SilverPlay kladionica
5.3

SilverPlay kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Bonus traži kod na svakoj uplati. Najmanja uplata 20 €, isplata iz bonusa najviše 5x bonus. Prije isplate uplatu treba okrenuti 5x, inače naknada do 8%. Vrijede opći uvjeti SilverPlaya. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

SilverPlay logoSilverPlaysport i casino, engleski5.3od 10

Recenzija · Bonus i račun

SilverPlay recenzija 2026

SilverPlay je kladionica i casino na engleskom, s jačom sportskom stranom od većine koje pratimo: free betovi uz Ligu prvaka, cashback na europska kola i mjesečni tokeni. Prije isplate uplatu treba okrenuti pet puta, inače slijedi naknada do 8%.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta SilverPlaya, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
5.3 od 10
Casino paket
do 2.500 € kroz 4 uplate
Sport
100% do 100 € uz 12×
Licenca
Anjouan, bez imena operatera

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 12 SilverPlay ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/12Casino paket dobrodošlice

SilverPlay na mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodSilverPlay · katalog 25.9.2026.5.3/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 300% 250 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

4-in-1 Welcome Casino Package 300% do €2.500 + 250 vrtnji. Paket ide kroz 4 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 100% do 500 €. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 21 dana.

Otvori račun na SilverPlayu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Sport
  5. Uplate i isplate
  6. Licenca i sigurnost
  7. Snimke stranice
  8. Usporedba
  9. Kome odgovara
  10. Kako smo ocijenili
  11. Česta pitanja

SilverPlay bonusi dobrodošlice

Sport: 100% do 100 € uz kod 100PLAY, wager 12× samo na bonus, kvota barem 1,80, rok 21 dan i ulog do polovice bonusa. Azijski hendikep, oklade na suprotne ishode i pojačane kvote ne broje se u uvjet.

Casino: četiri uplate s kodovima SILVER500, SILVER502, SILVER503 i SILVER1000. Prva i četvrta nose 100% (do 500 € i do 1.000 €), druga i treća 50% do 500 €, uz ukupno 250 vrtnji. Wager je 35× na uplatu i bonus, rok 21 dan, isplata iz bonusa najviše pet puta bonus. Bez koda nema bonusa.

Slotovi ulaze u uvjet 100%, rulet 10%, live casino i blackjack nimalo. Sve ponude: SilverPlay bonus.

Kako uzeti SilverPlay bonus

  1. Otvori računStranica je na engleskom.
  2. Unesi kod100PLAY za sport, SILVER500 za prvu casino uplatu.
  3. Uplati najmanje 20 €Za sportski bonus dovoljno je 10 €.
  4. Okreni uplatu 5× prije isplateTo vrijedi i bez bonusa, inače naknada do 8%.
SilverPlay: free betovi uz Ligu prvakaOcjena 5.3 · sport 100% do 100 € uz 12× na bonus
Otvori račun na SilverPlayu

Koliko treba okrenuti

4-in-1 Welcome Casino Package 300% do €2.500 + 250 vrtnji (prva uplata): wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Casino bonus uz 100 € traži 7.000 € prometa (35 × 200 €), a slot od 96% pri tome u prosjeku zadrži 280 €.

Sport je bolji posao. Sportska dobrodošlica uz 12× samo na bonus u prosjeku ostavi oko 28 €, a sportski reload od 50% do 50 € uz 5× oko 35 €.

