Velobet kladionica
6.5

Velobet kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalna uplata za bonus 10 €. Najveći ulog dok se casino bonus okreće je 5 €. Vrijede opći uvjeti Velobeta. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Velobet logoVelobetsport i casino, engleski6.5od 10

Recenzija · Bonus i račun

Velobet recenzija 2026

Velobet je kladionica i casino s curaçaoskom licencom i javnim brojem licence, na engleskom. Uz nogomet nudi utrke konja, virtualne sportove i esport. Casino dobrodošlica ima wager 30×, najniži u našem katalogu, a sportski bonus ide do 1.000 €.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Velobeta, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.5 od 10
Sportski bonus
150% do 1.000 €
Uplata za bonus
10 €
Licenca
Curaçao, javan broj

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 15 Velobet ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/15Casino dobrodošlica

Velobet na mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodVelobet · katalog 25.9.2026.6.5/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 330% 300 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Paket kroz tri uplate. Prva donosi 150% za uplatu od 10 do 500 € ili 100% za uplatu od 500 do 1.000 €, uz 300 vrtnji (30 odmah, pa 30 dnevno kroz devet dana). Druga je 100% do 500 €, treća 80% do 500 €. Wager 30× na bonus i uplatu, rok 30 dana, ulog do 5 €.

Otvori račun na Velobetu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Velobet bonusi dobrodošlice

Sport: 150% do 1.000 € uz uplatu od 10 €. Wager je 15× na bonus i uplatu, na kombinacije od najmanje tri para s kvotom 1,30 po paru, u 30 dana. Deset free betova stiže kad se obračuna prva oklada od barem 10 €.

Casino: paket kroz tri uplate. Prva donosi 150% (uplata 10 do 500 €) ili 100% (500 do 1.000 €) i 300 besplatnih vrtnji, druga 100% do 500 €, treća 80% do 500 €. Wager je 30× na bonus i uplatu, rok 30 dana, ali ulog dok okrećeš smije biti najviše 5 €, najmanje u katalogu.

Postoji i kripto dobrodošlica, 160% do 1.000 € uz 35×. Svih 15 ponuda je na stranici Velobet bonus.

Kako uzeti Velobet bonus

  1. Otvori računStranica je na engleskom, iznosi su u eurima, dolarima i funtama.
  2. Odaberi sportski, casino ili kripto bonusJedan po igraču.
  3. Uplati najmanje 10 €Za drugu i treću uplatu casino paketa treba 20 €.
  4. Okreni u 30 danaSport 15×, casino 30×, oba na bonus i uplatu.
Velobet: sport 150% do 1.000 €, casino uz 30×Ocjena 6.5 · licenca OGL/2024/1798/1048
Otvori račun na Velobetu

Koliko treba okrenuti

Welcome casino paket do 330% + 300 vrtnji (prva uplata): wager 30× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
10 €15 €750 €1.5001,7 h
20 €30 €1.500 €3.0003,3 h
50 €75 €3.750 €7.5008,3 h
100 €150 €7.500 €15.00017 h
250 €375 €18.750 €37.50042 h

Uz 100 € uplate casino bonus je 150 €, a promet 7.500 €. Uz ulog od najviše 5 € to je barem 1.500 vrtnji. Slot od 96% u prosjeku zadrži 300 €, pa ni najniži wager u katalogu ne dovodi bonus u plus.

Sportski bonus uz 100 € donosi 150 € i traži 3.750 € oklada, jer se i ovdje broji uplata. Uz maržu od 6% to u prosjeku pojede 225 €, nešto više od samog bonusa. Bonus ti dakle kupuje puno igre, ali ne i dobit.

Što se na Velobetu isplati

Sve 15 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Sportski welcome 150% do 1.000 € + 10 free betova150% do 1.000 €15×+150 €
Welcome casino paket do 330% + 300 vrtnji300 vrtnji30×+150 €
Kripto welcome 160% do 1.000 €160% do 1.000 €35×+160 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Poklon za svaku kripto uplatu: 20–5.000 vrtnji ili 5–500 free betova20–5.000 vrtnji ili 5–500 free betova5.000 vrtnji
3 + 1 free bet: 15% prosjeka tri oklade15% prosjeka tri oklade15% 3 + 1 free bet
Liga nacija: 20% povrata na izgubljeni listić do 200 €20% povrata na izgubljeni listić do 200 €20% do 200 €
Sportska ljestvica do 55.000 $Sportska ljestvica do 55.000 $55.000 $ Sportska ljestvica
Dnevne besplatne vrtnje: 5–100 vrtnji za prijavu5–100 vrtnji za prijavu100 vrtnji, dnevne besplatne vrtnje
Lucky Drop: dnevni fond 5.000 €dnevni fond 5.000 €5.000 € Lucky Drop
Oktoberfest: do 1.000 vrtnjido 1.000 vrtnji1.000 vrtnji, oktoberfest
Loyalty bonus: mjesečno do 1.000 $ bez wageramjesečno do 1.000 $ bez wagera0×1.000 $ Loyalty bonus
VIP cashback 10% bez wagera10% povrata0×10% povrata
Velo Marathon: tjedne i mjesečne nagrade u gotovinitjedne i mjesečne nagrade u gotovini0×Turnir Velo Marathon
Chicken Rush: do 50 besplatnih rundi dnevnodo 50 besplatnih rundi dnevnoVIP Chicken Rush
Društvene mreže: 10–15 vrtnji15 vrtnji100×15 vrtnji, društvene mreže

