- 01 ✓
Borussia Dortmund–
Werder BremenGolovi domaćina: preko 1.51.28 - 02 ✓
Lens–
LyonGG (oba daju gol)1.44 - 03 ✓
PSV Eindhoven–
HeerenveenGolovi domaćina: ispod 4.51.22 - 04 ✓
HNK Gorica–
RudesPreko 1.51.22 - 05 ✕
West Ham–
QPR11.42
Zašto ovaj listić
Pet kratkih tipova s kvotama između 1.22 i 1.44, sve na ishodima koje forma i tablica podupiru. Najsigurnijim nam djeluje PSV Eindhoven s ispod 4.5 domaćih golova (kvota 1.22), uz Gorica protiv Rudesa na preko 1.5 (također 1.22). Dortmund kao prvoplasirani s 12 bodova nosi tip preko 1.5 domaćih golova, West Ham je drugi na ljestvici Championshipa. Najveći rizik leži na Lens vs Lyon, jer GG ovisi o tome hoće li gost uopće primiti gol, a Lyon je primio samo 3 gola u pet utakmica.
Par po par
- 1
Borussia Dortmund–
Werder BremenDortmund je u zadnjih pet utakmica zabio 15 golova, nijednom nije ostao bez zabijenog gola, a Bremen je primio 15. Preko 1.5 golova domaćina uz kvotu 1.28 ima jasno uporište.
- 2
Lens–
LyonLens je primio 2 ili više u 3 od 5 utakmica, a oba tima zabila su u 3 od 5 kod obje momčadi. Jedini otpor je Lyonova obrana, ali kvota 1.44 to već uračunava.
- 3
PSV Eindhoven–
HeerenveenPSV je zabio 16 golova u 5 utakmica, ali Heerenveen zabija malo (8 golova, dva puta bez gola). Ispod 4.5 domaćih golova pri kvoti 1.22 izgleda kao vrlo sigurna granica, uz 6:1 kao najveći nedavni rezultat.
- 4
HNK Gorica–
RudesGorica je zabila 10 golova u 5 utakmica i nijednom nije ostala bez gola, a Rudes je u svih 5 utakmica primio 2 ili više. Dosadašnji rezultat između njih bio je 0:6.
- 5
West Ham–
QPRWest Ham je drugi na ljestvici s +11 gol-razlike i u 5 od 5 zadnjih utakmica bilježi 3 ili više golova ukupno. QPR je u istom nizu stekao samo jednu pobjedu i tri remija, a prošli susret završio je 2:1 za West Ham.
Gdje kvota nastaje
- 01
Borussia Dortmund–
Werder Bremen78,1 %1.28 - 02
Lens–
Lyon69,4 %1.44 - 03
PSV Eindhoven–
Heerenveen82,0 %1.22 - 04
HNK Gorica–
Rudes82,0 %1.22 - 05
West Ham–
QPR70,4 %1.42
Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 25,7 %. Najkraća traka je Lens – Lyon (1.44); bez tog para listić bi nosio 2.71, a šansa bi bila 37,0 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.
Najslabija karika
Lens–
LyonGG (oba daju gol)1.44Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (69,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.
Gdje tiket puca
Najvjerojatnije listić ruši par Lens vs Lyon s tipom GG. Lyon je u zadnjih pet utakmica primio samo 3 gola i dva puta ostao bez primljenog gola, a Lens je u istom razdoblju jednom ostao bez zabijenog gola. Kvota 1.44 odražava taj otpor: dovoljna je utakmica u kojoj Lyon drži mrežu čistom ili Lens ostane bez pogotka pa tip padne. Drugi po riziku je West Ham, jer QPR u tablici stoji na 6. mjestu.
Zašto ovaj listić prolazi
Najjači argument je Borussia Dortmund: pet pobjeda u zadnjih pet utakmica, 15 zabijenih golova i samo jedna utakmica s manje od tri gola ukupno (4/5 s tri ili više). Domaćin na Signal Iduna Parku s 12 bodova vodi ljestvicu, a Werder Bremen je u zadnjih pet utakmica primio 15 golova. Preko 1.5 domaćih golova pri kvoti 1.28 tu ima čvrsto uporište.
Gdje odigrati ovaj tip
Raniji tiketi dana
Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