Sve 12 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Sportski reload 50% do €5050% do 50 €5×+50 €
Welcome Sports Bonus 100% do €100100% do 100 €12×+100 €
Tjedni casino reload 50% do €10050% do 100 €30×+50 €
4-in-1 Welcome Casino Package 300% do €2.500 + 250 vrtnji4-in-1 Welcome Casino Package 300% do €2.500 + 250 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

5% cashback na UEFA kolo (live)5% povrata do €100 po kolu5% povrata
Liga prvaka: depozit €50 → €10 freebet po koludepozit €50 → €10 freebet po kolu50 € Liga prvaka
Mjesečno €50 u freebet tokenimaMjesečno €50 u freebet tokenima50 € Mjesečno
Vikend cashback 50% do €25050% povrata do €25035×50% povrata
Tennis Fever: free bet 5 € dnevno (do 35 €)free bet 5 € dnevno (do 35 €)5 € Tennis Fever
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Gamzix Spin Express: 1.000.000 € kroz 52 kola1.000.000 € kroz 52 kola1 mil. € Gamzix Spin Express
Oktoberfest: nagradna igranagradna igraTurnir Oktoberfest

Sportske promocije

Ovo je razlog za SilverPlay. Free bet od 10 € po kolu Lige prvaka uz uplatu od 50 €, cashback 5% do 100 € na live oklade u kolu europskih natjecanja (pravi novac, bez uvjeta) i mjesečni free bet tokeni do 50 € kroz tri uplate. Utakmice tih kola pratimo u tipovima.

Pravilo 5× i isplate

Najvažnije pravilo je prije isplate: uplatu moraš okrenuti barem pet puta. Ako to nisi napravio, SilverPlay isplatu može odbiti ili naplatiti naknadu do 8%. Uplatiš li i odmah želiš povući novac, gubiš.

Račun je u eurima. Javnog popisa metoda nema, a uvjeti kažu da su naknade navedene na stranici. Najveći dobitak po danu je 100.000 €. Uplate su na 4.

Je li SilverPlay siguran

Opći uvjeti ne imenuju tvrtku koja vodi stranicu. Pravo koje se primjenjuje je anjouansko, a zabranjene zemlje određuje Anjouan Offshore Financial Authority, pa je regulator anjouanski. Uvjeti sami kažu da Anjouan nema nacionalni registar samoisključenih. Sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Kako SilverPlay izgleda

Tamna mobilna stranica s brojačem jackpota na vrhu i pozivom na paket dobrodošlice ispod.

Snimke stranice silverplay.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

SilverPlay i slične kladionice

Cijela lista: rang-lista kladionica.

Kome SilverPlay odgovara

Odgovara ti ako

  • kladiš se redovito na Ligu prvaka i europska natjecanja
  • koristiš free betove i cashback na live oklade
  • čitaš engleski

Gledaj druge ako

  • želiš uplatiti i brzo isplatiti
  • ti je važno tko vodi stranicu

Kako smo ocijenili SilverPlay

5.3od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Dobre sportske promocije za europska natjecanja. Pravilo 5× prije isplate i neimenovani operater su razlog niske ocjene.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi6.0
Uplate4.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 5.3 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 6 i uplate 4 (kako ocjenjujemo). Uvjete smo pročitali 25.9.2026.

Česta pitanja o SilverPlayu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koji su SilverPlay bonus kodovi?
SILVER500, SILVER502, SILVER503 i SILVER1000 za četiri casino uplate, 100PLAY za sportski bonus.
Ima li SilverPlay naknadu na isplatu?
Ima ako uplata nije okrenuta barem pet puta: isplata može biti odbijena ili umanjena za naknadu do 8%.
Pod kojom licencom radi SilverPlay?
Opći uvjeti upućuju na pravo i regulatora Anjouana, bez imena tvrtke koja vodi stranicu.
Koliki je SilverPlay sportski bonus?
100% do 100 € uz kod 100PLAY, 12× samo na bonus, kvota 1,80, rok 21 dan.

SilverPlay kladionica Details

Licenca
Jezici

Casino dobrodošlica do 2.500 € + 250 besplatnih vrtnji kroz četiri uplate uz kodove SILVER500 do SILVER1000. Uvjet okretanja 35x, rok 21 dan. Sportski welcome 100% do 100 € (kod 100PLAY) uz 12x.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
6.0
Bonusi i promocije
4.0
Uplate i isplate
5.3 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)