GUBITAK

Tiket dana: 5 parova, ukupna kvota 3.43

5 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.43umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 34.26 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 11.10.2026. u 12:27. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Legiano prije uplate.

Konačan rezultat: pao na 5. paru od 5

  1. 01 ✓Crystal Palace–Nottingham ForestPreko 1.51.25
  2. 02 ✓Liverpool–Manchester CityIspod 4.51.22
  3. 03 ✕Hull City–EvertonIspod 3.51.30
  4. 04 ✓1. FC Köln–Borussia MönchengladbachGG (oba daju gol)1.44
  5. 05 ✕Como–AS RomaPreko 1.51.20

Zašto ovaj listić

Pet tržišta golova u tri lige, sva na niskim kvotama od 1.20 do 1.44. Najsigurnijim nam djeluje Como protiv AS Rome: Como je u zadnjih pet utakmica zabio 12 golova, a Roma 11. Najviše rizika nosi GG u Kölnu, jer domaćin i gost zajedno primaju mnogo, ali Gladbach je bez bodova. Ispod 4.5 u derbiju Liverpoola i Cityja i Ispod 3.5 u Hullu popunjavaju listić s obrambene strane.

Par po par

  1. 1

    Crystal Palace–Nottingham Forest

    Preko 1.5 uz kvotu 1.25: Palace je zabio 9 golova u zadnjih pet, a tri od posljednjih pet međusobnih susreta završila su 1:1. Oba kluba imaju ozljede ključnih igrača.

  2. 2

    Liverpool–Manchester City

    Ispod 4.5 uz kvotu 1.22: Liverpool je u zadnjih pet primio svega 2 gola, City 3. Čak ni jedan od njihovih pet zadnjih rezultata nije prešao 4 gola u utakmici Liverpoola.

  3. 3

    Hull City–Everton

    Ispod 3.5 uz kvotu 1.30: Everton je u zadnjih pet primio samo 3 gola i ima 3 remija, a 3 ili više gola palo je u samo 1 od 5 njegovih utakmica.

  4. 4

    1. FC Köln–Borussia Mönchengladbach

    GG uz kvotu 1.44: Köln je u svih 5 zadnjih utakmica zabio i primio, a Gladbach je primio 14 golova u pet utakmica. Obje obrane propuštaju, pa je gol s obje strane vjerojatan.

  5. 5

    Como–AS Roma

    Preko 1.5 uz kvotu 1.20: Como je zabio 12 golova u zadnjih pet i 4 od 5 utakmica imalo je 3 ili više golova. Roma je zabila 11 uz 4 primljena.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.43
Šansa po kvotama29,2 %
Bez najrizičnijeg2.38
  1. 01Crystal Palace–Nottingham Forest80,0 %1.25
  2. 02Liverpool–Manchester City82,0 %1.22
  3. 03Hull City–Everton76,9 %1.30
  4. 041. FC Köln–Borussia Mönchengladbach69,4 %1.44
  5. 05Como–AS Roma83,3 %1.20

Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 29,2 %. Najkraća traka je 1. FC Köln – Borussia Mönchengladbach (1.44); bez tog para listić bi nosio 2.38, a šansa bi bila 42,0 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 041. FC Köln–Borussia MönchengladbachGG (oba daju gol)1.44
1. FC Köln
Zadnjih pet
DLDLW
Borussia Mönchengladbach
Zadnjih pet
DWLLL

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (69,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najlakše listić ruši Hull City protiv Evertona uz Ispod 3.5: iako Hull i Everton u formi bilježe tek 4 i 5 zabijenih golova, Hull ima 2 poraza i 2 remija uz 5 primljenih, a Everton 3 remija. Pad bi mogao doći i u Kölnu, jer Köln je primio 2 ili više gola u 4 od 5 utakmica.

Presuda tipstera✕ Pao na 5. paru od 5

Zašto ovaj listić prolazi

Najjači argument je GG u Kölnu: Köln je u svih 5 zadnjih utakmica zabio i primio gol, a Borussia Mönchengladbach je u 3 od 5 zabila i primila. Oba kluba primaju mnogo (Köln 11, Gladbach 14 golova u zadnjih pet), a prošli susret odigran je 3:3. Obrane im ne drže, pa je gol s obje strane uvjerljivo najizglednija opcija.

Tipster FilipFiliptipster ·
Parova5
Ukupna kvota3.43
Ulog 10 € →34.26 €

Gdje odigrati ovaj tip

legiano.comLegiano početna stranicaLegiano mobilna stranica
Tiket dana5 parova · kvota 3.43
Parova5Kvota3.4310 € →34.26 €
Legiano kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Legiana. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 5 parovaUkupna kvota · 3.43Uplati tiket