POBJEDA

Lanac, korak 15: Maritimo vs FC Porto

MaritimovsFC Porto

Primeira Liga, 8. kolo ·

Naš tip

21.33kvota

Kvota: Bet365, zabilježena 10.10.2026. u 08:29. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod Kingmaker prije uplate.

Konačan rezultat: 1:2

  1. 15
Kapital sada3618.39 €
Prolaz nosi4812.46 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Utakmica 8. kola spaja dva kraja ljestvice. FC Porto je prvi s 21 bodom iz 7 utakmica i gol-razlikom +15, dok je Maritimo jedanaesti s 8 bodova iz 7 utakmica i gol-razlikom -4. Razmak od 13 bodova između ove dvije momčadi govori o tome koliko su sezonu proveli na različitim razinama. Porto pritom nema nikakav razlog usporiti, a domaćinu svaki bod znači borbu za sigurniji položaj sredine tablice.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
1FC Porto7+1521
2Sporting CP8+1118
10Alverca7-28
11Maritimo7-48
12Moreirense8-78

Maritimo

Zadnjih pet
DLLLD

Maritimo u zadnjih 5 utakmica nema niti jednu pobjedu: 2 remija i 3 poraza, uz 5 zabijenih i 11 primljenih golova. Remi 1:1 u gostima protiv GIL Vicente i remi 2:2 doma protiv Academico Viseu pokazuju da bodove još uspijevaju skupiti, ali porazi 1:3 u gostima protiv Moreirense, 0:3 doma protiv Benfice i 1:2 u gostima protiv Arouce slika su puno ozbiljnijeg problema. Obrana nije zadržala čistu mrežu ni u jednoj od 5 utakmica, a u 4 od 5 primili su 2 ili više golova. Nama je to ključan podatak.

FC Porto

Zadnjih pet
WWWLW

FC Porto dolazi s 4 pobjede u zadnjih 5 utakmica, uz 12 zabijenih i 6 primljenih golova. Pobjede 4:1 u gostima protiv Casa Pie i 3:1 doma protiv Benfice pokazuju da napad radi i protiv momčadi koje se brane. Jedini poraz bio je 0:2 doma protiv Manchester Cityja u Ligi prvaka, što je druga razina protivnika. U ligi su i najtješi rezultat bio 2:1 protiv Moreirensea, dakle bez ikakvog ozbiljnog pada. Gol je primio u svakoj utakmici, što je razlog za oprez kod čistog rezultata, ali ne i kod ishoda.

Zašto ovaj tip za lanac

Kvota 1.33 implicira oko 75 posto vjerojatnosti pobjede gosta, a po onome što vidimo ta procjena nije napuhana. Tip 2 prolazi u najjednostavnijem scenariju: Porto preuzme loptu, domaćin primi gol u prvom poluvremenu kao u 4 od svojih zadnjih 5 utakmica i zatim mora otvarati igru. Rizik postoji jer Porto redovito prima gol pa Maritimo može dobiti priliku za bod, a prošla sezona i raniji susreti pokazuju da je Porto dobio 4 od 5 zadnjih međusobnih utakmica, uz jedan remi 1:1.

Stanje lanca

Ovo je 15. korak lanca i na tip ide cijeli kapital od 3618.39 EUR. Prolaz podiže iznos na 4812.46 EUR i otvara 16. korak. Promašaj znači povratak na početak s 20 eura, a svih dosadašnjih 14 uspješnih koraka tada se gubi. Kvota 1.33 je ispod uobičajenog raspona od 1.40 do 1.70, pa je ovdje ulog na sigurniju stranu.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 1:2

Naša prognoza

Najjači argument je razlika u učinku: Maritimo u zadnjih 5 utakmica nije pobijedio nijednom, uz 11 primljenih golova i 4 utakmice s 2 ili više primljenih, dok je FC Porto 4 od 5 utakmica završio pobjedom i zabio 12 golova. Čak i uz gol koji Porto gotovo uvijek primi, takva obrana domaćina teško drži korak s napadom vodeće momčadi.

Tipster AnteAntetipster ·
Tip2
Kvota1.33
Kapital3618.39 €

Gdje odigrati ovaj tip

kingmaker.comKingmaker početna stranicaKingmaker mobilna stranica
LanacKorak 15 · sve ili dalje
Kapital3618.39 €Kvota1.33Prolaz →4812.46 €
Kingmaker kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Kingmakera. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Maritimo vs FC Porto2 · 1.33Stavi tip