POBJEDA

Tiket dana: 5 parova, ukupna kvota 3.35

5 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.35umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 33.52 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 2.10.2026. u 07:46. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Dudespin prije uplate.

Konačan rezultat: 5/5 · 3.35x

  1. 01 ✓Hungary–Georgia1X1.25
  2. 02 ✓Bosnia & Herzegovina–SwedenPreko 1.51.20
  3. 03 ✓France–ItalyGolovi gosta: ispod 1.51.33
  4. 04 ✓Belgium–TürkiyeGolovi gosta: ispod 1.51.40
  5. 05 ✓Latvia–MontenegroIspod 3.51.20

Zašto ovaj listić

Pet kratkih kvota od 1.20 do 1.40 daju zajedno 3.35, a većina parova oslanja se na ograničene golove gostiju. Najsigurnijim nam djeluje Preko 1.5 u Zenici: BiH i Švedska zajedno su u zadnjih pet utakmica imale 4/5 i 3/5 susreta s tri ili više golova. Najveći rizik nosi Francuska protiv Italije, jer Italija je primila samo 4 gola u pet utakmica, ali je i zabila 7. Belgija i Turska te Latvija i Crna Gora čine mirniji dio listića.

Par po par

  1. 1

    Hungary–Georgia

    Mađarska je u zadnjih pet utakmica primila samo 3 gola i nijednom nije primila dva ili više, a Gruzija je bez zabijenog gola ostala u 2/5. Dvostruka šansa 1X štiti nas i od remija.

  2. 2

    Bosnia & Herzegovina–Sweden

    Obje momčadi često igraju otvorene utakmice: BiH ima tri ili više golova u 3/5 utakmica, a Švedska u 4/5, uz oba zabila 4/5 kod Šveđana. Preko 1.5 pri kvoti 1.20 djeluje vrlo izvedivo.

  3. 3

    France–Italy

    Italija je u zadnjih pet utakmica zabila 7 golova, ali je u dva od pet susreta ostala bez gola ili je zabila tek jedan, a Francuska je bez primljenog gola u 3/5. Dovoljan je jedan gol gosta.

  4. 4

    Belgium–Türkiye

    Turska je u zadnjih pet utakmica zabila samo 4 gola i bez zabijenog gola ostala u 3/5, uključujući obje utakmice Lige nacija. Ispod 1.5 gostujućih golova uz kvotu 1.40 ima smislenu podlogu.

  5. 5

    Latvia–Montenegro

    Latvija nijednom od zadnjih pet utakmica nije imala tri ili više golova ukupno (0/5) i zabila je samo 2 gola. Crnogorci su ofenzivniji, no ispod 3.5 ostaje najvjerojatniji ishod.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.35
Šansa po kvotama29,8 %
Bez najrizičnijeg2.39
  1. 01Hungary–Georgia80,0 %1.25
  2. 02Bosnia & Herzegovina–Sweden83,3 %1.20
  3. 03France–Italy75,2 %1.33
  4. 04Belgium–Türkiye71,4 %1.40
  5. 05Latvia–Montenegro83,3 %1.20

Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 29,8 %. Najkraća traka je Belgium – Türkiye (1.40); bez tog para listić bi nosio 2.39, a šansa bi bila 41,8 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 04Belgium–TürkiyeGolovi gosta: ispod 1.51.40
Belgium
Zadnjih pet
LWLWW
Türkiye
Zadnjih pet
LLWLL

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (71,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najvjerojatnije listić ruši par France vs Italy. Francuska je u zadnjih pet utakmica primila 8 golova, a dva od tih susreta završila su s drugim golom u svojoj mreži. Italija je u tri od zadnjih pet utakmica zabila bar jedan gol bez primljenog, ali protiv Francuske je u zadnja dva dvoboja zabila samo po jedan, i to uz poraz. Gostujući tip ispod 1.5 prolazi uz jedan gol Italije, no dva gola ga ruše.

Presuda tipstera✓ 5/5 · 3.35x

Zašto ovaj listić prolazi

Ovaj listić prolazi ponajprije zbog Latvije: momčad je u zadnjih pet utakmica zabila samo 2 gola i nijednom nije dosegla tri gola ukupno na utakmici (0/5). Uz to Mađarska je primila samo 3 gola u pet utakmica, a Turska je bez zabijenog gola ostala u tri od pet nastupa. Kad se sve to poklopi, kvote od 1.20 do 1.40 imaju čvrsto uporište u formi.

Tipster AnteAntetipster ·
Parova5
Ukupna kvota3.35
Ulog 10 € →33.52 €

Gdje odigrati ovaj tip

dudespin.comDudespin početna stranicaDudespin mobilna stranica
Tiket dana5 parova · kvota 3.35
Parova5Kvota3.3510 € →33.52 €
Dudespin kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Igrač bira jedan bonus dobrodošlice pri prvoj uplati. Vrijede opći uvjeti Dudespina. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 5 parovaUkupna kvota · 3.35Uplati tiket