POBJEDA

Lanac, korak 14: PSV Eindhoven vs Heerenveen

PSV EindhovenvsHeerenveen

Eredivisie, 8. kolo ·

Naš tip

11.38kvota

Kvota: Bet365, zabilježena 9.10.2026. u 16:37. Kvote se mijenjaju do početka utakmice, provjeri je kod AmunRa prije uplate.

Konačan rezultat: 2:0

  1. 14
Kapital sada2622.02 €
Prolaz nosi3618.39 €
Promašaj resetira20 €

Situacija u ligi

PSV Eindhoven je treći s 16 bodova iz 7 utakmica i gol-razlikom +14, dok je Heerenveen deseti s 9 bodova iz isto toliko nastupa i gol-razlikom +2. Razlika od sedam bodova i dvanaest golova u razlici pogodaka jasno razdvaja ove dvije momčadi u 8. kolu. PSV nakon posljednjeg ligaškog poraza mora brzo vratiti korak ako želi ostati u utrci za naslov, a Heerenveen se zadržava u sredini tablice bez pritiska s obje strane.

Poredak u trenutku objave.
#KlubUGRBod
2Feyenoord7+1817
3PSV Eindhoven7+1416
4Twente7+816
9GO Ahead Eagles7+210
10Heerenveen7+29
11NEC Nijmegen7-18

PSV Eindhoven

Zadnjih pet
LWDWW

PSV je u zadnjih pet utakmica upisao 3 pobjede, 1 remi i 1 poraz, uz 16 zabijenih i 7 primljenih golova. Nijednom nije ostao bez zabijenog gola, a u svih pet susreta pogodili su obje momčadi. Ligaški poraz 2:3 u gostima kod Twentea bio je jedina ozbiljna mrlja, dok su prije toga stigle pobjede 6:1 protiv Utrechta, 3:1 protiv Ajaxa i 4:1 protiv Sparta Rotterdama. U Ligi prvaka remi 1:1 doma protiv Šahtara. Popis izostanaka je dug, među ostalima nema Geertruide, Lammersa, Nagala, Pepija i Schoutena, ali napadački učinak momčadi to dosad nije narušio.

Heerenveen

Zadnjih pet
WDLDL

Heerenveen u zadnjih pet utakmica bilježi 1 pobjedu, 2 remija i 2 poraza, uz 8 zabijenih i 7 primljenih golova. Pobjeda 4:0 u gostima protiv Sparta Rotterdama stoji uz remije 0:0 protiv Telstara i 2:2 kod Willema II. Slijedili su porazi 2:3 doma od AZ Alkmaara i 0:2 doma od PEC Zwollea, što znači da su zadnja dva domaća nastupa ostali bez boda. U tri od pet utakmica primili su dva ili više golova, a u dvije nisu zabili ništa. Takva neujednačenost teško se nosi s momčadi koja redovito zabija.

Zašto ovaj tip za lanac

Kvota 1.38 implicira oko 72 posto vjerojatnosti za pobjedu domaćina, što nam za lanac ulazi u prihvatljiv raspon. Osnovni argument je izravni učinak: PSV je Heerenveen pobijedio u tri od zadnja četiri međusobna susreta, među njima 3:1 i 4:1 u veljači 2026., a u Eindhovenu u svim zabilježenim dvobojima sa slijeda. Scenarij u kojem tip pada je da Heerenveen uhvati PSV na kontri dok domaći ispituju rotaciju zbog dugog popisa izostanaka, pa se dogodi remi ili iznenađenje. Nakon ligaškog poraza očekujemo reakciju domaće momčadi.

Stanje lanca

Ovo je 14. korak lanca i na tip ide cijeli kapital od 2622.02 EUR. Prolaz donosi 3618.39 EUR i otvara 15. korak. Promašaj znači reset na početnih 20 EUR i povratak na prvi korak. Kvota 1.38 je na donjoj granici dopuštenog raspona, pa je rizik po koraku manji, ali visina kapitala čini svaki promašaj skupim.

Presuda tipstera✓ Pogodak · 2:0

Naša prognoza

PSV Eindhoven je u zadnjih pet utakmica zabio 16 golova i nijednom nije ostao bez zabijenog gola, dok je Heerenveen u istom razdoblju dva puta ostao bez pogotka i u tri susreta primio dva ili više golova. Uz tri pobjede PSV-a u zadnja četiri međusobna dvoboja, među njima 4:1 i 3:1 u veljači 2026., domaća pobjeda je najlogičniji ishod.

Tipster MarkoMarkotipster ·
Tip1
Kvota1.38
Kapital2622.02 €

Gdje odigrati ovaj tip

amunra.comAmunRa početna stranicaAmunRa mobilna stranica
LanacKorak 14 · sve ili dalje
Kapital2622.02 €Kvota1.38Prolaz →3618.39 €
Amunra kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Vrijede opći uvjeti AmunRe. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Napomena: Ovo nije financijski savjet. Svaki tip javno arhiviramo s rezultatom, ROI praćenje je informativno. Klađenje nosi rizik. Igraj odgovorno. 18+

PSV Eindhoven vs Heerenveen1 · 1.38Stavi tip