CosmoBet kladionica
6.5

CosmoBet kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalna uplata 20 €. Najveći ulog dok se casino bonus okreće 5 €, samo slotovi. Vrijede opći uvjeti CosmoBeta. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

CosmoBet logoCosmoBetsport, casino i kripto, engleski6.5od 10

Recenzija · Bonus i račun

CosmoBet recenzija 2026

CosmoBet je kladionica i casino istog operatera i s istom licencom kao Velobet, na engleskom. Sportski bonus ide do 1.000 €, casino paket kroz četiri uplate, a free bet stiže i kad na kombinaciji padne samo jedan par.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta CosmoBeta, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.5 od 10
Sportski bonus
150% do 1.000 €
Uplata za bonus
20 €
Licenca
Curaçao, javan broj

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 10 CosmoBet ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/10Paket dobrodošlice

CosmoBet na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodCosmoBet · katalog 25.9.2026.6.5/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 400% 1.000 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Welcome paket do 400% + 1.000 vrtnji (4 uplate). Paket ide kroz 4 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 100% do 500 €. Uplata od 20 €, wager 30× na bonus i uplatu, rok 7 dana, najveći ulog 5 €.

Otvori račun na CosmoBetu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ostale ponude
  5. Licenca i sigurnost
  6. Uplate i isplate
  7. Snimke stranice
  8. Usporedba
  9. Kome odgovara
  10. Kako smo ocijenili
  11. Česta pitanja

CosmoBet bonusi dobrodošlice

Sport: 150% do 1.000 € uz uplatu od 20 €, wager 15× na bonus i uplatu, kombinacije od tri para s kvotom 1,30 po paru, rok 30 dana. Outright, konji i psi ne broje se, a ni cash out.

Casino: paket do 400% i 1.000 vrtnji kroz četiri uplate. Prva donosi 100% do 500 € i do 250 vrtnji, za ostale tri razradu nismo uspjeli pročitati. Wager je 30× na bonus i uplatu, rok samo sedam dana, ulog do 5 €, i vrijedi samo za slotove.

Kripto dobrodošlica ide do 200% i 1.000 € uz 35×. Sve ponude su na stranici CosmoBet bonus.

Kako uzeti CosmoBet bonus

  1. Otvori računStranica je na engleskom.
  2. Odaberi sportski, casino ili kripto bonusJedan po igraču.
  3. Uplati najmanje 20 €Uplata prelazi na bonus saldo i ulazi u wager.
  4. Okreni u rokuSport 30 dana, casino samo 7.
CosmoBet: sport 150% do 1.000 €Ocjena 6.5 · licenca OGL/2024/1798/1048
Otvori račun na CosmoBetu

Koliko treba okrenuti

Sportski bonus uz 100 € daje 150 € i traži 3.750 € oklada na bonus i uplatu. Uz maržu od 6% to u prosjeku pojede 225 €, malo više od bonusa.

Za casino paket izvod računa prvu uplatu, 100% do 500 €, jer razradu ostalih nismo uspjeli pročitati. Uz 100 € promet je 6.000 € u sedam dana, uz ulog od najviše 5 €.

Sve 10 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Tjedni sportski bonus 20% do 200 €20% do 200 €10×+20 €
Sportski welcome 150% do 1.000 €150% do 1.000 €15×+150 €
Welcome paket do 400% + 1.000 vrtnji (4 uplate)1.000 vrtnji30×+100 €
Kripto welcome 200% do 1.000 €200% do 1.000 €35×+200 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

200% Express: free bet kad padne samo jedan par (do 200 $ dnevno)free bet kad padne samo jedan par (do 200 $ dnevno)200% do 200 $
3 = 4 free bet: 15% zbroja tri oklade15% zbroja tri oklade15% 3 =
Kripto cashback 10% mjesečno10% povrata10% povrata
Liga nacija quest: do 110 € u free betovimado 110 € u free betovima110 € Liga nacija quest
Chicken Race: 10–50 besplatnih rundi dnevno10–50 besplatnih rundi dnevnoVIP Chicken Race
Društvene mreže: 100 vrtnji100 vrtnji100 vrtnji, društvene mreže

Druge CosmoBet ponude

Ekspres od 200%: ako na kombinaciji padne samo jedan par, dobiješ dio uloga natrag u free betu, i to više što je parova više. Uz to su tjedni sportski bonus 20% do 200 € uz 10× i kripto cashback. Povrate uspoređujemo na stranici cashback bonusi.

Je li CosmoBet siguran

CosmoBet vodi Santeda International B.V. (Curaçao, broj društva 151296) pod licencom Curaçao Gaming Authority broj OGL/2024/1798/1048. Plaćanja obrađuje Santeda International Limited s Cipra. Sve to piše u podnožju svake stranice.

Postoje zasebni dokumenti o sporovima, povratu novca, samoisključenju i testiranju generatora slučajnih brojeva. Sigurnost je na 6, kao kod Velobeta (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Uvjeti bonusa su u eurima, a kripto ima vlastiti bonus i cashback. Javnog popisa metoda i rokova isplate nema, a podrška je samo na engleskom. Uplate su na 6. Kripto usporedba: kripto kladionice.

Kako CosmoBet izgleda

Tamna stranica s bannerom europskih kupova i nagradnih igara, a ispod slotovi i live casino.

Snimke stranice cosmobet.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

CosmoBet i slične kladionice

Velobet je ista platforma i licenca, s nešto drukčijim paketom. Cijela lista: rang-lista kladionica.

Kome CosmoBet odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš kombinacije i želiš osiguranje kad padne jedan par
  • želiš velik sportski bonus
  • čitaš engleski

Gledaj druge ako

  • trebaš hrvatski jezik
  • želiš dulji rok za casino bonus od sedam dana

Kako smo ocijenili CosmoBet

6.5od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Isti dobar temelj kao Velobet, s objavljenom licencom. Na engleskom, s malim ulogom uz casino bonus i kratkim rokom od sedam dana.

Sigurnost6.0
Sport7.0
Bonusi7.0
Uplate6.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.5 je prosjek četiri stupa: sigurnost 6, sport 7, bonusi 7 i uplate 6 (kako ocjenjujemo). Uvjete smo pročitali 25.9.2026.

Česta pitanja o CosmoBetu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Je li CosmoBet isto što i Velobet?
Isti operater, licenca i platforma. Razlikuju se u paketu dobrodošlice i pojedinim promocijama.
Koliki je CosmoBet sportski bonus?
150% do 1.000 € uz 15× na bonus i uplatu, kombinacije od tri para s kvotom 1,30 po paru, rok 30 dana.
Pod kojom licencom radi CosmoBet?
Curaçao Gaming Authority, broj OGL/2024/1798/1048, operater Santeda International B.V.
Ima li CosmoBet hrvatski jezik?
Nema, stranica je na engleskom.

CosmoBet kladionica Details

Licenca
Jezici

Sportski welcome 150% do 1.000 € uz 15x. Casino dobrodošlica kroz četiri uplate do 400% + 1.000 BV uz 30x, rok 7 dana. Kripto welcome 200% do 1.000 € uz 35x.

6.0
Sigurnost i licenca
7.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
6.0
Uplate i isplate
6.5 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)