GUBITAK

Tiket dana: 5 parova, ukupna kvota 3.90

5 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.90umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 38.96 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 9.10.2026. u 16:42. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod Letsjackpot prije uplate.

Konačan rezultat: 4/5 · listić pao

  1. 01 ✓Borussia Dortmund–Werder BremenGolovi domaćina: preko 1.51.28
  2. 02 ✓Lens–LyonGG (oba daju gol)1.44
  3. 03 ✓PSV Eindhoven–HeerenveenGolovi domaćina: ispod 4.51.22
  4. 04 ✓HNK Gorica–RudesPreko 1.51.22
  5. 05 ✕West Ham–QPR11.42

Zašto ovaj listić

Pet kratkih tipova s kvotama između 1.22 i 1.44, sve na ishodima koje forma i tablica podupiru. Najsigurnijim nam djeluje PSV Eindhoven s ispod 4.5 domaćih golova (kvota 1.22), uz Gorica protiv Rudesa na preko 1.5 (također 1.22). Dortmund kao prvoplasirani s 12 bodova nosi tip preko 1.5 domaćih golova, West Ham je drugi na ljestvici Championshipa. Najveći rizik leži na Lens vs Lyon, jer GG ovisi o tome hoće li gost uopće primiti gol, a Lyon je primio samo 3 gola u pet utakmica.

Par po par

  1. 1

    Borussia Dortmund–Werder Bremen

    Dortmund je u zadnjih pet utakmica zabio 15 golova, nijednom nije ostao bez zabijenog gola, a Bremen je primio 15. Preko 1.5 golova domaćina uz kvotu 1.28 ima jasno uporište.

  2. 2

    Lens–Lyon

    Lens je primio 2 ili više u 3 od 5 utakmica, a oba tima zabila su u 3 od 5 kod obje momčadi. Jedini otpor je Lyonova obrana, ali kvota 1.44 to već uračunava.

  3. 3

    PSV Eindhoven–Heerenveen

    PSV je zabio 16 golova u 5 utakmica, ali Heerenveen zabija malo (8 golova, dva puta bez gola). Ispod 4.5 domaćih golova pri kvoti 1.22 izgleda kao vrlo sigurna granica, uz 6:1 kao najveći nedavni rezultat.

  4. 4

    HNK Gorica–Rudes

    Gorica je zabila 10 golova u 5 utakmica i nijednom nije ostala bez gola, a Rudes je u svih 5 utakmica primio 2 ili više. Dosadašnji rezultat između njih bio je 0:6.

  5. 5

    West Ham–QPR

    West Ham je drugi na ljestvici s +11 gol-razlike i u 5 od 5 zadnjih utakmica bilježi 3 ili više golova ukupno. QPR je u istom nizu stekao samo jednu pobjedu i tri remija, a prošli susret završio je 2:1 za West Ham.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.90
Šansa po kvotama25,7 %
Bez najrizičnijeg2.71
  1. 01Borussia Dortmund–Werder Bremen78,1 %1.28
  2. 02Lens–Lyon69,4 %1.44
  3. 03PSV Eindhoven–Heerenveen82,0 %1.22
  4. 04HNK Gorica–Rudes82,0 %1.22
  5. 05West Ham–QPR70,4 %1.42

Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 25,7 %. Najkraća traka je Lens – Lyon (1.44); bez tog para listić bi nosio 2.71, a šansa bi bila 37,0 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 02Lens–LyonGG (oba daju gol)1.44
Lens
Zadnjih pet
WLDWL
Lyon
Zadnjih pet
WWDWD

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (69,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najvjerojatnije listić ruši par Lens vs Lyon s tipom GG. Lyon je u zadnjih pet utakmica primio samo 3 gola i dva puta ostao bez primljenog gola, a Lens je u istom razdoblju jednom ostao bez zabijenog gola. Kvota 1.44 odražava taj otpor: dovoljna je utakmica u kojoj Lyon drži mrežu čistom ili Lens ostane bez pogotka pa tip padne. Drugi po riziku je West Ham, jer QPR u tablici stoji na 6. mjestu.

Presuda tipstera✕ 4/5 · listić pao

Zašto ovaj listić prolazi

Najjači argument je Borussia Dortmund: pet pobjeda u zadnjih pet utakmica, 15 zabijenih golova i samo jedna utakmica s manje od tri gola ukupno (4/5 s tri ili više). Domaćin na Signal Iduna Parku s 12 bodova vodi ljestvicu, a Werder Bremen je u zadnjih pet utakmica primio 15 golova. Preko 1.5 domaćih golova pri kvoti 1.28 tu ima čvrsto uporište.

Tipster MarkoMarkotipster ·
Parova5
Ukupna kvota3.90
Ulog 10 € →38.96 €

Gdje odigrati ovaj tip

letsjackpot.comLetsjackpot početna stranicaLetsjackpot mobilna stranica
Tiket dana5 parova · kvota 3.90
Parova5Kvota3.9010 € →38.96 €
Letsjackpot kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalni depozit 20 €. Vrijede opći uvjeti Lets Jackpota. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 5 parovaUkupna kvota · 3.90Uplati tiket