Zizobet kladionica
6.5

Zizobet kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalna uplata 10 €. Bonus se uključuje prije uplate. Najveći ulog dok se casino bonus okreće 5 €. Vrijede opći uvjeti Zizobeta. Igrajte odgovorno.

Zizobet logoZizobetsport, casino i kripto, engleski6.5od 10

Recenzija · Bonus i račun

Zizobet recenzija 2026

Zizobet je kladionica i casino tvrtke Santeda International, istog operatera i s istom licencom kao Velobet i CosmoBet. Stranica je na engleskom. Sportski bonus ide do 1.000 € uz 15×, a casino paket kroz četiri uplate s rokom od samo pet dana.

Provjereno 23.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Zizobeta, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.5 od 10
Sportski bonus
150% do 1.000 €
Uplata za bonus
10 €
Licenca
Curaçao, javan broj

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 11 Zizobet ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/11Casino dobrodošlica

Zizobet na računalu i mobitelu, snimke iz listopada 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodZizobet · katalog 25.9.2026.6.5/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 550% 900 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Welcome casino paket do 550% + 900 vrtnji (4 uplate). Paket ide kroz 4 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 150% do 1.500 €. Postotak ovisi o uplati: 100% od 10 €, 150% od 500 €. Wager 30× na bonus i uplatu, rok 5 dana, najveći ulog 5 €.

Otvori račun na Zizobetu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ostale ponude
  5. Licenca i sigurnost
  6. Uplate i isplate
  7. Snimke stranice
  8. Usporedba
  9. Kome odgovara
  10. Kako smo ocijenili
  11. Česta pitanja

Zizobet bonusi dobrodošlice

Sport: 150% do 1.000 € već od uplate od 10 €. Druga uplata od najmanje 500 € donosi još 150% do 1.000 €. Wager je 15× na bonus i uplatu, na kombinacijama od tri para s kvotom 1,30 po paru, u roku od 30 dana. Outright, konji i psi se ne broje.

Casino: paket kroz četiri uplate, uz 50 vrtnji na svaku. Do 500 € uplate prva donosi 100%, a druga 110%. Postotak od 150% vrijedi tek za uplate od 500 € naviše. Wager je 30× na bonus i uplatu, ulog najviše 5 €, a rok samo pet dana od uključivanja bonusa.

Kripto paketi idu do 630% za casino i 200% do 1.000 € za sport, uz iste uvjete. Iz besplatnih vrtnji isplaćuje se najviše 100 €. Sve ponude su na stranici Zizobet bonus.

Kako uzeti Zizobet bonus

  1. Otvori računStranica je na engleskom i njemačkom.
  2. Uključi bonus prije uplateBez toga uplata ne dobiva bonus.
  3. Uplati najmanje 10 €Visa radi, Mastercard za Hrvatsku ne.
  4. Okreni u rokuSport 30 dana, casino samo 5.
Zizobet: sport 150% do 1.000 €Ocjena 6.5 · licenca OGL/2024/1798/1048
Otvori račun na Zizobetu

Koliko treba okrenuti

Sportski bonus uz 100 € daje 150 € i traži 3.750 € oklada na bonus i uplatu. Uz maržu od 6% to u prosjeku pojede 225 €, više od samog bonusa.

Casino bonus uz 100 € daje 100 € i traži 6.000 € prometa u pet dana, uz ulog od najviše 5 €. To je najmanje 1.200 vrtnji po 5 €. Slot od 96% u prosjeku zadrži 240 €.

Sve 11 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Kripto sportski welcome 200% do 1.000 € (2 uplate)200% do 1.000 € (2 uplate)15×+200 €
Sportski welcome 150% do 1.000 € (2 uplate)150% do 1.000 € (2 uplate)15×+150 €
Welcome casino paket do 550% + 900 vrtnji (4 uplate)550% + 900 vrtnji (4 uplate)30×+100 €
Kripto casino paket do 630% + 1.000 vrtnji (4 uplate)630% + 1.000 vrtnji (4 uplate)30×+150 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Multi Bet Boost: free bet do 435% uloga, i kad listić padne435% uloga, i kad listić padne435% Multi Bet Boost
3 + 1 free bet: 15% prosjeka tri oklade15% prosjeka tri oklade15% 3 + 1 free bet
Kripto cashback 10% mjesečno10% mjesečno30×10% povrata
Konjičke utrke: 20% povrata u free betu do 200 €20% povrata u free betu do 200 €20% do 200 €
Chicken Race: 10–50 besplatnih rundi dnevno10–50 besplatnih rundi dnevnoVIP Chicken Race
Društvene mreže: 30 vrtnji30 vrtnji30 vrtnji, društvene mreže
Dnevni pokloni: do 100 vrtnji za prijavu pet dana zaredom100 vrtnji za prijavu pet dana zaredom100 vrtnji, dnevni pokloni

Druge Zizobet ponude

Multi Bet Boost daje free bet za svaku kombinaciju od tri para naviše, dobila ona ili ne. Kad padne točno jedan par, povrat raste do 435% uloga na deset parova. Uvjet je ulog od 20 $ i kvota 1,50 po paru.

