- 01 ✓
Deportivo La Coruna–
LevantePreko 1.51.28 - 02 ✕
Eintracht Frankfurt–
1. FC KölnGG (oba daju gol)1.33 - 03 ✕
Frosinone–
SassuoloIspod 4.51.33 - 04 ✓
Rudes–
HNK RijekaGolovi gosta: preko 1.51.44 - 05 ✓
Le Mans–
ToulouseIspod 4.51.20
Zašto ovaj listić
Pet tržišta s niskim kvotama, od 1.20 do 1.44, koja se oslanjaju na golove u formi obje momčadi. Najsigurnije djeluje Ispod 4.5 na Le Mansu protiv Toulousea: u zadnjih pet utakmica nijedna momčad nije imala više od pet golova u susretu, a kvota je tek 1.20. Preko 1.5 u Deportivu podupire forma Levantea, koji u 4 od 5 utakmica ulazi u tri i više golova. Najveći rizik nosi gostujući tip u Rudesu, jer Rijeka ima 6 zabijenih golova u dva od posljednjih pet nastupa, a ostalo je skromno.
Par po par
- 1
Deportivo La Coruna–
LevanteLevante je primio 2 ili više golova u 4 od 5 utakmica, a Deportivo u 3 od 5. Oba tima zabijaju, pa je Preko 1.5 pri kvoti 1.28 realan tip.
- 2
Eintracht Frankfurt–
1. FC KölnKöln je zabio i primio u svih 5 posljednjih utakmica, a Frankfurt zabija u 4 od 5. Prošla dva međusobna susreta završila su 2:2 i 3:4, što podupire GG.
- 3
Frosinone–
SassuoloFrosinone i Sassuolo zabijaju i primaju umjereno: Frosinone 8 zabijenih i 7 primljenih, Sassuolo 8 i 8 u pet utakmica. Pet golova u jednom susretu ovdje bi bilo iznenađenje.
- 4
Rudes–
HNK RijekaRudes je primio 12 golova u zadnjih 5 utakmica i 2 ili više u njih 4 od 5. Rijeka kao peta na tablici ima dobru šansu za dva gola.
- 5
Le Mans–
ToulouseLe Mans i Toulouse zajedno su zabili 16 golova u 10 utakmica, uz kvotu 1.20 i prosjek ispod pet golova po susretu. Ispod 4.5 djeluje najsigurnije na listiću.
Gdje kvota nastaje
- 01
Deportivo La Coruna–
Levante78,1 %1.28 - 02
Eintracht Frankfurt–
1. FC Köln75,2 %1.33 - 03
Frosinone–
Sassuolo75,2 %1.33 - 04
Rudes–
HNK Rijeka69,4 %1.44 - 05
Le Mans–
Toulouse83,3 %1.20
Kvota listića je umnožak svih 5 kvota, pa se šansa množi na isti način: 25,6 %. Najkraća traka je Rudes – HNK Rijeka (1.44); bez tog para listić bi nosio 2.72, a šansa bi bila 36,8 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.
Najslabija karika
Rudes–
HNK RijekaGolovi gosta: preko 1.51.44Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (69,4 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.
Gdje tiket puca
Najvjerojatnije listić ruši Golovi gosta: preko 1.5 u Rudesu. Rijeka je u zadnjih pet utakmica zabila 11 golova, no 6 od toga stiglo je protiv Vrbovca u kupu, a u ostala četiri susreta zabila je 5. U gostima je izgubila 1:4 kod Slaven Belupa i remizirala 1:1 kod Lokomotive. Dva gola nisu sigurna, a ostali parovi imaju prostora za pogrešku.
Zašto ovaj listić prolazi
Najjači argument je Eintracht Frankfurt protiv Kölna na tržištu oba daju gol. Köln je zabio u svih 5 posljednjih utakmica i u svih 5 je primio gol (5/5 za oba zabila), a Frankfurt je zabio u 4 od 5 i primio u 4 od 5. Obje obrane propuštaju, oba napada pogađaju, pa je GG pri kvoti 1.33 najčvršći oslonac listića.
Gdje odigrati ovaj tip
Raniji tiketi dana
Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

