BravoPlay casino
4.5

BravoPlay casino

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Minimalna uplata 10 €. Rok 7 dana, najveći ulog 5 €, isplata iz bonusa najviše 10x bonus. Vrijede opći uvjeti BravoPlaya. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

BravoPlay logoBravoPlaycasino na hrvatskom, bez sporta4.5od 10

Recenzija · Bonus i račun

BravoPlay recenzija 2026

BravoPlay je casino na hrvatskom, bez sportske kladionice. Dobrodošlica je nominalno najveća u našem katalogu, do 10.500 € i 430 vrtnji kroz pet uplata. U praksi 45× u sedam dana uz ulog do 5 € znači da se okrenuti može samo manji dio.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta BravoPlaya, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
4.5 od 10
Dobrodošlica
do 10.500 € kroz 5 uplata
Wager
45× u 7 dana
Sport
nema

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 11 BravoPlay ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/11Bonus na 1. uplatu

BravoPlay na mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodBravoPlay · katalog 25.9.2026.4.5/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 120% do 5.000 € + 200 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Bonus na 1. uplatu 120% do 5.000 € + 200 vrtnji. Uplata od 10 €, wager 45× na bonus, rok 7 dana, najveći ulog 5 €.

Otvori račun na BravoPlayu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ostale ponude
  5. Licenca i sigurnost
  6. Uplate i isplate
  7. Snimke stranice
  8. Usporedba
  9. Kome odgovara
  10. Kako smo ocijenili
  11. Česta pitanja

BravoPlay dobrodošlica kroz pet uplata

Pet uplata, svaka od najmanje 10 €: 120% do 5.000 € i 200 vrtnji na Gates of Olympus, 75% do 1.000 € i 50 vrtnji, 100% do 1.000 € i 55 vrtnji, 100% do 1.500 € i 60 vrtnji te 125% do 2.000 € i 65 vrtnji.

Svi koraci imaju wager 45× na bonus, rok sedam dana, ulog do 5 €, a isplata iz bonusa ograničena je na deset puta bonus. Sve ponude: BravoPlay bonus.

Kako uzeti BravoPlay bonus

  1. Otvori računStranica je na hrvatskom.
  2. Uplati najmanje 10 €Karticom ili kriptovalutom.
  3. Okreni 45× u sedam danaUz ulog do 5 €.
  4. Isplati nakon KYC provjereNa karticu, kripto novčanik ili Skrill.
BravoPlay: casino na hrvatskomOcjena 4.5 · uplata od 10 €
Otvori račun na BravoPlayu

Računica prvog koraka

Bonus na 1. uplatu 120% do 5.000 € + 200 vrtnji: wager 45× na bonus, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
10 €12 €540 €1.0801,2 h
20 €24 €1.080 €2.1602,4 h
50 €60 €2.700 €5.4006,0 h
100 €120 €5.400 €10.80012 h
250 €300 €13.500 €27.00030 h

Uz 100 € bonus je 120 €, a promet 5.400 € u sedam dana. Slot od 96% pri tome u prosjeku zadrži 216 €.

Puni bonus od 5.000 € traži uplatu od oko 4.170 € i promet od 225.000 € u sedam dana. Uz ulog do 5 € to je najmanje 45.000 vrtnji, stotinjak vrtnji na sat bez prestanka cijeli tjedan.

