POBJEDA

Lanac, korak 13: Škotska vs Slovenija

ŠkotskavsSlovenija

Liga nacija, Liga B, 4. kolo ·

Naš tip

Golovi domaćina: preko 0.51.25kvota

Kvota je upisana ručno, 6.10.2026. u 18:03. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod Dudespin prije uplate.

Konačan rezultat: 1:2

  1. 13
Kapital sada2097.62 €
Prolaz nosi2622.02 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Liga B, 4. kolo: Slovenija je druga s 4 boda iz 3 utakmice i gol-razlikom +1, Škotska treća s istih 4 boda iz 3 utakmice, ali s gol-razlikom -1. Razmaka u bodovima nema, pa se pozicije mijenjaju već ovim susretom. Za Škotsku je Hampden Park prilika da se popne na drugo mjesto, a baš domaći golovi su joj ove sezone najslabija točka. Zato je tržište golova domaćina ovdje zanimljivije od samog ishoda.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
1Švicarska3+79
2Slovenija3+14
3Škotska3-14
4Sjeverna Makedonija3-70

Škotska

Zadnjih pet
WLDLL

Škotska ne ulazi u utakmicu u dobroj ofenzivnoj formi: u zadnjih 5 utakmica ima 1 pobjedu, 1 remi i 3 poraza, uz 2 zabijena i 7 primljenih golova. Bez zabijenog gola ostala je u 4 od 5 utakmica, a oba tima su zabila 0 od 5 puta. Jedini pogodak stiže u gostujućoj pobjedi 2:0 protiv Sjeverne Makedonije. Doma su zaredom stizali porazi 0:3 od Švicarske, 0:3 od Brazila i 0:1 od Maroka, dakle protiv ozbiljnih suparnika. Iskreno, brojke ne govore u prilog ovom tipu, a upravo zato je kvota tako niska.

Slovenija

Zadnjih pet
LWDLD

Slovenija je stabilnija: u zadnjih 5 utakmica ima 1 pobjedu, 2 remija i 2 poraza, uz 5 zabijenih i 5 primljenih golova. Bez primljenog gola ostala je u 2 od 5 utakmica, a primila je 2 ili više u 2 od 5. Oba tima su zabila u 3 od 5 njezinih utakmica, što govori da ni ona ne zatvara igru do kraja. Gostovala je kod Švicarske (1:2) i Hrvatske (1:2) i u oba slučaja primila dva gola. Škotsku je u prošlom susretu zadržala na 0:0, ali taj rezultat nije pravilo.

Zašto ovaj tip za lanac

Kvota 1.25 označava impliciranu vjerojatnost od 80 posto da Škotska zabije barem jednom. Za lanac to je tip s malim rasponom, ali i s vrlo uskim uvjetom: dovoljan je jedan pogodak u 90 minuta na Hampden Parku. Scenarij je običan. Škotska tijekom poluvremena stvori nekoliko prilika iz stajanja, a jedna uđe: kutni udarac, odbijena lopta ili jedanaesterac. Slovenija je u zadnjih 5 primila 5 golova i dva puta po dva. Rizik je jasan: u 4 od zadnjih 5 Škotska nije zabila, a prošli susret završio je 0:0.

Stanje lanca

Ulazimo u korak 13 s kapitalom od 2097.62 EUR, koji u cijelosti ide na ovaj tip. Pogodak Škotske donosi 2622.02 EUR i vodi nas u korak 14. Ako Škotska ostane bez gola, lanac se vraća na početnih 20 eura i kreće iznova. Zbog toliko velikog kapitala niska kvota ne smanjuje težinu rizika.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 1:2

Naša prognoza

Najjači argument je Slovenija koja je u zadnjih 5 utakmica primila 5 golova, a dva puta po dva gola, u gostovanjima kod Švicarske i Hrvatske. Škotska igra kod kuće, na Hampden Parku, a jedan pogodak je sve što ovaj tip traži. Njezina ofenziva je slaba, ali obrana gosta nije neprobojna, pa je 1.25 prihvatljiva cijena.

Tipster FilipFiliptipster ·
TipGolovi domaćina: preko 0.5
Kvota1.25
Kapital2097.62 €

Gdje odigrati ovaj tip

dudespin.comDudespin početna stranicaDudespin mobilna stranica
LanacKorak 13 · sve ili dalje
Kapital2097.62 €Kvota1.25Prolaz →2622.02 €
Dudespin kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Igrač bira jedan bonus dobrodošlice pri prvoj uplati. Vrijede opći uvjeti Dudespina. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Škotska vs SlovenijaGolovi domaćina: preko 0.5 · 1.25Stavi tip