GUBITAK

Tiket dana: 5 parova, ukupna kvota 3.91

5 parova na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.91umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 39.13 € ako prođe cijeli listić. Kvote: Bet365, zabilježene 16.10.2026. u 15:56. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod AmunRa prije uplate.

Konačan rezultat: pao na 2. paru od 5 · 1 prošlo dotad

  1. 01 ✓Deportivo La Coruna–LevantePreko 1.51.28
  2. 02 ✕Eintracht Frankfurt–1. FC KölnGG (oba daju gol)1.33
  3. 03 ✕Frosinone–SassuoloIspod 4.51.33
  4. 04 ✓Rudes–HNK RijekaGolovi gosta: preko 1.51.44
  5. 05 ✓Le Mans–ToulouseIspod 4.51.20

Zašto ovaj listić

Pet tržišta s niskim kvotama, od 1.20 do 1.44, koja se oslanjaju na golove u formi obje momčadi. Najsigurnije djeluje Ispod 4.5 na Le Mansu protiv Toulousea: u zadnjih pet utakmica nijedna momčad nije imala više od pet golova u susretu, a kvota je tek 1.20. Preko 1.5 u Deportivu podupire forma Levantea, koji u 4 od 5 utakmica ulazi u tri i više golova. Najveći rizik nosi gostujući tip u Rudesu, jer Rijeka ima 6 zabijenih golova u dva od posljednjih pet nastupa, a ostalo je skromno.

Par po par

  1. 1

    Deportivo La Coruna–Levante

    Levante je primio 2 ili više golova u 4 od 5 utakmica, a Deportivo u 3 od 5. Oba tima zabijaju, pa je Preko 1.5 pri kvoti 1.28 realan tip.

  2. 2

    Eintracht Frankfurt–1. FC Köln

    Köln je zabio i primio u svih 5 posljednjih utakmica, a Frankfurt zabija u 4 od 5. Prošla dva međusobna susreta završila su 2:2 i 3:4, što podupire GG.

  3. 3

    Frosinone–Sassuolo

    Frosinone i Sassuolo zabijaju i primaju umjereno: Frosinone 8 zabijenih i 7 primljenih, Sassuolo 8 i 8 u pet utakmica. Pet golova u jednom susretu ovdje bi bilo iznenađenje.

  4. 4

    Rudes–HNK Rijeka

    Rudes je primio 12 golova u zadnjih 5 utakmica i 2 ili više u njih 4 od 5. Rijeka kao peta na tablici ima dobru šansu za dva gola.

  5. 5

    Le Mans–Toulouse

    Le Mans i Toulouse zajedno su zabili 16 golova u 10 utakmica, uz kvotu 1.20 i prosjek ispod pet golova po susretu. Ispod 4.5 djeluje najsigurnije na listiću.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.91
Šansa po kvotama25,6 %
Bez najrizičnijeg2.72
  1. 01Deportivo La Coruna–Levante78,1 %1.28
  2. 02Eintracht Frankfurt–1. FC Köln75,2 %1.33
  3. 03Frosinone–Sassuolo75,2 %1.33
  4. 04Rudes–HNK Rijeka69,4 %1.44
  5. 05Le Mans–Toulouse83,3 %1.20

Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 25,6 %. Najkraća traka je Rudes – HNK Rijeka (1.44); bez tog para listić bi nosio 2.72, a šansa bi bila 36,8 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 04Rudes–HNK RijekaGolovi gosta: preko 1.51.44
Rudes
Zadnjih pet
WDLWL
HNK Rijeka
Zadnjih pet
LLWWD

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (69,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najvjerojatnije listić ruši Golovi gosta: preko 1.5 u Rudesu. Rijeka je u zadnjih pet utakmica zabila 11 golova, no 6 od toga stiglo je protiv Vrbovca u kupu, a u ostala četiri susreta zabila je 5. U gostima je izgubila 1:4 kod Slaven Belupa i remizirala 1:1 kod Lokomotive. Dva gola nisu sigurna, a ostali parovi imaju prostora za pogrešku.

Presuda tipstera✕ Pao na 2. paru od 5 · 1 prošlo dotad

Zašto ovaj listić prolazi

Najjači argument je Eintracht Frankfurt protiv Kölna na tržištu oba daju gol. Köln je zabio u svih 5 posljednjih utakmica i u svih 5 je primio gol (5/5 za oba zabila), a Frankfurt je zabio u 4 od 5 i primio u 4 od 5. Obje obrane propuštaju, oba napada pogađaju, pa je GG pri kvoti 1.33 najčvršći oslonac listića.

Tipster AnteAntetipster ·
Parova5
Ukupna kvota3.91
Ulog 10 € →39.13 €

Gdje odigrati ovaj tip

amunra.comAmunRa početna stranicaAmunRa mobilna stranica
Tiket dana5 parova · kvota 3.91
Parova5Kvota3.9110 € →39.13 €
Amunra kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti AmunRe. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 5 parovaUkupna kvota · 3.91Uplati tiket