GUBITAK

Tiket dana: 5 parova, ukupna kvota 3.36

5 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.36umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 33.56 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 27.10.2026. u 18:29. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Kingmaker prije uplate.

Konačan rezultat: pao na 3. paru od 5

  1. 01 ✓Slavia Praha–Zbrojovka Brno11.33
  2. 02 ✕1. FC Köln–Union BerlinGG (oba daju gol)1.62
  3. 03 ✕Sassuolo–LazioIspod 4.51.17
  4. 04 ✓AS Roma–Cagliari11.28
  5. 05 ✓Torino–ComoPreko 0.51.04

Zašto ovaj listić

Pet parova s kvotama od 1.04 do 1.62 daju umjerenu ukupnu kvotu, a većinu opterećenja nose tri gotovo formalna tipa. Preko 0.5 u susretu Torina i Coma (1.04) najsigurniji je dio: Como je u zadnjih pet utakmica zabio 11 golova, Torino 9, a prošlogodišnji susret završio je 6:0. Ispod 4.5 na Sassuolo vs Lazio (1.17) također djeluje pouzdano. Najveći rizik nosi GG u Kölnu, jer Union Berlin u zadnjih pet utakmica dvaput nije zabio, a oba su tima zabila samo u 1 od 5 njihovih utakmica.

Par po par

  1. 1

    Slavia Praha–Zbrojovka Brno

    Slavia je doma favorit s kvotom 1.33, a posljednji susret s Zbrojovkom završio je 4:0. Remiji u zadnjih pet utakmica brinu, ali Zbrojovka je primila 7 golova.

  2. 2

    1. FC Köln–Union Berlin

    Köln i Union u zadnja dva međusobna susreta, 2:2 u svibnju i 3:2 prije toga, oba su zabila. Köln je u 3 od 5 utakmica bio u GG ishodu, što daje oslonac.

  3. 3

    Sassuolo–Lazio

    Sassuolo je u zadnjih pet primio 11, a Lazio zabio 13, no Lazio je u pet utakmica imao 3 ili više golova ukupno 4 puta. Ispod 4.5 kvote 1.17 ostaje čvrst, a prethodni su ishodi bili 2:1 i 1:0.

  4. 4

    AS Roma–Cagliari

    Roma je 3. na tablici s +13, Cagliari 9. s -3. Roma je u međusobnim susretima pobijedila 2:0 u veljači 2026., a Cagliari je u zadnjih pet primio 8 golova.

  5. 5

    Torino–Como

    Kvota 1.04 pokazuje da tržište golove smatra gotovo sigurnima. Como je u zadnjih pet zabio 11 golova, Torino 9, a u međusobnom susretu u siječnju Como je pobijedio 6:0.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.36
Šansa po kvotama29,8 %
Bez najrizičnijeg2.07
  1. 01Slavia Praha–Zbrojovka Brno75,2 %1.33
  2. 021. FC Köln–Union Berlin61,7 %1.62
  3. 03Sassuolo–Lazio85,5 %1.17
  4. 04AS Roma–Cagliari78,1 %1.28
  5. 05Torino–Como96,2 %1.04

Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 29,8 %. Najkraća traka je 1. FC Köln – Union Berlin (1.62); bez tog para listić bi nosio 2.07, a šansa bi bila 48,3 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 021. FC Köln–Union BerlinGG (oba daju gol)1.62
1. FC Köln
Zadnjih pet
DLWDL
Union Berlin
Zadnjih pet
DDWWL

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (61,7 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najvjerojatnije ruši listić tip GG na 1. FC Köln vs Union Berlin. Union je u zadnjih pet utakmica oba tima zabila samo jednom, zabio je ukupno 3 gola, a Köln u dvije od pet utakmica nije zabio. Kvota 1.62 ujedno je i najviša na listiću, što potvrđuje da tržište tu vidi najviše nesigurnosti. Slavia je također ranjiva, jer ima tri remija u zadnjih pet.

Presuda tipstera✕ Pao na 3. paru od 5

Zašto ovaj listić prolazi

Listić prolazi na temelju Coma i Torina: Como je u zadnjih pet utakmica zabio 11 golova, Torino 9, a u posljednjem međusobnom susretu Como je pobijedio 6:0. Uz Romu koja je doma s +13 gol-razlike protiv Cagliarija s -3, ostaje nam računati da Köln i Union oba pogode, što su u zadnja dva međusobna susreta i učinili.

Tipster FilipFiliptipster ·
Parova5
Ukupna kvota3.36
Ulog 10 € →33.56 €

Gdje odigrati ovaj tip

kingmaker.comKingmaker početna stranicaKingmaker mobilna stranica
Tiket dana5 parova · kvota 3.36
Parova5Kvota3.3610 € →33.56 €
Kingmaker kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Kingmakera. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 5 parovaUkupna kvota · 3.36Uplati tiket