GUBITAK

Tiket dana: 6 parova, ukupna kvota 3.37

6 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.37umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 33.72 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 5.10.2026. u 15:42. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Dudespin prije uplate.

Konačan rezultat: 4/6 · listić pao

  1. 01 ✓Ukraine–HungaryIspod 3.51.18
  2. 02 ✕Bosnia & Herzegovina–PolandPreko 1.51.28
  3. 03 ✓Romania–SwedenIspod 4.51.20
  4. 04 ✕France–BelgiumIspod 4.51.25
  5. 05 ✓Italy–TürkiyeGolovi gosta: ispod 1.51.22
  6. 06 ✓Montenegro–ArmeniaGolovi gosta: ispod 1.51.22

Zašto ovaj listić

Šest utakmica Lige nacija, a gotovo sve su tipovi na raspon golova: četiri puta gornja granica (ispod 3.5 i dvaput ispod 4.5), jednom preko 1.5 i dvaput ograničenje golova gosta. Najsigurnijim nam djeluje Ukrajina protiv Mađarske (kvota 1.18), gdje se zadnji međusobni susret završio 0:1. Najviše rizika nosi Rumunjska protiv Švedske: Rumunjska je primila 14 golova u zadnjih 5 utakmica, a 4 od 5 njezinih utakmica imalo je 3 ili više gola. Ostali parovi imaju kvote između 1.20 i 1.28.

Par po par

  1. 1

    Ukraine–Hungary

    Ukrajina je u 3 od zadnjih 5 utakmica ostala bez primljenog gola, a Mađarska nijednom nije primila 2 ili više. Zadnji međusobni susret završio je 0:1, pa 4 gola nisu realan scenarij.

  2. 2

    Bosnia & Herzegovina–Poland

    Bosna je u zadnjih 5 utakmica zabila 8 golova, a Poljska je u 3 od 5 imala 3 ili više golova ukupno. Dva gola dovoljna su, iako je prošli susret bio 0:0.

  3. 3

    Romania–Sweden

    Rumunjska je u 4 od 5 utakmica imala 3 ili više golova, ali Švedska je u zadnjim domaćim pobjedama svoje utakmice vodila bez ludila. Ispod 4.5 pokriva sve osim težeg poraza domaćina.

  4. 4

    France–Belgium

    Francuska je u samo 1 od zadnjih 5 utakmica imala 3 ili više golova ukupno. Zadnja tri susreta oba kluba imali su rezultat najviše dva gola razlike: 0:1, 1:2 i 2:0.

  5. 5

    Italy–Türkiye

    Türkiye je 3 od zadnjih 5 utakmica ostala bez gola i ima 0 bodova. Italija je primila samo 4 gola u zadnjih 5 utakmica, a Turska je u prošlom susretu zabila jedan gol.

  6. 6

    Montenegro–Armenia

    Armenija je u zadnjih 5 utakmica zabila 6 golova i u 1 od 5 ostala bez gola. Crna Gora vodi skupinu s 9 bodova, pa gost teško daje 2 ili više golova.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.37
Šansa po kvotama29,7 %
Bez najrizičnijeg2.63
  1. 01Ukraine–Hungary84,7 %1.18
  2. 02Bosnia & Herzegovina–Poland78,1 %1.28
  3. 03Romania–Sweden83,3 %1.20
  4. 04France–Belgium80,0 %1.25
  5. 05Italy–Türkiye82,0 %1.22
  6. 06Montenegro–Armenia82,0 %1.22

Kvota listića je umnožak svih 6 kvota, pa se šansa množi na isti način: 29,7 %. Najkraća traka je Bosnia & Herzegovina – Poland (1.28); bez tog para listić bi nosio 2.63, a šansa bi bila 38,0 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 02Bosnia & Herzegovina–PolandPreko 1.51.28
Bosnia & Herzegovina
Zadnjih pet
DWDLW
Poland
Zadnjih pet
WLDDL

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (78,1 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najvjerojatnije listić ruši Rumunjska protiv Švedske. Domaćin je na dnu skupine s 0 bodova i gol-razlikom -9, u zadnjih 5 utakmica primio je 14 golova, a ni u jednoj nije zadržao mrežu čistom. Švedska u 4 od zadnjih 5 utakmica zabija i prima. Ispod 4.5 traži da se to ne pretvori u rezultat poput 0:6 protiv Poljske. Drugi po riziku je Bosna protiv Poljske, gdje je prošli susret završio 0:0.

Presuda tipstera✕ 4/6 · listić pao

Zašto ovaj listić prolazi

Najjači argument je Ukrajina protiv Mađarske: u trima od zadnjih pet utakmica Ukrajina nije primila gol, a Mađarska ni u jednoj nije primila dva ili više. Zadnji međusobni susret završio je 0:1, pa je ispod 3.5 uz kvotu 1.18 gotovo najudobniji tip na listiću. Uz to, Turska je u zadnjih pet utakmica primila 11 golova, ali je Italija na 4:1 stala u prošlom susretu.

Tipster AnteAntetipster ·
Parova6
Ukupna kvota3.37
Ulog 10 € →33.72 €

Gdje odigrati ovaj tip

dudespin.comDudespin početna stranicaDudespin mobilna stranica
Tiket dana6 parova · kvota 3.37
Parova6Kvota3.3710 € →33.72 €
Dudespin kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Igrač bira jedan bonus dobrodošlice pri prvoj uplati. Vrijede opći uvjeti Dudespina. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 6 parovaUkupna kvota · 3.37Uplati tiket