Sve 11 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na 2. uplatu 75% do 1.000 € + 50 vrtnji75% do 1.000 € + 50 vrtnji45×+75 €
Bonus na 3. uplatu 100% do 1.000 € + 55 vrtnji100% do 1.000 € + 55 vrtnji45×+100 €
Bonus na 4. uplatu 100% do 1.500 € + 60 vrtnji100% do 1.500 € + 60 vrtnji45×+100 €
Bonus na 1. uplatu 120% do 5.000 € + 200 vrtnji120% do 5.000 € + 200 vrtnji45×+120 €
Bonus na 5. uplatu 125% do 2.000 € + 65 vrtnji125% do 2.000 € + 65 vrtnji45×+125 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Tjedni cashback do 20%20% povrata20% povrata
Dnevni rakeback do 5% (VIP)Dnevni rakeback do 5% (VIP)5% Dnevni rakeback
Tjedni rakeback do 21% prema razini vjernostiTjedni rakeback do 21% prema razini vjernosti21% Tjedni rakeback
Oktoberfest: 200 vrtnji + do 40% bonusa (svaka 3 dana)200 vrtnji + do 40% bonusa (svaka 3 dana)25×40% 200 vrtnji
WhatsApp: 20 vrtnji na Big Bass Bonanza20 vrtnji20 vrtnji, whatsapp
VIP rođendanska nagradaVIP rođendanska nagradaVIP VIP rođendanska nagrada

Ostale ponude

Tjedni cashback ide do 20%, ali novim igračima tek od šeste uplate. Svaka tri dana je Oktoberfest akcija (200 vrtnji i do 40% bonusa uz 25×, blaže od dobrodošlice), uz to WhatsApp akcija s 20 vrtnji i VIP rođendanska nagrada. Za rakeback kartica kaže do 21%, a detalji do 5%. Usporedba povrata: cashback bonusi.

Je li BravoPlay siguran

Stranicu vodi Bantom Limited sa Sejšela (House of Francis, Mahé). Uvjeti spominju licencu, ali ne imenuju regulatora. Isplata ide tek nakon KYC provjere. Bez imenovanog regulatora sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Uplata ide karticom ili kriptovalutom, od 10 €. Isplata ide na karticu, kripto novčanik ili Skrill, nakon KYC provjere. Na bankovni račun BravoPlay ne isplaćuje. Uplate su na 6. Kripto usporedba: kripto kladionice.

Kako BravoPlay izgleda

Tamnozelena mobilna stranica s dobrodošlicom od 1.500 € u banneru i redovima slotova ispod.

Snimke stranice bravoplay.casino iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

BravoPlay i slične kladionice

Cijela lista: rang-lista kladionica.

Kome BravoPlay odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš samo casino i želiš hrvatski
  • počinješ s malom uplatom od 10 €

Gledaj druge ako

  • želiš se kladiti na sport
  • želiš isplatu na bankovni račun
  • misliš da ćeš 10.500 € stvarno okrenuti

Kako smo ocijenili BravoPlay

4.5od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Veliki brojevi u banneru, a uvjeti koji ih brzo smanjuju. Bez sporta i bez imenovanog regulatora.

Sigurnost5.0
Sport2.0
Bonusi5.0
Uplate6.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 4.5 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 2 (jer sporta nema), bonusi 5 i uplate 6 (kako ocjenjujemo). Uvjete smo pročitali krajem rujna 2026.

Česta pitanja o BravoPlayu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je BravoPlay bonus dobrodošlice?
Do 10.500 € i 430 vrtnji kroz pet uplata. Prva nosi 120% do 5.000 € i 200 vrtnji.
Koliki je wager na BravoPlay bonus?
45× na bonus, rok sedam dana, ulog do 5 €, isplata iz bonusa najviše deset puta bonus.
Ima li BravoPlay sportsko klađenje?
Nema, samo casino.
Isplaćuje li BravoPlay na bankovni račun?
Ne. Isplata ide na karticu, kripto novčanik ili Skrill.

BravoPlay casino Details

Jezici

Casino dobrodošlica do 10.500 € + 430 besplatnih vrtnji kroz pet uplata, prva 120% do 5.000 € + 200 BV. Uvjet okretanja 45x u 7 dana, ulog najviše 5 €.

5.0
Sigurnost i licenca
2.0
Sportska ponuda i kvote
5.0
Bonusi i promocije
6.0
Uplate i isplate
4.5 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)