Amunra kladionica
6.8

Amunra kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti AmunRe. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

AmunRa logoAmunRacasino s egipatskom temom, i sport6.8od 10

Recenzija · Bonus i račun

AmunRa recenzija 2026

AmunRa je casino i kladionica s egipatskom temom i najviše nagrada za vjernost u svojoj obitelji: trgovina, izazovi, kolekcije, kup i kolo. Paket dobrodošlice zvuči kao 150% do 3.000 €, a zapravo su to tri uplate po 50%. Ispod je izvod za svih 26 ponuda.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta AmunRe, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.8 od 10
Dobrodošlica
3 × 50%, do 3.000 €
Uplata za bonus
20 €
Licenca
Anjouan

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 26 AmunRa ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/26Paket dobrodošlice

AmunRa na računalu i mobitelu, snimke iz kolovoza 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodAmunRa · katalog 25.9.2026.6.8/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 150% do 3.000 € + 100 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Paket dobrodošlice 150% do 3.000 € + 100 vrtnji. Paket ide kroz 3 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 50% do 500 €. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na AmunRi
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

AmunRa paket dobrodošlice: tri puta po 50%

Naslov kaže 150% do 3.000 € i 100 vrtnji. U uvjetima piše da je to zbroj tri uplate. Prva donosi 50% do 500 €, druga 50% do 1.000 € i 50 vrtnji, treća 50% do 1.500 € i još 50 vrtnji.

Za prvu uplatu od 100 € to je 50 € bonusa, ne 150 €. Wager je 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, ulog najviše 100 €, a vrtnje se okreću 40 puta. Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.

Sportski bonus je zasebno, 100% do 100 € uz 6× i kvotu 2,00. Svih 26 ponuda je na stranici AmunRa bonus.

Kako uzeti AmunRa bonus

  1. Otvori računAmunRa ima hrvatsku inačicu stranice. Link vodi na službenu stranicu.
  2. Odaberi casino, sport ili kriptoSamo jedna dobrodošlica po igraču.
  3. Uplati najmanje 20 €Bez Skrilla i Netellera. Za veći dio paketa trebaju još dvije uplate.
  4. Okreni svaki dio u 10 danaSvaka uplata ima svoj wager od 35× na bonus i uplatu.
AmunRa: paket do 3.000 € i program vjernostiOcjena 6.8 · bonusi 8 · licenca Anjouan
Otvori račun na AmunRi

Koliko treba okrenuti

Paket dobrodošlice 150% do 3.000 € + 100 vrtnji (prva uplata): wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €10 €1.050 €2.1002,3 h
50 €25 €2.625 €5.2505,8 h
100 €50 €5.250 €10.50012 h
250 €125 €13.125 €26.25029 h

Prva uplata od 100 € s bonusom od 50 € traži 5.250 € prometa. Bonus je mali, a uplata se broji u wager, pa je omjer nepovoljan: uz slot od 96% okretanje u prosjeku pojede 210 €.

Prag za nulu je 99,0%. Paket ima smisla ako ionako planiraš igrati toliko, a ne kao izvor dobiti.

Koje se AmunRa ponude isplate

Od 26 ponuda pet se može izračunati. U plusu su sportska dobrodošlica, oko 28 € uz 100 €, i tjedni bonus nadopune, oko 2 €.

Sve 26 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend bonus nadopune 50% do 750 €50% do 750 €8×+50 €
Paket dobrodošlice 150% do 3.000 € + 100 vrtnji150% do 3.000 € + 100 vrtnji35×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Kripto bonus na prvu uplatu 200% do 3.000 USDT200%40×200% do 3.000 USDT
Kripto bonus dobrodošlice 100% do 200 USDT100%6×100% do 200 USDT
Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Kripto vikend reload 75% do 750 USDT + 100 vrtnji75% + 100 vrtnji30×75% do 750 USDT + 100 vrtnji
Tjedni kripto reload 60% do 1.000 USDT60%30×60% do 1.000 USDT
Kripto tjedni bonus nadopune 50% do 500 USDT50%8×50% do 500 USDT
Kripto vikend bonus nadopune 50% do 1.000 USDT50%8×50% do 1.000 USDT
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Trgovina: kovanice za nagrade do 1.000 €kovanice za nagrade do 1.000 €1.000 € Trgovina
Izazovi: do 15.000 kovanicado 15.000 kovanicaVIP Izazovi
VIP Elite Society: dodatnih 400 € svaki dandodatnih 400 € svaki dan400 € VIP Elite Society
Wheel of Fortune: do 1.000 €do 1.000 €1.000 € Wheel of Fortune
Kolekcije: do 5.000 €do 5.000 €5.000 € Kolekcije
Trofejni kup: kovanice i do 8.000 €kovanice i do 8.000 €8.000 € Trofejni kup

