Tiket dana · 4 para

Tiket dana: 4 para, ukupna kvota 3.60

4 para na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.60umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 35.97 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 26.10.2026. u 17:57. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Letsjackpot prije uplate.

  1. 01Sevilla–OsasunaPreko 1.51.40
  2. 02Paris Saint Germain–LyonGG (oba daju gol)1.62
  3. 03Istra 1961–HNK Hajduk SplitIspod 4.51.22
  4. 04Santa Clara–Benfica21.30

Zašto ovaj listić

Ovaj listić slaže četiri tipa koja se oslanjaju na golove i na jasnu razliku u formi. Najsigurnijim nam djeluje Preko 1.5 u Sevilli, gdje momčad doma u zadnjih pet utakmica ima 3 ili više gola ukupno 4/5, a protivnik Osasuna primio je 12 golova. Ispod 4.5 u Puli ima najnižu kvotu 1.22, a Hajduk je prvi na tablici s 22 boda. Najviše rizika nosi GG u Parizu jer Lyon ima 8 ozlijeđenih i suspendiranih, a Benfica na gostovanju u Santa Clari mora potvrditi pobjedu.

Par po par

  1. 1

    Sevilla–Osasuna

    Sevilla ima 3 ili više gola ukupno 4/5 i primila je 13 golova, a Osasuna je primila 12. Preko 1.5 uz kvotu 1.40 traži samo dva gola na utakmici.

  2. 2

    Paris Saint Germain–Lyon

    Paris Saint Germain je u svih pet utakmica zabio i primio gol (oba zabila 5/5), a Lyon je 3 ili više gola ukupno imao 5/5. GG uz kvotu 1.62 slijedi tu formu.

  3. 3

    Istra 1961–HNK Hajduk Split

    Hajduk je u zadnjih pet utakmica zabio samo 6 golova, a Istra je primila 6. Ispod 4.5 uz kvotu 1.22 traži da utakmica ne završi s pet ili više golova.

  4. 4

    Santa Clara–Benfica

    Benfica je zabila 13 golova u zadnjih pet utakmica i nijednom nije ostala bez gola. Santa Clara je u posljednja dva međusobna susreta kod kuće izgubila, a Benfica je 2. na tablici.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.60
Šansa po kvotama27,8 %
Bez najrizičnijeg2.22
  1. 01Sevilla–Osasuna71,4 %1.40
  2. 02Paris Saint Germain–Lyon61,7 %1.62
  3. 03Istra 1961–HNK Hajduk Split82,0 %1.22
  4. 04Santa Clara–Benfica76,9 %1.30

Kvota listića je umnožak svih 4 kvota, pa se šansa množi na isti način: 27,8 %. Najkraća traka je Paris Saint Germain – Lyon (1.62); bez tog para listić bi nosio 2.22, a šansa bi bila 45,0 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 02Paris Saint Germain–LyonGG (oba daju gol)1.62
Paris Saint Germain
Zadnjih pet
WWWWW
Lyon
Zadnjih pet
LWWLW

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (61,7 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najvjerojatnije listić ruši Paris Saint Germain protiv Lyona. Domaćin je u dvije od zadnje tri ljestvice Lyonove forme igrao otvorene utakmice, ali Lyon je bez zabijenog gola ostao u jednoj od pet utakmica, a bez Openda i Nakamure napad mu je oslabljen. Ako Lyon ne zabije, tip GG pada, a s njim i cijeli listić. Drugi neugodan par je Santa Clara, koja je kod kuće primila samo 4 gola u zadnjih pet utakmica.

Presuda tipstera

Zašto ovaj listić prolazi

Najjači argument je Paris Saint Germain: pet pobjeda iz pet utakmica, 16 zabijenih golova i oba tima zabila 5/5. Lyon je u istom razdoblju 3 ili više gola ukupno imao 5/5, a u zadnja tri međusobna susreta oba tima su zabila. Uz to Benfica ima 13 zabijenih golova u pet utakmica i nijednu utakmicu bez gola.

Tipster AnteAntetipster ·
Parova4
Ukupna kvota3.60
Ulog 10 € →35.97 €

Gdje odigrati ovaj tip

letsjackpot.comLetsjackpot početna stranicaLetsjackpot mobilna stranica
Tiket dana4 para · kvota 3.60
Parova4Kvota3.6010 € →35.97 €
Letsjackpot kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit 20 €. Vrijede opći uvjeti Lets Jackpota. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 4 paraUkupna kvota · 3.60Uplati tiket