- 01 ✓
Ukraine–
HungaryIspod 3.51.18 - 02 ✕
Bosnia & Herzegovina–
PolandPreko 1.51.28 - 03 ✓
Romania–
SwedenIspod 4.51.20 - 04 ✕
France–
BelgiumIspod 4.51.25 - 05 ✓
Italy–
TürkiyeGolovi gosta: ispod 1.51.22 - 06 ✓
Montenegro–
ArmeniaGolovi gosta: ispod 1.51.22
Zašto ovaj listić
Šest utakmica Lige nacija, a gotovo sve su tipovi na raspon golova: četiri puta gornja granica (ispod 3.5 i dvaput ispod 4.5), jednom preko 1.5 i dvaput ograničenje golova gosta. Najsigurnijim nam djeluje Ukrajina protiv Mađarske (kvota 1.18), gdje se zadnji međusobni susret završio 0:1. Najviše rizika nosi Rumunjska protiv Švedske: Rumunjska je primila 14 golova u zadnjih 5 utakmica, a 4 od 5 njezinih utakmica imalo je 3 ili više gola. Ostali parovi imaju kvote između 1.20 i 1.28.
Par po par
- 1
Ukraine–
HungaryUkrajina je u 3 od zadnjih 5 utakmica ostala bez primljenog gola, a Mađarska nijednom nije primila 2 ili više. Zadnji međusobni susret završio je 0:1, pa 4 gola nisu realan scenarij.
- 2
Bosnia & Herzegovina–
PolandBosna je u zadnjih 5 utakmica zabila 8 golova, a Poljska je u 3 od 5 imala 3 ili više golova ukupno. Dva gola dovoljna su, iako je prošli susret bio 0:0.
- 3
Romania–
SwedenRumunjska je u 4 od 5 utakmica imala 3 ili više golova, ali Švedska je u zadnjim domaćim pobjedama svoje utakmice vodila bez ludila. Ispod 4.5 pokriva sve osim težeg poraza domaćina.
- 4
France–
BelgiumFrancuska je u samo 1 od zadnjih 5 utakmica imala 3 ili više golova ukupno. Zadnja tri susreta oba kluba imali su rezultat najviše dva gola razlike: 0:1, 1:2 i 2:0.
- 5
Italy–
TürkiyeTürkiye je 3 od zadnjih 5 utakmica ostala bez gola i ima 0 bodova. Italija je primila samo 4 gola u zadnjih 5 utakmica, a Turska je u prošlom susretu zabila jedan gol.
- 6
Montenegro–
ArmeniaArmenija je u zadnjih 5 utakmica zabila 6 golova i u 1 od 5 ostala bez gola. Crna Gora vodi skupinu s 9 bodova, pa gost teško daje 2 ili više golova.
Gdje kvota nastaje
- 01
Ukraine–
Hungary84,7 %1.18 - 02
Bosnia & Herzegovina–
Poland78,1 %1.28 - 03
Romania–
Sweden83,3 %1.20 - 04
France–
Belgium80,0 %1.25 - 05
Italy–
Türkiye82,0 %1.22 - 06
Montenegro–
Armenia82,0 %1.22
Kvota listića je umnožak svih 6 kvota, pa se šansa množi na isti način: 29,7 %. Najkraća traka je Bosnia & Herzegovina – Poland (1.28); bez tog para listić bi nosio 2.63, a šansa bi bila 38,0 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.
Najslabija karika
Bosnia & Herzegovina–
PolandPreko 1.51.28Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (78,1 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.
Gdje tiket puca
Najvjerojatnije listić ruši Rumunjska protiv Švedske. Domaćin je na dnu skupine s 0 bodova i gol-razlikom -9, u zadnjih 5 utakmica primio je 14 golova, a ni u jednoj nije zadržao mrežu čistom. Švedska u 4 od zadnjih 5 utakmica zabija i prima. Ispod 4.5 traži da se to ne pretvori u rezultat poput 0:6 protiv Poljske. Drugi po riziku je Bosna protiv Poljske, gdje je prošli susret završio 0:0.
Zašto ovaj listić prolazi
Najjači argument je Ukrajina protiv Mađarske: u trima od zadnjih pet utakmica Ukrajina nije primila gol, a Mađarska ni u jednoj nije primila dva ili više. Zadnji međusobni susret završio je 0:1, pa je ispod 3.5 uz kvotu 1.18 gotovo najudobniji tip na listiću. Uz to, Turska je u zadnjih pet utakmica primila 11 golova, ali je Italija na 4:1 stala u prošlom susretu.
Gdje odigrati ovaj tip
Raniji tiketi dana
Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