Uz to su 3 + 1 free bet od 15% prosječnog uloga, 10% mjesečnog povrata na kripto uplate i, do 30.11.2026., 20% povrata na konjičke utrke. Povrate uspoređujemo na stranici cashback bonusi.

Je li Zizobet siguran

Zizobet vodi Santeda International B.V. (Curaçao, broj društva 151296) pod licencom Curaçao Gaming Authority broj OGL/2024/1798/1048, izdanom 14.8.2024. Plaćanja obrađuje Santeda International Limited s Cipra. Sve to piše u podnožju svake stranice.

Ista tvrtka i ista licenca stoje iza Velobeta i CosmoBeta. Zizobet je najmlađi od tri brenda, pokrenut 2025. Postoje zasebni dokumenti o sporovima, povratu novca, provjeri identiteta i generatoru slučajnih brojeva.

Sigurnost je na 6, kao kod sestrinskih brendova. Hrvatsku dozvolu Zizobet nema (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Najmanja uplata je 10 €. Stranica navodi Visu, Skrill, Neteller, Apple Pay, Neosurf i kriptovalute, uz napomenu da popis ovisi o zemlji. Opći uvjeti (točka 12.7) navode zemlje u kojima Mastercard radi, a Hrvatske, BiH ni Srbije na tom popisu nema.

Isplata ide od 10 €, a obrada traje do tri radna dana. Limit je 7.500 € tjedno i 15.000 € mjesečno, za VIP igrače dvostruko. Uplatu treba odigrati barem jednom, inače se od isplate može odbiti 20%. Iz bonusa uz uplatu isplaćuje se najviše deset puta ta uplata.

Podrška u chatu je samo na engleskom. Uplate su na 6. Kripto usporedba je na stranici kripto kladionice.

Kako Zizobet izgleda

Tamnoljubičasta stranica s bannerom kripto dobrodošlice na vrhu, karticama promocija i sportskim parovima ispod, pa slotovi i live casino.

Snimke stranice zizobet.com iz listopada 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Zizobet i slične kladionice

Velobet i CosmoBet su ista platforma i licenca. Velobet nudi manji casino paket kroz tri uplate, a CosmoBet traži uplatu od 20 €. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Zizobet odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš kombinacije i želiš sportski bonus uz 15×
  • želiš povrat u free betu i kad listić padne
  • uplaćuješ u kriptovalutama
  • ti je važna licenca s javnim brojem

Gledaj druge ako

  • želiš stranicu i podršku na hrvatskom
  • uplaćuješ Mastercardom
  • nemaš vremena okrenuti casino bonus u pet dana
  • igraš pojedinačne oklade, jer bonus traži tri para

Kako smo ocijenili Zizobet

6.5od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Isti temelj kao Velobet i CosmoBet: imenovan operater, licenca s brojem i sportski bonus uz 15×. Na engleskom, a casino bonus ima rok od pet dana.

Sigurnost6.0
Sport7.0
Bonusi7.0
Uplate6.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.5 je prosjek četiri stupa: sigurnost 6, sport 7, bonusi 7 i uplate 6. Postupak je na stranici kako ocjenjujemo.

Uvjete svih 15 promocija, opće uvjete i podatke o tvrtki pročitali smo na stranici 23.10.2026., bez računa i uplate.

Česta pitanja o Zizobetu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 23.10.2026.

Koliki je Zizobet sportski bonus?
150% do 1.000 € na prvu uplatu od 10 €, i još 150% do 1.000 € na drugu uplatu od najmanje 500 €. Wager 15× na bonus i uplatu, kombinacije od tri para po kvoti 1,30, rok 30 dana.
Koliki je wager na Zizobet casino bonus?
30× na bonus i uplatu, u roku od pet dana i uz ulog do 5 €. Za uplatu od 100 € to je 6.000 € prometa.
Koju licencu ima Zizobet?
Curaçao Gaming Authority, broj OGL/2024/1798/1048, na tvrtku Santeda International B.V. Istu licencu imaju Velobet i CosmoBet. Hrvatsku dozvolu nema.
Mogu li uplatiti Mastercardom?
Prema općim uvjetima ne. Hrvatske, BiH i Srbije nema na popisu zemalja za Mastercard. Visa, e-novčanici i kriptovalute su navedeni.
Koliko traje isplata sa Zizobeta?
Do tri radna dana, od 10 € naviše. Limit je 7.500 € tjedno i 15.000 € mjesečno.
Ima li Zizobet hrvatski jezik?
Nema. Stranica je na engleskom i njemačkom, a podrška u chatu samo na engleskom.

Slične kladionice

Najbliže Zizobetu po stupovima ocjene. Sve su na rang-listi kladionica.

Zizobet kladionica Details

Licenca
Jezici
Osnovan

Sportski welcome 150% do 1.000 € uz 15x na bonus i uplatu, rok 30 dana. Casino paket kroz četiri uplate do 550% + 900 BV uz 30x, rok 5 dana. Kripto casino do 630% + 1.000 BV.

6.0
Sigurnost i licenca
7.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
6.0
Uplate i isplate
6.5 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)