utakmice Lige nacija. Ispod 1.5 gostujućih golova uz kvotu 1.40 ima smislenu podlogu.
- 5
Latvia–
MontenegroLatvija nijednom od zadnjih pet utakmica nije imala tri ili više golova ukupno (0/5) i zabila je samo 2 gola. Crnogorci su ofenzivniji, no ispod 3.5 ostaje najvjerojatniji ishod.
Gdje kvota nastaje
- 01
Hungary–
Georgia80,0 %1.25 - 02
Bosnia & Herzegovina–
Sweden83,3 %1.20 - 03
France–
Italy75,2 %1.33 - 04
Belgium–
Türkiye71,4 %1.40 - 05
Latvia–
Montenegro83,3 %1.20
Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 29,8 %. Najkraća traka je Belgium – Türkiye (1.40); bez tog para listić bi nosio 2.39, a šansa bi bila 41,8 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.
Najslabija karika
Belgium–
TürkiyeGolovi gosta: ispod 1.51.40Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (71,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.
Gdje tiket puca
Najvjerojatnije listić ruši par France vs Italy. Francuska je u zadnjih pet utakmica primila 8 golova, a dva od tih susreta završila su s drugim golom u svojoj mreži. Italija je u tri od zadnjih pet utakmica zabila bar jedan gol bez primljenog, ali protiv Francuske je u zadnja dva dvoboja zabila samo po jedan, i to uz poraz. Gostujući tip ispod 1.5 prolazi uz jedan gol Italije, no dva gola ga ruše.
Zašto ovaj listić prolazi
Ovaj listić prolazi ponajprije zbog Latvije: momčad je u zadnjih pet utakmica zabila samo 2 gola i nijednom nije dosegla tri gola ukupno na utakmici (0/5). Uz to Mađarska je primila samo 3 gola u pet utakmica, a Turska je bez zabijenog gola ostala u tri od pet nastupa. Kad se sve to poklopi, kvote od 1.20 do 1.40 imaju čvrsto uporište u formi.
Gdje odigrati ovaj tip
Raniji tiketi dana
Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

