- 01 ✓
Crystal Palace–
Nottingham ForestPreko 1.51.25 - 02 ✓
Liverpool–
Manchester CityIspod 4.51.22 - 03 ✕
Hull City–
EvertonIspod 3.51.30 - 04 ✓
1. FC Köln–
Borussia MönchengladbachGG (oba daju gol)1.44 - 05 ✕
Como–
AS RomaPreko 1.51.20
Zašto ovaj listić
Pet tržišta golova u tri lige, sva na niskim kvotama od 1.20 do 1.44. Najsigurnijim nam djeluje Como protiv AS Rome: Como je u zadnjih pet utakmica zabio 12 golova, a Roma 11. Najviše rizika nosi GG u Kölnu, jer domaćin i gost zajedno primaju mnogo, ali Gladbach je bez bodova. Ispod 4.5 u derbiju Liverpoola i Cityja i Ispod 3.5 u Hullu popunjavaju listić s obrambene strane.
Par po par
- 1
Crystal Palace–
Nottingham ForestPreko 1.5 uz kvotu 1.25: Palace je zabio 9 golova u zadnjih pet, a tri od posljednjih pet međusobnih susreta završila su 1:1. Oba kluba imaju ozljede ključnih igrača.
- 2
Liverpool–
Manchester CityIspod 4.5 uz kvotu 1.22: Liverpool je u zadnjih pet primio svega 2 gola, City 3. Čak ni jedan od njihovih pet zadnjih rezultata nije prešao 4 gola u utakmici Liverpoola.
- 3
Hull City–
EvertonIspod 3.5 uz kvotu 1.30: Everton je u zadnjih pet primio samo 3 gola i ima 3 remija, a 3 ili više gola palo je u samo 1 od 5 njegovih utakmica.
- 4
1. FC Köln–
Borussia MönchengladbachGG uz kvotu 1.44: Köln je u svih 5 zadnjih utakmica zabio i primio, a Gladbach je primio 14 golova u pet utakmica. Obje obrane propuštaju, pa je gol s obje strane vjerojatan.
- 5
Como–
AS RomaPreko 1.5 uz kvotu 1.20: Como je zabio 12 golova u zadnjih pet i 4 od 5 utakmica imalo je 3 ili više golova. Roma je zabila 11 uz 4 primljena.
Gdje kvota nastaje
- 01
Crystal Palace–
Nottingham Forest80,0 %1.25 - 02
Liverpool–
Manchester City82,0 %1.22 - 03
Hull City–
Everton76,9 %1.30 - 04
1. FC Köln–
Borussia Mönchengladbach69,4 %1.44 - 05
Como–
AS Roma83,3 %1.20
Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 29,2 %. Najkraća traka je 1. FC Köln – Borussia Mönchengladbach (1.44); bez tog para listić bi nosio 2.38, a šansa bi bila 42,0 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.
Najslabija karika
1. FC Köln–
Borussia MönchengladbachGG (oba daju gol)1.44Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (69,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.
Gdje tiket puca
Najlakše listić ruši Hull City protiv Evertona uz Ispod 3.5: iako Hull i Everton u formi bilježe tek 4 i 5 zabijenih golova, Hull ima 2 poraza i 2 remija uz 5 primljenih, a Everton 3 remija. Pad bi mogao doći i u Kölnu, jer Köln je primio 2 ili više gola u 4 od 5 utakmica.
Zašto ovaj listić prolazi
Najjači argument je GG u Kölnu: Köln je u svih 5 zadnjih utakmica zabio i primio gol, a Borussia Mönchengladbach je u 3 od 5 zabila i primila. Oba kluba primaju mnogo (Köln 11, Gladbach 14 golova u zadnjih pet), a prošli susret odigran je 3:3. Obrane im ne drže, pa je gol s obje strane uvjerljivo najizglednija opcija.
Gdje odigrati ovaj tip
Raniji tiketi dana
Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

