Spinline casino
3.8

Spinline casino

Paket dobrodošlice nije dostupan igračima iz Hrvatske i Finske (opći uvjeti bonusa). Za ostale bonuse: rok 2 dana od aktivacije, najveći ulog 5 €. Vrijede opći uvjeti Spinlinea. Igrajte odgovorno.

Spinline logoSpinlinecasino bez kladionice, engleski3.8od 10

Recenzija · Bonus i račun

Spinline recenzija 2026

Spinline je casino bez sportske kladionice, na engleskom. Naslov stranice obećava paket do 3.600 € i 1.100 vrtnji, banner 1.800 € i 800 vrtnji, a opći uvjeti bonusa kažu da paket vrijedi za sve zemlje osim Finske i Hrvatske. Za hrvatskog igrača to je casino bez dobrodošlice.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Spinlinea, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
3.8 od 10
Dobrodošlica
ne vrijedi za Hrvatsku
Sport
nema
Licenca
Curaçao, bez broja

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 7 Spinline ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/7Tjedni cashback svakog

Spinline na mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodSpinline · katalog 25.9.2026.3.8/10
Tvoja uplata100 €
Na računu Povrat Tjedni cashback svakog
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Tjedni cashback svakog ponedjeljka.

Otvori račun na Spinlineu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Otvaranje računa
  3. Igre
  4. Licenca i sigurnost
  5. Uplate i isplate
  6. Snimke stranice
  7. Usporedba
  8. Kome odgovara
  9. Kako smo ocijenili
  10. Česta pitanja

Spinline dobrodošlica i Hrvatska

Opći uvjeti bonusa izričito kažu da je paket dobrodošlice dostupan igračima iz svih zemalja osim Finske i Hrvatske. Ne vrijedi dakle ni 3.600 € iz naslova ni 1.800 € iz bannera.

Bez paketa ostaju tjedni cashback ponedjeljkom, rođendanski i high roller bonus, kalendar Bonus Rush s nagradom svaki dan, trgovina bonusa (najviše tri kupnje u 24 sata) i program vjernosti. Uvjete tih ponuda Spinline javno ne objavljuje, pa ih ne računamo.

Za sve bonuse vrijedi: ulog do 5 €, rok dva dana od aktivacije, a u uvjet slotovi ulaze 100%, instant igre 10%, rulet 5%. Live casino i jackpoti nisu dostupni uz aktivan bonus. Sve ponude: Spinline bonus.

Sve 7 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Paket dobrodošlice do 1.800 € + 800 vrtnji (NE za Hrvatsku)do 1.800 € + 800 vrtnji800 vrtnji
Tjedni cashback svakog ponedjeljkaTjedni cashback svakog ponedjeljkaPovrat Tjedni cashback svakog
Rođendanski bonusRođendanski bonusVIP Rođendanski bonus
High roller bonusHigh roller bonusVIP High roller bonus
Bonus Rush kalendar: nova nagrada svaki dannova nagrada svaki danTurnir Bonus Rush kalendar
Bonus trgovina (najviše 3 kupnje u 24 h)Bonus trgovina (najviše 3 kupnje u 24 h)VIP Bonus trgovina
Program lojalnosti, VIP klub, postignuća i turniriProgram lojalnosti, VIP klub, postignuća i turniriVIP Program lojalnosti, VIP

Ako ipak otvaraš račun

  1. Provjeri uvjeteDobrodošlica za Hrvatsku ne vrijedi, pa je ne očekuj.
  2. Otvori računStranica je samo na engleskom.
  3. Potvrdi identitetDo potvrde isplata je ograničena na 2.000 € dnevno i 2.300 € ukupno.
  4. Bonus otkaži kad želišAktivni bonus može se otkazati prije ispunjenog uvjeta.
Spinline: live casino bez bonusa dobrodošliceOcjena 3.8 · samo casino
Otvori račun na Spinlineu

Igre: velik izbor live casina

Spinline nema sportsku kladionicu, samo slotove, live casino i stolne igre. Live casino je jača strana, s Evolutionom, Pragmatic Liveom i Playtechom. Sport po našem okviru dobiva 2, kao i kod BravoPlaya. Ako tražiš klađenje, pogledaj rang-listu kladionica.

Je li Spinline siguran

Opći uvjeti kažu da stranicu vodi društvo s Cipra, sa sjedištem u Nikoziji, a igre pruža matično društvo s Curaçaa pod eGaming licencom Vlade Curaçaa. Nijedno društvo nije imenovano, a broja licence nema. Sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Računi su u eurima. Javnog popisa metoda nema, a opći uvjeti spominju G2A Pay kao jednog od pružatelja plaćanja. Do potvrde identiteta isplata je ograničena na 2.000 € u 24 sata i 2.300 € ukupno, a aktivna može biti samo jedna isplata.

Kako Spinline izgleda

Tamna mobilna stranica sa zelenim naglascima, turnirima na vrhu i paketom dobrodošlice u banneru, koji za Hrvatsku ne vrijedi.

Snimke stranice spinline.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Bolji izbor od Spinlinea

Ako želiš casino s dobrodošlicom koja vrijedi za Hrvatsku, usporedi kladionice s naše liste. Cijela lista: rang-lista kladionica.

Kome Spinline odgovara

Odgovara ti ako

  • igraš live casino i bonus ti nije važan

Gledaj druge ako

  • želiš bonus dobrodošlice
  • želiš sport
  • ti je važno znati tko vodi stranicu

Kako smo ocijenili Spinline

3.8od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Najniža ocjena na našoj listi, i s razlogom: glavna ponuda ne vrijedi za Hrvatsku, sporta nema, a operater nije imenovan.

Sigurnost5.0
Sport2.0
Bonusi3.0
Uplate5.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 3.8 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 2, bonusi 3 i uplate 5 (kako ocjenjujemo). Uvjete bonusa pročitali smo krajem rujna 2026.

Česta pitanja o Spinlineu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Vrijedi li Spinline bonus dobrodošlice za Hrvatsku?
Ne. Opći uvjeti bonusa kažu da paket vrijedi za sve zemlje osim Finske i Hrvatske.
Ima li Spinline sportsko klađenje?
Nema, samo slotove, live casino i stolne igre.
Pod kojom licencom radi Spinline?
Uvjeti spominju eGaming licencu Vlade Curaçaa, bez imena društva i broja licence.
Koliko se može isplatiti sa Spinlinea prije provjere identiteta?
Najviše 2.000 € u 24 sata i 2.300 € ukupno od registracije.

Spinline casino Details

Licenca
Jezici

Paket dobrodošlice ne vrijedi za igrače iz Hrvatske. Ostale ponude: tjedni cashback, rođendanski i high roller bonus, kalendar Bonus Rush. Ulog uz aktivan bonus najviše 5 €.

5.0
Sigurnost i licenca
2.0
Sportska ponuda i kvote
3.0
Bonusi i promocije
5.0
Uplate i isplate
3.8 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)