Golisimo kladionica
6.3

Golisimo kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Bira se jedna dobrodošlica pri registraciji. Minimalna uplata za bonus 20 €; Skrill i Neteller ne otvaraju bonus. Vrijede opći uvjeti Golisima. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Golisimo logoGolisimocasino i sport na hrvatskom6.3od 10

Recenzija · Bonus i račun

Golisimo recenzija 2026

Golisimo je casino i kladionica na hrvatskom, u eurima i USDT-u. Dobrodošlica je najizdašnija na svojoj platformi, do 2.500 € i 350 vrtnji kroz četiri uplate. Uz nju je i tjedni sportski reload s najblažim uvjetom koji smo našli kod sestrinskih stranica.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Golisima, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.3 od 10
Dobrodošlica
do 2.500 € kroz 4 uplate
Uplata za bonus
20 €
Licenca
nije navedena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 19 Golisimo ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/19Paket dobrodošlice

Golisimo na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodGolisimo · katalog 25.9.2026.6.3/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 300% do 2.500 € + 300 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Paket dobrodošlice 300% do 2.500 € + 300 vrtnji. Paket ide kroz 4 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 100% do 1.000 €. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Golisimu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Golisimo paket dobrodošlice

Paket ide kroz četiri uplate: 100% do 1.000 € i 200 vrtnji, zatim dvaput 50% do 500 € i 50 vrtnji, i na kraju 100% do 500 € i 50 vrtnji. Naslov kaže 300 vrtnji, a zbroj u uvjetima je 350.

Svaka uplata mora biti barem 20 €. Wager je 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, ulog do 100 €, a Skrill i Neteller ne otvaraju bonus. Sve ponude su na stranici Golisimo bonus.

Sportska dobrodošlica je 100% do 100 € uz 6× i kvotu 2,00, a postoje i kripto dobrodošlice u USDT-u.

Kako uzeti Golisimo bonus

  1. Otvori računGolisimo ima hrvatsku inačicu stranice i uvjeta.
  2. Odaberi dobrodošlicuCasino, sport ili kripto, jednu.
  3. Uplati 20 € ili višeNe Skrillom ni Netellerom.
  4. Okreni svaki dio u 10 danaPaket se otključava uplatu po uplatu.
Golisimo: paket do 2.500 € + 350 vrtnjiOcjena 6.3 · bonusi 7 · uplate 7
Otvori račun na Golisimu

Koliko treba okrenuti

Paket dobrodošlice 300% do 2.500 € + 300 vrtnji (prva uplata): wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

Prva uplata od 100 € s bonusom od 100 € traži 7.000 € prometa. Uz slot od 96% okretanje u prosjeku pojede 280 €. Paket je velik, ali svaki euro iz njega skupo se okreće.

Koje se Golisimo ponude isplate

Jača strana je sport. Tjedni sportski reload ovdje traži samo 5× na uplatu, ali od najmanje 100 €. Uz 100 € u prosjeku ostavi oko 20 €, a sportska dobrodošlica oko 28 €.

Sve 19 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 50% do 500 €50% do 500 €5×+50 €
Vikend bonus nadopune 50% do 750 €50% do 750 €8×+50 €
Vikend reload 50% do 700 € + 50 vrtnji50% do 700 € + 50 vrtnji35×+50 €
Paket dobrodošlice 300% do 2.500 € + 300 vrtnji300% do 2.500 € + 300 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Kripto bonus dobrodošlice 200% do 3.000 USDT200% do 3.000 USDT40×200% do 3.000 USDT
Kripto bonus dobrodošlice 100% do 200 USDT100% do 200 USDT6×100% do 200 USDT
Tjedni reload 50 vrtnji50 vrtnji50 vrtnji
Tjedni kripto bonus nadopune 60% do 1.000 USDT60% do 1.000 USDT30×60% do 1.000 USDT
Kripto tjedni bonus nadopune 50% do 500 USDT50% do 500 USDT8×50% do 500 USDT
Kripto vikend bonus nadopune 75% do 750 USDT + 100 vrtnji75% do 750 USDT + 100 vrtnji30×75% do 750 USDT + 100 vrtnji
Kripto vikend bonus nadopune 50% do 1.000 USDT50% do 1.000 USDT8×50% do 1.000 USDT
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednosti0×Listić Rana isplata
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpot0×Turnir Amusnet Cash Bomb jackpot

Live cashback 25% i dnevni do 15% okreću se jednom (cashback bonusi).

