- 01 ✕
Croatia–
EnglandGolovi domaćina: preko 0.51.36 - 02 ✕
Spain–
CzechiaKutevi domaćina: preko 6.51.80 - 03 ✓
Switzerland–
SloveniaPreko 1.51.28 - 04 ✓
FYR Macedonia–
ScotlandKutevi: preko 6.51.19
Zašto ovaj listić
Na listiću su četiri tržišta s kvotama od 1.19 do 1.80, a svaka je vezana uz ono što momčadi u formi stvarno rade. Najsigurnije djeluje Preko 1.5 u Švicarskoj: domaćin je u zadnjih pet utakmica zabio 9 golova, a Slovenija je u dva kola nakupila gol-razliku +2. Najviše rizika nosi par Španjolska – Češka s kutevima domaćina preko 6.5 uz kvotu 1.80. Hrvatska je zabila u svih 5 posljednjih utakmica, a Makedonija i Škotska zajedno jedva zabijaju, pa nam je tržište kuteva tamo logično.
Par po par
- 1
Croatia–
EnglandHrvatska je zabila u svih 5 zadnjih utakmica (7 golova, 0/5 bez zabijenog), a Engleska je primila 10 golova u pet nastupa. Preko 0.5 domaćih golova uz kvotu 1.36 djeluje prihvatljivo.
- 2
Spain–
CzechiaŠpanjolska ima 5 pobjeda iz 5 i 12 postignutih golova, a Češka je primila 10 u istom razdoblju i bez pobjede je. Očekujemo stalan pritisak domaćina i mnogo kutnih udaraca.
- 3
Switzerland–
SloveniaŠvicarska je zabila 9 golova u pet utakmica, a Slovenija uz 7 zabijenih redovito pogađa. Dva gola ukupno nisu veliki zahtjev, a kvota 1.28 odražava to.
- 4
FYR Macedonia–
ScotlandMakedonija je primila 9 golova u pet utakmica bez ijednog zabijenog, a Škotska je u 4 od 5 ostala bez gola. Očekujemo mnogo napada gostiju i kuteva, a kvota je tek 1.19.
Gdje kvota nastaje
- 01
Croatia–
England73,5 %1.36 - 02
Spain–
Czechia55,6 %1.80 - 03
Switzerland–
Slovenia78,1 %1.28 - 04
FYR Macedonia–
Scotland84,0 %1.19
Kvota listića je umnožak svih 4 kvota, pa se šansa množi na isti način: 26,8 %. Najkraća traka je Spain – Czechia (1.80); bez tog para listić bi nosio 2.07, a šansa bi bila 48,3 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.
Najslabija karika
Spain–
CzechiaKutevi domaćina: preko 6.51.80Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (55,6 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.
Gdje tiket puca
Najviše strahujemo za par Španjolska – Češka. Kutevi su statistika koju je teško predvidjeti, a kvota 1.80 jasno pokazuje da kladionica ovdje vidi gotovo podjednaku šansu za oba ishoda. Ako Španjolska rano povede i počne držati loptu u sredini, broj kuteva može stati ispod granice. Drugi potencijalni problem je makedonsko-škotski par: obje momčadi rijetko zabijaju, pa tijek utakmice može biti vrlo spor.
Zašto ovaj listić prolazi
Listić nosi Španjolska, koja je u zadnjih pet utakmica upisala 5 pobjeda i 12 postignutih golova, dok Češka ima 0 pobjeda i 10 primljenih. Takav omjer znači stalan pritisak na gol domaćina i dosta kuteva. Uz to Hrvatska u svih pet nedavnih utakmica zabija, a Engleska u istom razdoblju prima gotovo uvijek, pa Rujevica ima dobru podlogu za barem jedan domaći pogodak.
Gdje odigrati ovaj tip
Raniji tiketi dana
Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

