VoxCasino
5.5

VoxCasino

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Bonus se aktivira prije uplate. Najmanja uplata 20 €, isplata iz bonusa najviše 5x bonus. Vrijede opći uvjeti VoxCasina. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

VoxCasino logoVoxCasinocasino s kladionicom, engleski5.5od 10

Recenzija · Bonus i račun

VoxCasino recenzija 2026

VoxCasino je casino s kladionicom, na engleskom, pod curaçaoskom licencom i na istoj platformi kao FieryPlay. Paket dobrodošlice ide do 3.000 € i 600 vrtnji kroz četiri uplate, a postotak na prvoj ovisi o tome koliko uplatiš.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta VoxCasina, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
5.5 od 10
Dobrodošlica
do 3.000 € kroz 4 uplate
Prva uplata
do 150% od 60 €
Licenca
Curaçao, javan broj

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 9 VoxCasino ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/9Paket dobrodošlice

VoxCasino na mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodVoxCasino · katalog 25.9.2026.5.5/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 600 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Paket kroz četiri uplate do 3.000 € i 600 vrtnji. Prva uplata nosi 100% od 20 €, 125% od 30 € i 150% od 60 €, najviše 500 € i 150 vrtnji. Wager 30× na bonus, rok 5 dana. Bonus se aktivira na stranici bonusa prije uplate.

Otvori račun na VoxCasinu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ostale ponude
  5. Licenca i sigurnost
  6. Uplate i isplate
  7. Snimke stranice
  8. Usporedba
  9. Kome odgovara
  10. Kako smo ocijenili
  11. Česta pitanja

VoxCasino paket dobrodošlice

Paket ide kroz četiri uplate: prve dvije do 500 € i 150 vrtnji, druge dvije do 1.000 € i 150 vrtnji. Postotak prve uplate raste s iznosom: 100% od 20 €, 125% od 30 € i 150% od 60 €.

Wager je 30× i broji se samo na bonus, rok je pet dana. Kao i na FieryPlayu, bonus se aktivira na stranici bonusa prije uplate. Sve ponude: VoxCasino bonus.

Kako uzeti VoxCasino bonus

  1. Otvori računStranica je na engleskom.
  2. Aktiviraj bonus prije uplateNa stranici bonusa.
  3. Uplati 60 € za puni postotakOd 20 € bonus postoji, ali je 100%.
  4. Okreni u pet dana30× samo na bonus.
VoxCasino: paket do 3.000 € + 600 vrtnjiOcjena 5.5 · wager 30× na bonus · licenca Curaçao
Otvori račun na VoxCasinu

Koliko treba okrenuti

Welcome paket do 3.000 € + 600 vrtnji (4 uplate) (prva uplata): wager 30× na bonus, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €600 €1.2001,3 h
50 €63 €1.875 €3.7504,2 h
100 €150 €4.500 €9.00010 h
250 €375 €11.250 €22.50025 h

Uz 100 € uplate bonus je 150 €, a promet 4.500 €. Slot od 96% u prosjeku zadrži 180 €, a nulu daje povrat od 96,7%. Zahvaljujući wageru samo na bonus to je bliže nuli nego kod stranica koje broje i uplatu.

Sve 9 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Welcome paket do 3.000 € + 600 vrtnji (4 uplate)do 3.000 € + 600 vrtnji30×+150 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

HighRoller bonus do 5.000 € + 100 vrtnjido 5.000 € + 100 vrtnji100 vrtnji
Bonus na svaku treću uplatu do 250 € + 150 vrtnjido 250 € + 150 vrtnji150 vrtnji
50% na svaku uplatu do 250 €50% do 250 €50% do 250 €
Oktoberfest: do 250 € + 35 vrtnji + srećkado 250 € + 35 vrtnji35 vrtnji
Igra tjedna 65 vrtnji · Hot Spins 65 vrtnji65 vrtnji65 vrtnji, igra tjedna
Cashback do 10% petkom10% povrata10% povrata
Tjedni free bet do 150 €Tjedni free bet do 150 €150 € Tjedni free bet
Vikend free bet do 500 €Vikend free bet do 500 €500 € Vikend free bet

Ostale ponude

Uz paket su highroller bonus do 5.000 €, sanduci, kolo i program vjernosti, a tjedno i freebet do 150 € za sport. Dobici iz turnira i mrežnih promocija imaju wager 2×, a vrtnje vrijede do 14 dana. Povrate drugih uspoređujemo na stranici cashback bonusi.

Je li VoxCasino siguran

VoxCasino vodi Udwin B.V. s Curaçaa (broj društva 147117), pod licencom Curaçao Gaming Control Board broj OGL/2024/817/0708. Plaćanja obrađuje Uniarise Limited s Cipra. Podaci su u podnožju.

Postoje dokumenti o KYC-u, pranju novca, odgovornom igranju i prigovorima. Sigurnost je na 6 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Računi su u eurima. Javnog popisa limita i rokova isplate nismo našli, pa isplate ne možemo usporediti prije registracije. Uplate su na 5.

Kako VoxCasino izgleda

Tamna mobilna stranica s tjednim freebetom u banneru i popularnim slotovima ispod.

Snimke stranice voxcasino.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

VoxCasino i slične kladionice

Cijela lista: rang-lista kladionica.

Kome VoxCasino odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš casino i čitaš engleski
  • želiš wager koji se broji samo na bonus
  • ti je važna objavljena licenca

Gledaj druge ako

  • ti je sport glavna stvar
  • želiš unaprijed znati metode i rok isplate

Kako smo ocijenili VoxCasino

5.5od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Imenovan operater i blaži wager samo na bonus. Sport je slab, a metode i rokove isplate vidiš tek nakon registracije.

Sigurnost6.0
Sport5.0
Bonusi6.0
Uplate5.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 5.5 je prosjek četiri stupa: sigurnost 6, sport 5, bonusi 6 i uplate 5 (kako ocjenjujemo). Podaci su s javne stranice, provjereni krajem rujna 2026.

Česta pitanja o VoxCasinu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je VoxCasino bonus dobrodošlice?
Do 3.000 € i 600 vrtnji kroz četiri uplate. Prva nosi 100% od 20 €, 125% od 30 € i 150% od 60 €, najviše 500 €.
Koliki je wager na VoxCasino bonus?
30× samo na bonus, rok pet dana.
Pod kojom licencom radi VoxCasino?
Curaçao Gaming Control Board, broj OGL/2024/817/0708. Operater je Udwin B.V.
Ima li VoxCasino hrvatski jezik?
Nema, stranica i uvjeti su na engleskom. S hrvatske adrese stranica se otvara.

VoxCasino Details

Licenca
Jezici

Casino dobrodošlica do 3.000 € + 600 besplatnih vrtnji kroz četiri uplate; prva do 150% i 500 € ovisno o uplati. Uvjet okretanja 30x na bonus, rok 120 sati.

6.0
Sigurnost i licenca
5.0
Sportska ponuda i kvote
6.0
Bonusi i promocije
5.0
Uplate i isplate
5.5 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)