Sport na Golisimu

Uz reloade su accumulator boost do +100%, rana isplata i BetBuilder s povratom u free betu. Sportske reloade i BetBuilder dodjeljuje podrška. Za utakmice dana pogledaj naše tipove.

Je li Golisimo siguran

Golisimo ne ističe ni licencu ni tvrtku: nema ih u podnožju, na stranici O nama ni u općim uvjetima (verzija 1.12 od 19.8.2026.). Uvjeti postoje na hrvatskom, ali obvezujuća je engleska verzija.

Alati za odgovorno igranje postoje, a prije isplate traži se dokument i dokaz adrese. Bez imenovane licence ne znaš kome se obratiti ako podrška ne riješi spor. Sigurnost je na 5 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Računi su u eurima ili USDT-u. Za Hrvatsku je javno 21 način uplate: PlayID, kartica (10 do 2.000 €), Paysafecard (do 1.000 €), Skrill, Neteller, MiFinity i petnaestak kriptovaluta, od USDT-a do Bitcoina (od 30 €).

Isplate imaju strop po VIP razini, od 500 € dnevno i 7.000 € mjesečno do 1.500 € dnevno i 20.000 € mjesečno. Za rekreativnu igru dovoljno, veći dobitak ide u obrocima.

Kako Golisimo izgleda

Tamna, tirkizna stranica sa sportom na naslovnici: banner s kripto dobrodošlicom i odmah ispod utakmice s kvotama.

Snimke stranice golisimo.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Golisimo i slične kladionice

Malina Casino je isti operater s manjim paketom, a DicePalace na istoj platformi ima još veći. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Golisimo odgovara

Odgovara ti ako

  • planiraš četiri uplate i želiš najviše vrtnji
  • kladiš se tjedno s uplatama od 100 €
  • želiš sve na hrvatskom i javne metode plaćanja

Gledaj druge ako

  • ti treba licenca s imenom
  • tražiš casino bonus koji ostaje u plusu

Kako smo ocijenili Golisimo

6.3od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Najveći paket na platformi i dobar sportski reload. Licenca nije navedena, a obvezujući su engleski uvjeti.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi7.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.3 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 7 i uplate 7 (kako ocjenjujemo). Uvjete i metode pročitali smo na hrvatskoj inačici krajem rujna 2026.

Česta pitanja o Golisimu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je Golisimo bonus dobrodošlice?
Do 2.500 € i 350 vrtnji kroz četiri uplate: 100% do 1.000 € + 200 vrtnji, dvaput 50% do 500 € + 50 vrtnji i 100% do 500 € + 50 vrtnji.
Koliki je wager na Golisimo bonus?
35× na bonus i uplatu, rok 10 dana. Za prvu uplatu od 100 € to je 7.000 € prometa.
Koji sportski reload ima Golisimo?
Tjedni sportski reload traži 5× na uplatu, ali uplatu od najmanje 100 €. Vikend bonus nadopune traži 8×.
Koju licencu ima Golisimo?
Licencu stranica ne navodi. Sigurnost zato ocjenjujemo s 5.

Golisimo kladionica Details

Jezici

Casino dobrodošlica do 2.500 € + 350 besplatnih vrtnji kroz četiri uplate, prva 100% do 1.000 € + 200 BV. Uvjet okretanja 35x. Sportski welcome 100% do 100 € uz 6x.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
7.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
6.3 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)