DicePalace kladionica
6.3

DicePalace kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalna uplata 20 € po koraku; Skrill i Neteller ne otvaraju bonus. Najveći ulog 100 €, isplata iz bonusa najviše 10x bonus. Vrijede opći uvjeti DicePalacea. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

DicePalace logoDicePalacenovi casino i sport, srpanj 2026.6.3od 10

Recenzija · Bonus i račun

DicePalace recenzija 2026

DicePalace je nova kladionica i casino na hrvatskom, pokrenut u srpnju 2026. Na svojoj platformi ima najveću dobrodošlicu, do 10.000 € i 300 vrtnji kroz četiri uplate, i jedini nudi uplatu bankovnim prijenosom. Za puni paket treba ukupno 15.000 € uplata.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta DicePalacea, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.3 od 10
Dobrodošlica
do 10.000 € kroz 4 uplate
Uplata za bonus
20 €
Licenca
nije navedena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 14 DicePalace ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/14Paket dobrodošlice

DicePalace na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodDicePalace · katalog 25.9.2026.6.3/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 300% do 10.000 € + 300 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Paket dobrodošlice 300% do 10.000 € + 300 vrtnji. Paket ide kroz 4 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 100% do 2.500 €. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na DicePalaceu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

DicePalace paket dobrodošlice

Četiri uplate, svaka s gornjom granicom od 2.500 €: 100% i 100 vrtnji, 100% i 50 vrtnji, 50% i 100 vrtnji, 50% i 50 vrtnji. Da dobiješ svih 10.000 €, uplate moraju biti 2.500, 2.500, 5.000 i 5.000 €. To nije paket za rekreativca.

Uvjeti su isti kao u obitelji: 35× na bonus i uplatu, 10 dana, ulog do 100 €, a Skrill i Neteller ne otvaraju bonus. Sportska dobrodošlica je 100% do 100 € uz 6×. Sve ponude su na stranici DicePalace bonus.

Kako uzeti DicePalace bonus

  1. Otvori računGlavna adresa preusmjerava na hrvatsku inačicu.
  2. Odaberi casino ili sportKripto dobrodošlice nema.
  3. Uplati najmanje 20 €Karticom, bankovnim prijenosom ili kriptom. Skrill i Neteller ne otvaraju bonus.
  4. Okreni svaki dio u 10 danaPaket se otvara uplatu po uplatu.
DicePalace: paket do 10.000 € + 300 vrtnjiOcjena 6.3 · bankovni prijenos do 5.000 €
Otvori račun na DicePalaceu

Koliko treba okrenuti

Paket dobrodošlice 300% do 10.000 € + 300 vrtnji (prva uplata): wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Uz 100 € prve uplate okrećeš 7.000 €. Slot od 96% pri tome u prosjeku zadrži 280 €. Što je uplata veća, to je veći i promet: za punih 2.500 € bonusa na prvu uplatu to je 175.000 € okretanja.

Što se na DicePalaceu isplati

Sportska dobrodošlica je jedina dobrodošlica u plusu, oko 28 € uz 100 €.

Sve 14 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €8×+50 €
Vikend bonus nadopune 50% do 750 €50% do 750 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Paket dobrodošlice 300% do 10.000 € + 300 vrtnji300% do 10.000 € + 300 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Tjedna nadopuna 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Dnevni cashback do 15% ili 250 €15% povrata do 250 €1×15% povrata do 250 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Kolo sreće do 1.000 €Kolo sreće do 1.000 €1.000 € Kolo sreće
Turniri: Drops & Wins 2.000.000 €, Grand Arena (sport) 1.500 €, Gold Saloon, Ludilo vrtnjiDrops & Wins 2.000.000 €, Grand Arena (sport) 1.500 €, Gold Saloon, Ludilo vrtnji2 mil. € Turniri
Misije: do 15.000 kovanicado 15.000 kovanicaVIP Misije
Trgovina: kovanice za nagrade do 1.000 €kovanice za nagrade do 1.000 €1.000 € Trgovina
VIP: 5.000 € u nagradama5.000 € u nagradama5.000 € VIP

Dnevni cashback ima 15 VIP razina, od 1% (najviše 10 €) do 15% (najviše 250 €), uz 1×. Strop je niži nego na AllySpinu. Usporedba je na stranici cashback bonusi.

Sport na DicePalaceu

Sportska ponuda dijeli pogodnosti platforme: accumulator boost, ranu isplatu i sportski cashback. Sportske reloade dodjeljuje podrška. Ideje za listić su u našim tipovima.

Je li DicePalace siguran

DicePalace u podnožju ne navodi ni licencu ni tvrtku, samo dobnu granicu i autorska prava. Stranica je pokrenuta u srpnju 2026., pa nema povijest isplata.

Uvjeti su na hrvatskom, uz alate za odgovorno igranje. Bez imenovanog regulatora sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Računi su u eurima. Za Hrvatsku je javno 22 načina uplate: kartica (10 do 2.000 €), bankovni prijenos (10 do 5.000 €), Paysafecard, Skrill, Neteller i petnaestak kriptovaluta. Bankovni prijenos je rijedak kod offshore kladionica i koristan ako ne želiš karticu ni kripto. Kripto usporedba: kripto kladionice.

Kako DicePalace izgleda

Tamna stranica s velikim kockama u banneru i numeriranim popisom najigranijih igara.

Snimke stranice dicepalace.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

DicePalace i slične kladionice

Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome DicePalace odgovara

Odgovara ti ako

  • uplaćuješ veće iznose i koristit ćeš veliki paket
  • želiš uplatu bankovnim prijenosom
  • sve želiš na hrvatskom

Gledaj druge ako

  • ti je važna povijest isplata i poznat operater
  • igraš male iznose, jer paket svoju veličinu pokazuje tek uz tisuće eura

Kako smo ocijenili DicePalace

6.3od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Najveći paket na platformi i bankovni prijenos. Stranica je nova i bez navedene licence, pa nema povijest isplata po kojoj bismo je procijenili.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi7.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.3 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 7 i uplate 7 (kako ocjenjujemo). Uvjete i metode pročitali smo na hrvatskoj inačici krajem rujna 2026.

Česta pitanja o DicePalaceu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je DicePalace bonus dobrodošlice?
Do 10.000 € i 300 vrtnji kroz četiri uplate, svaka s granicom od 2.500 €. Za puni iznos treba ukupno 15.000 € uplata.
Može li se na DicePalace uplatiti bankovnim prijenosom?
Može, od 10 do 5.000 €. Jedini je na svojoj platformi koji to nudi za Hrvatsku.
Koliki je wager na DicePalace bonus?
35× na bonus i uplatu, rok 10 dana. Uz prvu uplatu od 100 € to je 7.000 € prometa.
Koju licencu ima DicePalace?
Licencu stranica ne navodi. Sigurnost zato ocjenjujemo s 5.

DicePalace kladionica Details

Jezici
Osnovan

Casino dobrodošlica do 10.000 € + 300 besplatnih vrtnji kroz četiri uplate, prva 100% do 2.500 € + 100 BV. Uvjet okretanja 35x, rok 10 dana. Sportski welcome 100% do 100 € uz 6x.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
6.3 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)