Ostatak ponude čine nagrade za vjernost, i tu je AmunRa najjača u obitelji. Trgovina mijenja kovanice za nagrade do 1.000 €, izazovi daju do 15.000 kovanica, kolekcije do 5.000 €, a Trofejni kup nosi do 8.000 € i kolo sreće do 1.000 €. Vrijednost tih nagrada ovisi o tome koliko igraš, pa je ne računamo.

Dnevni i live cashback okreću se samo jednom (usporedba cashbacka).

Sport na AmunRi

Sportska ponuda ide uz casino, s istim pogodnostima kao na sestrinskim stranicama: accumulator boost do +100%, rana isplata, povrat za BetBuilder i sportski cashback 10% do 500 €. Sportski reloadi dodjeljuju se preko podrške. Za ideje pogledaj naše tipove.

Je li AmunRa sigurna

AmunRa navodi licencu Anjouan Gaming Authority. To je strana licenca i u sporu oko isplate ne pomaže ni hrvatski ni europski regulator.

Stranica i uvjeti bonusa su na hrvatskom. Sigurnost stoji na 6, kao kod ostalih kladionica s ovom licencom. Granicu uplate postavi unaprijed (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Računi su u eurima i USDT-u, a kripto dobrodošlica traži 100 USDT uz wager 40×. Za bonus u eurima dovoljno je 20 €.

Rok isplate i popis metoda za AmunRu ovaj put nismo zasebno provjeravali. Uplate su ocijenjene sa 6, niže od sestrinskih stranica.

Kako AmunRa izgleda

Tamna stranica u smeđim i zlatnim tonovima, s egipatskom božicom u banneru i kripto dobrodošlicom na vrhu.

Snimke stranice amunra.com iz kolovoza 2026. Dodirni za veliki prikaz.

AmunRa i slične kladionice

Ocjena je prosjek ista četiri stupa. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome AmunRa odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš redovito i skupljaš nagrade za vjernost
  • planiraš više uplata pa će ti paket doći u cijelosti
  • želiš uvjete na hrvatskom

Gledaj druge ako

  • želiš velik bonus već na prvu uplatu
  • tražiš bonus koji ostaje u plusu
  • ti je bitna jača licenca

Kako smo ocijenili AmunRu

6.8od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Najbogatiji program vjernosti među sestrinskim stranicama. Paket dobrodošlice je skromniji nego što naslov kaže, a licenca je strana.

Sigurnost6.0
Sport7.0
Bonusi8.0
Uplate6.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.8 je prosjek četiri stupa: sigurnost 6, sport 7, bonusi 8 i uplate 6. Postupak je opisan na stranici kako ocjenjujemo.

Uvjeti su pročitani na hrvatskoj inačici stranice 25.9.2026. Bez računa i bez uplate. Zadnji pregled 6.10.2026.

Česta pitanja o AmunRi

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je bonus dobrodošlice na AmunRi?
Paket do 3.000 € i 100 vrtnji kroz tri uplate po 50%: do 500 € na prvu, do 1.000 € na drugu i do 1.500 € na treću. Najmanja uplata je 20 €.
Zašto AmunRa piše 150%?
To je zbroj tri uplate po 50%. Na jednu uplatu nikad ne dobiješ više od 50%.
Koliki je wager na AmunRa bonus?
35× na bonus i uplatu, rok 10 dana. Za prvu uplatu od 100 € to je 5.250 € prometa.
Što su AmunRa kovanice?
Nagrade za vjernost. Skupljaju se igrom i izazovima, a mijenjaju u trgovini za bonuse i nagrade do 1.000 €.
Koju licencu ima AmunRa?
Anjouan Gaming Authority. Hrvatsku dozvolu nema.

Amunra kladionica Details

Provajderi
Uplatne metode
Isplatne metode
Limit isplate
Zabranjene države
Licenca
Jezici
Valute
Uređaji
Osnovan

Casino paket 150% do 3.000 € + 100 besplatnih vrtnji uz uvjet okretanja 35x. Zaseban sportski bonus do 100 € i crypto ponude do 3.000 USDT.

6.0
Sigurnost i licenca
7.0
Sportska ponuda i kvote
8.0
Bonusi i promocije
6.0
Uplate i isplate
6.8 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)