Grailbet kladionica
5.0

Grailbet kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Najmanja uplata 20 $. Samo slotovi, isplata iz bonusa najviše 3x bonus. Iznosi su u dolarima. Vrijede opći uvjeti Grailbeta. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Grailbet logoGrailbetcasino i sport, u dolarima5.0od 10

Recenzija · Bonus i račun

Grailbet recenzija 2026

Grailbet je casino i kladionica na engleskom, s računom u američkim dolarima. Promocija ima malo, četiri, ali jedna je rijetka: tjedni cashback od 10% u pravom novcu, bez uvjeta okretanja. Za hrvatskog igrača svaka uplata znači konverziju valute.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Grailbeta, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
5.0 od 10
Cashback
10% tjedno, bez uvjeta
Dobrodošlica
100% do 1.000 $
Licenca
Anjouan

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 4 Grailbet ponude, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/4Casino dobrodošlica

Grailbet na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodGrailbet · katalog 25.9.2026.5.0/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 100% do 1.000 $ + 175 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Casino Welcome Bonus 100% do $1.000 + 175 vrtnji. Paket ide kroz 3 uplate. Uplata od 20 €, wager 30× na bonus, rok 7 dana. Iznosi su u kriptu ili dolarima, pa je ne računamo u eurima.

Otvori račun na Grailbetu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Cashback
  4. Sport
  5. Licenca i sigurnost
  6. Uplate i isplate
  7. Snimke stranice
  8. Usporedba
  9. Kome odgovara
  10. Kako smo ocijenili
  11. Česta pitanja

Grailbet dobrodošlica

Prva uplata od 20 $ nosi 100% do 1.000 $ i 50 vrtnji na Gates of Olympus 1000, druga 50% do 500 $ i 50 vrtnji, treća samo 75 vrtnji. Ukupno je to 175 vrtnji.

Wager je 30× i broji se samo na bonus, ne na uplatu, što je blaže od većine. Rok je ipak samo sedam dana, vrijedi samo za slotove, a iz bonusa se isplaćuje najviše tri puta njegov iznos.

Izvod ne računa Grailbet ponude jer su u dolarima, a mi računamo u eurima. Sve četiri ponude su na stranici Grailbet bonus.

Sve 4 ponude za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Casino Welcome Bonus 100% do $1.000 + 175 vrtnjiCasino Welcome Bonus 100% do $1.000 + 175 vrtnji30×100% do 1.000 $ + 175 vrtnji
Sportsbook Welcome Bonus 100% do $150Sportsbook Welcome Bonus 100% do $1508×100% do 150 $
10% tjedni cashback na casino10% povrata10% povrata
Pragmatic Play Drops & Wins 2.026Pragmatic Play Drops & Wins 2.026Turnir Pragmatic Play Drops & Wins

Kako uzeti Grailbet bonus

  1. Otvori računStranica je na engleskom, francuskom, španjolskom i turskom.
  2. Odaberi casino ili sportSportski paket ima stroge kombinacije.
  3. Uplati najmanje 20 $Računaj s troškom konverzije iz eura.
  4. Okreni u sedam danaCasino 30× samo na bonus.
Grailbet: cashback 10% bez uvjetaOcjena 5.0 · račun u dolarima · licenca Anjouan
Otvori račun na Grailbetu

Cashback bez uvjeta: zašto vrijedi

Svakog ponedjeljka Grailbet vraća 10% neto gubitka na slotovima i live casinu, do 2.000 $, u pravom novcu i bez okretanja. Uvjet je samo da su ti uplate u tjednu veće od isplata. Usporedbu s drugima imamo na stranici cashback bonusi.

Sport na Grailbetu

Sportski paket ide kroz tri uplate: 100%, 75% i 50%, svaki put do 150 $. Uvjet je 8× na uplatu i bonus, ali samo na kombinacijama od tri para s ukupnom kvotom 4,00, u 30 dana. Nova uplata dok je bonus aktivan isključuje te iz ostatka paketa. Za ideje pogledaj naše tipove.

Je li Grailbet siguran

Grailbet vodi Grail Technologies Ltd sa Svete Lucije, pod licencom Anjouana (Komori). Operater je imenovan, ali Anjouan je među najslabijim regulatorima koje susrećemo. Sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Iznosi na stranici i u uvjetima su u dolarima, a račun u eurima nismo mogli potvrditi prije registracije. To znači trošak konverzije pri svakoj uplati i isplati. Uplate su na 4.

Kako Grailbet izgleda

Tamnoplava stranica s natpisom o Svetom gralu u banneru i dvama velikim gumbima, za casino i za sport.

Snimke stranice grailbet.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Grailbet i slične kladionice

Cijela lista: rang-lista kladionica.

Kome Grailbet odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš casino redovito i cijeniš povrat bez uvjeta
  • ti ne smetaju engleski i dolari

Gledaj druge ako

  • želiš račun u eurima
  • želiš hrvatsko sučelje
  • ti je važna jača licenca

Kako smo ocijenili Grailbet

5.0od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Cashback bez uvjeta je stvarno dobar. Sve ostalo, od dolara i engleskog do Anjouana, drži ocjenu dolje.

Sigurnost5.0
Sport5.0
Bonusi6.0
Uplate4.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 5.0 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 5, bonusi 6 i uplate 4 (kako ocjenjujemo). Promocije smo pročitali na stranici 25.9.2026.

Česta pitanja o Grailbetu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Ima li Grailbet cashback?
Ima. Tjedno 10% neto gubitka na slotovima i live casinu, do 2.000 $, u pravom novcu bez uvjeta okretanja.
Pod kojom licencom radi Grailbet?
Pod licencom Anjouana (Komori). Operater je Grail Technologies Ltd sa Svete Lucije.
Ima li Grailbet račun u eurima?
Iznosi su u dolarima, a račun u eurima nismo mogli potvrditi prije registracije.
Koliki je wager na Grailbet bonus?
30× samo na bonus, rok sedam dana, isplata iz bonusa najviše tri puta bonus.

Grailbet kladionica Details

Licenca
Jezici

Casino dobrodošlica 100% do 1.000 $ + 175 besplatnih vrtnji kroz tri uplate, uvjet 30x samo na bonus, rok 7 dana. Tjedni cashback 10% u pravom novcu, bez uvjeta.

5.0
Sigurnost i licenca
5.0
Sportska ponuda i kvote
6.0
Bonusi i promocije
4.0
Uplate i isplate
5.0 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)