Najvrjednija stalna ponuda nije bonus nego VIP cashback od 10%, bez ikakvog uvjeta okretanja, i mjesečni loyalty bonus do 1.000 $, također bez wagera. Uz to su free bet 3 + 1 (15% prosjeka tri oklade) i povrat 20% na izgubljeni listić Lige nacija do 200 €. Usporedba povrata: cashback bonusi.

Sportska ponuda

Sport je jača strana Velobeta: uz lige su utrke konja, virtualni sportovi i esport. Promocije poput 3 + 1 i sportske ljestvice vrte se uz velike turnire i dobro rade ako igraš kombinacije od nekoliko utakmica. Ideje za listić su u našim tipovima.

Je li Velobet siguran

Velobet vodi Santeda International B.V. s Curaçaa (broj društva 151296), pod licencom Curaçao Gaming Authority broj OGL/2024/1798/1048. Broj licence ispisan je u podnožju, što kod offshore stranica nije pravilo.

Curaçao nije europska licenca, pa se spor rješava kroz postupak prigovora operatera i curaçaosko tijelo. Stranica ima zasebne dokumente o KYC-u, sporovima i testiranju generatora slučajnih brojeva. Sigurnost je na 6 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Velobet radi u eurima, dolarima i funtama, a kripto je zaseban kanal s vlastitim bonusom. Javnog popisa metoda i rokova isplate nema, a podrška je samo na engleskom, i u KYC provjeri. Zato su uplate na 6. Kripto usporedba: kripto kladionice.

Kako Velobet izgleda

Tamna stranica sa zelenim naglascima, na engleskom, s dobicima drugih igrača i popularnim slotovima na naslovnici.

Snimke stranice velobet.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Velobet i slične kladionice

CosmoBet je isti operater, licenca i platforma. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Velobet odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš i sport i casino i čitaš engleski
  • želiš cashback bez ikakvog uvjeta
  • ti je važan javni broj licence

Gledaj druge ako

  • trebaš stranicu ili podršku na hrvatskom
  • igraš uloge veće od 5 € dok okrećeš bonus

Kako smo ocijenili Velobet

6.5od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Jedna od rijetkih stranica koja sport i casino uzima jednako ozbiljno, s objavljenom licencom. Samo na engleskom, a ulog do 5 € uz casino bonus je strog.

Sigurnost6.0
Sport7.0
Bonusi7.0
Uplate6.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.5 je prosjek četiri stupa: sigurnost 6, sport 7, bonusi 7 i uplate 6 (kako ocjenjujemo). Uvjete smo pročitali na stranici promocija 25.9.2026., bez računa i uplate.

Česta pitanja o Velobetu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koji uvjet okretanja ima Velobet casino bonus?
30× na bonus i uplatu, rok 30 dana, ulog najviše 5 €. Kripto dobrodošlica traži 35×, sportska 15×.
Pod kojom licencom radi Velobet?
Curaçao Gaming Authority, broj OGL/2024/1798/1048. Operater je Santeda International B.V. s Curaçaa.
Ima li Velobet hrvatski jezik?
Nema. Stranica i podrška su na engleskom, iznosi u dolarima, eurima i funtama.
Ima li Velobet cashback bez uvjeta?
Ima. VIP cashback od 10% i mjesečni loyalty bonus do 1.000 $ idu bez uvjeta okretanja.

Velobet kladionica Details

Licenca
Jezici

Casino paket do 330% + 300 besplatnih vrtnji kroz tri uplate, prva 150% do 500 €. Uvjet okretanja 30x. Sportski welcome 150% do 1.000 € uz 15x.

6.0
Sigurnost i licenca
7.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
6.0
Uplate i isplate
6.5 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)