GUBITAK

Tiket dana: 5 parova, ukupna kvota 3.83

5 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.83umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 38.28 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 14.10.2026. u 16:18. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Dragonia prije uplate.

Konačan rezultat: 4/5 · listić pao

  1. 01 ✓Feyenoord–ComoGolovi gosta: ispod 2.51.36
  2. 02 ✓Lask Linz–Liverpool21.42
  3. 03 ✕AS Roma–Real MadridGolovi gosta: ispod 2.51.40
  4. 04 ✓Manchester City–Paris Saint GermainGolovi gosta: preko 0.51.20
  5. 05 ✓Lincoln–West HamX21.18

Zašto ovaj listić

Pet kvota između 1.18 i 1.42 daje listić koji se gradi na tipovima s velikom impliciranom vjerojatnošću. Najsigurnijim nam djeluje tip Manchester Cityja i PSG-a, gdje je gostima dovoljan jedan pogodak, a PSG je u svih pet zadnjih utakmica zabio. Tu je i West Ham u Championshipu s dvostrukom šansom. Najveći rizik nosi par Roma protiv Real Madrida, jer je kvota 1.40 za najviše dva gosta gola, a Real je tri od pet zadnjih utakmica odigrao s tri ili više golova ukupno.

Par po par

  1. 1

    Feyenoord–Como

    Como ide u Rotterdam s 10 zabijenih golova u zadnjih pet utakmica, ali Feyenoord bez desetak igrača s ozljedama. Za ispod 2.5 gosta golova računamo na to da Como nije primio više od dva gola.

  2. 2

    Lask Linz–Liverpool

    Lask Linz ima tri poraza u zadnjih pet utakmica uz devet primljenih golova i nijednu utakmicu bez primljenog gola. Liverpool je oba prethodna susreta dobio, 4:0 i 3:1.

  3. 3

    AS Roma–Real Madrid

    Roma je u zadnjih pet utakmica primila samo četiri gola i dva puta ostala bez primljenog gola, a kod kuće igra na Olimpicu. Za Real ispod 2.5 gola dovoljna je oprezna Roma.

  4. 4

    Manchester City–Paris Saint Germain

    PSG je u svih pet zadnjih utakmica zabio, ukupno 13 golova, a City je u istom razdoblju primio tri gola. Gostima je dovoljan jedan pogodak, pa je kvota 1.20 razumljiva.

  5. 5

    Lincoln–West Ham

    West Ham je na tablici peti uz gol-razliku +11, a Lincoln je tek 17. s gol-razlikom -4. Dvostruka šansa X2 pokriva i remi, a Lincoln je zabio samo tri gola u pet utakmica.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.83
Šansa po kvotama26,1 %
Bez najrizičnijeg2.70
  1. 01Feyenoord–Como73,5 %1.36
  2. 02Lask Linz–Liverpool70,4 %1.42
  3. 03AS Roma–Real Madrid71,4 %1.40
  4. 04Manchester City–Paris Saint Germain83,3 %1.20
  5. 05Lincoln–West Ham84,7 %1.18

Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 26,1 %. Najkraća traka je Lask Linz – Liverpool (1.42); bez tog para listić bi nosio 2.70, a šansa bi bila 37,1 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 02Lask Linz–Liverpool21.42
Lask Linz
Zadnjih pet
LWDLL
Liverpool
Zadnjih pet
LWWDW

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (70,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najlomljiviji je par AS Roma protiv Real Madrida. Real je u zadnjih pet utakmica zabio 11 golova i nijednom nije ostao bez zabijenog gola, a oba su tima zabila u četiri od pet njegovih utakmica. Dovoljna su tri gosta gola da tip padne. Druga slaba točka je Feyenoord protiv Coma: Feyenoord je u pet utakmica zabio 18 golova, a Como je u tri od pet utakmica imao tri ili više golova ukupno.

Presuda tipstera✕ 4/5 · listić pao

Zašto ovaj listić prolazi

Najjači argument je Manchester City. Momčad je pobijedila u svih pet zadnjih utakmica uz 16 zabijenih golova, a PSG je u istih pet utakmica zabio 13 i ni u jednoj nije ostao bez gola. Gostima je za tip preko 0.5 dovoljan jedan pogodak, a kvota 1.20 pokazuje koliko je taj ishod izvjestan. Uz to, West Ham je na tablici Championshipa peti, a Lincoln je primio devet golova u zadnjih pet utakmica.

Tipster FilipFiliptipster ·
Parova5
Ukupna kvota3.83
Ulog 10 € →38.28 €

Gdje odigrati ovaj tip

dragonia.comDragonia početna stranicaDragonia mobilna stranica
Tiket dana5 parova · kvota 3.83
Parova5Kvota3.8310 € →38.28 €
Dragonia kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit 20 €. Vrijede opći uvjeti Dragonije. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 5 parovaUkupna kvota · 3.83Uplati tiket