GUBITAK

Tiket dana: 4 para, ukupna kvota 3.73

4 para na jednom listiću, svi moraju proći ·

Ukupna kvota

Svi parovi moraju proći3.73umnožak kvota

Ulog 10 € nosi 37.29 € ako prođe cijeli listić. Kvote: više kladionica, zabilježene 3.10.2026. u 08:13. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri ih kod AmunRa prije uplate.

Konačan rezultat: pao na 1. paru od 4

  1. 01 ✕Croatia–EnglandGolovi domaćina: preko 0.51.36
  2. 02 ✕Spain–CzechiaKutevi domaćina: preko 6.51.80
  3. 03 ✓Switzerland–SloveniaPreko 1.51.28
  4. 04 ✓FYR Macedonia–ScotlandKutevi: preko 6.51.19

Zašto ovaj listić

Na listiću su četiri tržišta s kvotama od 1.19 do 1.80, a svaka je vezana uz ono što momčadi u formi stvarno rade. Najsigurnije djeluje Preko 1.5 u Švicarskoj: domaćin je u zadnjih pet utakmica zabio 9 golova, a Slovenija je u dva kola nakupila gol-razliku +2. Najviše rizika nosi par Španjolska – Češka s kutevima domaćina preko 6.5 uz kvotu 1.80. Hrvatska je zabila u svih 5 posljednjih utakmica, a Makedonija i Škotska zajedno jedva zabijaju, pa nam je tržište kuteva tamo logično.

Par po par

  1. 1

    Croatia–England

    Hrvatska je zabila u svih 5 zadnjih utakmica (7 golova, 0/5 bez zabijenog), a Engleska je primila 10 golova u pet nastupa. Preko 0.5 domaćih golova uz kvotu 1.36 djeluje prihvatljivo.

  2. 2

    Spain–Czechia

    Španjolska ima 5 pobjeda iz 5 i 12 postignutih golova, a Češka je primila 10 u istom razdoblju i bez pobjede je. Očekujemo stalan pritisak domaćina i mnogo kutnih udaraca.

  3. 3

    Switzerland–Slovenia

    Švicarska je zabila 9 golova u pet utakmica, a Slovenija uz 7 zabijenih redovito pogađa. Dva gola ukupno nisu veliki zahtjev, a kvota 1.28 odražava to.

  4. 4

    FYR Macedonia–Scotland

    Makedonija je primila 9 golova u pet utakmica bez ijednog zabijenog, a Škotska je u 4 od 5 ostala bez gola. Očekujemo mnogo napada gostiju i kuteva, a kvota je tek 1.19.

Gdje kvota nastaje

Ukupna kvota3.73
Šansa po kvotama26,8 %
Bez najrizičnijeg2.07
  1. 01Croatia–England73,5 %1.36
  2. 02Spain–Czechia55,6 %1.80
  3. 03Switzerland–Slovenia78,1 %1.28
  4. 04FYR Macedonia–Scotland84,0 %1.19

Kvota listića je umnožak svih 4 kvota, pa se šansa množi na isti način: 26,8 %. Najkraća traka je Spain – Czechia (1.80); bez tog para listić bi nosio 2.07, a šansa bi bila 48,3 %. U kvotama je i marža kladionice, pa su ovo njihove brojke, ne naše procjene.

Najslabija karika

Par 02Spain–CzechiaKutevi domaćina: preko 6.51.80
Spain
Zadnjih pet
WWWWW
Czechia
Zadnjih pet
LLLDL

Kvote ovaj par drže najmanje vjerojatnim na listiću (55,6 %). Kod tiketa to je i najskuplja informacija: prođu li ostali, a ovaj ne, listić svejedno pada.

Gdje tiket puca

Najviše strahujemo za par Španjolska – Češka. Kutevi su statistika koju je teško predvidjeti, a kvota 1.80 jasno pokazuje da kladionica ovdje vidi gotovo podjednaku šansu za oba ishoda. Ako Španjolska rano povede i počne držati loptu u sredini, broj kuteva može stati ispod granice. Drugi potencijalni problem je makedonsko-škotski par: obje momčadi rijetko zabijaju, pa tijek utakmice može biti vrlo spor.

Presuda tipstera✕ Pao na 1. paru od 4

Zašto ovaj listić prolazi

Listić nosi Španjolska, koja je u zadnjih pet utakmica upisala 5 pobjeda i 12 postignutih golova, dok Češka ima 0 pobjeda i 10 primljenih. Takav omjer znači stalan pritisak na gol domaćina i dosta kuteva. Uz to Hrvatska u svih pet nedavnih utakmica zabija, a Engleska u istom razdoblju prima gotovo uvijek, pa Rujevica ima dobru podlogu za barem jedan domaći pogodak.

Tipster FilipFiliptipster ·
Parova4
Ukupna kvota3.73
Ulog 10 € →37.29 €

Gdje odigrati ovaj tip

amunra.comAmunRa početna stranicaAmunRa mobilna stranica
Tiket dana4 para · kvota 3.73
Parova4Kvota3.7310 € →37.29 €
Amunra kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti AmunRe. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

Tiket dana, 4 paraUkupna kvota · 3.73Uplati tiket