POBJEDA

Lanac, korak 16: Benfica vs Vitória SC

BenficavsVitória SC

Primeira Liga, 8. kolo ·

Naš tip

11.20kvota

Kvota: Bet365, zabilježena 11.10.2026. u 12:10. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod Robocat prije uplate.

Konačan rezultat: 2:0

  1. 16
Kapital sada4812.46 €
Prolaz nosi5774.95 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

Benfica je na 4. mjestu s 16 bodova iz 7 utakmica i gol-razlikom +15, dok je Vitória SC na 14. mjestu s 5 bodova iz isto toliko nastupa i gol-razlikom -3. Razmak je 11 bodova, što je golem jaz za tek osmo kolo. Za Benficu je ovo utakmica u kojoj se ne smije posrnuti ako se želi ostati u utrci za vrh, a gosti se bore da se približe sigurnijem dijelu tablice.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
3Santa Clara8+818
4Benfica7+1516
5Academico Viseu8+114
13Famalicao7+27
14Vitória SC7-35
15Nacional7-84

Benfica

Zadnjih pet
LWWWW

Benfica dolazi s četiri pobjede u zadnjih pet utakmica i jednim porazom, onim 1:3 u gostima protiv FC Porto. Ostatak niza djeluje vrlo uvjerljivo: 2:0 u gostima protiv AC Milan u Europskoj ligi, 3:1 doma protiv GIL Vicente, 4:0 u gostima protiv Moreirense i 3:0 u gostima protiv Maritimo. Ukupno su zabili 13 golova, a primili 4, uz tri utakmice bez primljenog gola. Na Estádio da Luz momčad će biti pod pritiskom da odmah odgovori na poraz od Porta, a gol-razlika +15 pokazuje koliko je napad učinkovit.

Vitória SC

Zadnjih pet
WDLDL

Vitória SC u zadnjih pet utakmica ima jednu pobjedu, dva remija i dva poraza, uz samo tri zabijena gola i četiri primljena. Dvaput nisu zabili uopće: remi 0:0 doma protiv Casa Pia i poraz 0:1 u gostima protiv SC Braga. Pobjeda 1:0 u gostima protiv Chaves odigrana je u prijateljskom okruženju pa je teško mjerilo. Remi 1:1 doma protiv Moreirense i poraz 1:2 u gostima protiv Academico Viseu potvrđuju sliku momčadi koja teško stvara prilike. S pet bodova iz sedam utakmica gosti dolaze u Lisabon u slaboj formi.

Zašto ovaj tip za lanac

Kvota 1.20 implicira otprilike 83 posto vjerojatnosti, a podaci taj broj opravdavaju. Benfica je u posljednja četiri izravna susreta s Vitóriom SC pobijedila triput, a u dvije od tih utakmica i u gostima s 3:0, dok je u Lisabonu pobijedila 3:0 i 1:0. Uz to, domaćin je u četiri od pet zadnjih utakmica zabio tri gola ili više. Scenarij u kojem tip pada jest kombinacija nesigurne reakcije nakon poraza od Porta i gostujuće momčadi koja se zatvori i iznudi remi ili jedan pogodak iz kontre. Zbog niske kvote rizik je mali, ali nije nula.

Stanje lanca

Ovo je 16. korak lanca i na tip ide cijeli kapital od 4812.46 EUR. Prolaz donosi 5774.95 EUR i nastavlja serijal. Promašaj vraća lanac na početak, na 20 eura, pa se gubi sve što je dosad izgrađeno. Kvota 1.20 ispod je uobičajenog raspona od 1.40 do 1.70, što znači manji dobitak po koraku, ali i manji rizik.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 2:0

Naša prognoza

Benfica je protiv Vitórije SC pobijedila tri od posljednja četiri izravna susreta, uključujući 3:0 u Lisabonu u ožujku, a doma dolazi s napadom koji je u zadnjih pet utakmica zabio 13 golova. Vitória SC je u istom razdoblju zabila tek tri gola i dvaput ostala bez pogotka. Razlika u kvaliteti na ovoj utakmici najvidljivija je u učinkovitosti napada.

Tipster FilipFiliptipster ·
Tip1
Kvota1.20
Kapital4812.46 €

Gdje odigrati ovaj tip

robocat.comRobocat početna stranicaRobocat mobilna stranica
LanacKorak 16 · sve ili dalje
Kapital4812.46 €Kvota1.20Prolaz →5774.95 €
Robocat

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti Robocata. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Benfica vs Vitória SC1 · 1.20Stavi tip