POBJEDA

Tiket dana: 5 parova, ukupna kvota 4.06

5 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći4.06umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 40.60 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 6.10.2026. u 18:10. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Dragonia prije uplate.

Konačan rezultat: 5/5 · 4.06x

  1. 01 ✓England–CzechiaHendikep -1: 11.33
  2. 02 ✓Croatia–SpainIspod 4.51.28
  3. 03 ✓Moldova–Slovakia21.38
  4. 04 ✓Switzerland–FYR MacedoniaGolovi domaćina: ispod 4.51.20
  5. 05 ✓Scotland–SloveniaPreko 1.51.44

Zašto ovaj listić

Pet parova s Lige nacija složili smo oko jasnih favorita i tipova koji ne traže spektakl. Najsigurnijim nam djeluje Switzerland protiv FYR Macedonije: domaćini imaju 9 bodova iz 3 utakmice, a gosti nisu zabili nijedan gol u 5 od 5 posljednjih utakmica. Najveći rizik nosi Scotland protiv Slovenije, jer su Škoti u 4 od 5 utakmica ostali bez zabijenog gola, a obje momčadi igraju uski nogomet. Engleska s hendikepom -1 i Moldova protiv Slovačke traže ubjedljivu formu favorita, dok Croatia protiv Spain nosi ukupnu kvotu 4.06.

Par po par

  1. 1

    England–Czechia

    England je zabio 18 golova u 5 utakmica, a Czechia je izgubila 4 od 5 i primila 11 golova. Zadnji susret završio je 0:2, pa je pobjeda s dva gola razlike realna.

  2. 2

    Croatia–Spain

    Spain je primio samo 4 gola u 5 utakmica, a zadnji susret s Croatia završio je 4:1, dakle s 5 golova. Ispod 4.5 traži manje od toga, a kvota 1.28 to podupire.

  3. 3

    Moldova–Slovakia

    Slovakia je neporažena u 5 utakmica (3 pobjede, 2 remija) i vodi tablicu sa 7 bodova. Moldova je primila 7 golova u 5 utakmica, a zadnji susret završio je 0:2.

  4. 4

    Switzerland–FYR Macedonia

    Switzerland je u 5 utakmica zabio 9 golova, a FYR Macedonia je primila 11. Ipak, domaćini su u prvom dijelu serije zabijali 2 do 3 gola, a granica 4.5 daje veliku sigurnost.

  5. 5

    Scotland–Slovenia

    Slovenia je u 3 od 5 utakmica i primala i zabijala, a Scotland je primio 7 golova u 5 utakmica. Dva gola ukupno dovoljna su, ali Škoti su u 4 od 5 utakmica ostali bez gola.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota4.06
Šansa po kvotama24,6 %
Bez najrizičnijeg2.82
  1. 01England–Czechia75,2 %1.33
  2. 02Croatia–Spain78,1 %1.28
  3. 03Moldova–Slovakia72,5 %1.38
  4. 04Switzerland–FYR Macedonia83,3 %1.20
  5. 05Scotland–Slovenia69,4 %1.44

Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 24,6 %. Najkraća traka je Scotland – Slovenia (1.44); bez tog para listić bi nosio 2.82, a šansa bi bila 35,5 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 05Scotland–SloveniaPreko 1.51.44
Scotland
Zadnjih pet
WLDLL
Slovenia
Zadnjih pet
LWDLD

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (69,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najvjerojatnije listić ruši Scotland protiv Slovenije. Škotska je u 4 od 5 posljednjih utakmica ostala bez gola i ukupno zabila samo 2 gola, a zadnji međusobni susret završio je 0:0. Slovenija je u dva od tri nedavna ligaška nastupa također zabila najviše jedan gol. Tip preko 1.5 traži bar dva gola u utakmici dviju štedljivih momčadi, pa jedan 1:0 ili 0:0 ruši sve.

Presuda tipstera✓ 5/5 · 4.06x

Zašto ovaj listić prolazi

Ovaj listić prolazi ponajviše zbog Switzerlanda: ta momčad vodi tablicu s 9 bodova i gol-razlikom +7, a FYR Macedonia je u svih 5 posljednjih utakmica ostala bez zabijenog gola i primila ukupno 11. Uz to Spain ima 5 pobjeda u 5 utakmica uz samo 4 primljena gola, pa se Croatia, koja je s Englezima primila 0:7, teško nameće kao partner za utakmicu s pet golova.

Tipster FilipFiliptipster ·
Parova5
Ukupna kvota4.06
Ulog 10 € →40.60 €

Gdje odigrati ovaj tip

dragonia.comDragonia početna stranicaDragonia mobilna stranica
Tiket dana5 parova · kvota 4.06
Parova5Kvota4.0610 € →40.60 €
Dragonia kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit 20 €. Vrijede opći uvjeti Dragonije. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 5 parovaUkupna kvota · 4.06Uplati tiket