Cazeus kladionica
6.0

Cazeus kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Bira se jedna dobrodošlica pri registraciji. Minimalna uplata za bonus 20 €; Skrill i Neteller ne otvaraju bonus. Vrijede opći uvjeti Cazeusa. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

Cazeus logoCazeuscasino i sport na hrvatskom6.0od 10

Recenzija · Bonus i račun

Cazeus recenzija 2026

Cazeus je casino i kladionica na hrvatskom, od istog operatera kao TikiTaka i na istoj platformi kao Dudespin i Robocat. Dobrodošlica je ista kao kod njih, ali tjedni reloadi su veći: vikend do 800 € i sportski 70%. Licencu stranica ne navodi.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta Cazeusa, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
6.0 od 10
Dobrodošlica
100% do 500 € + 200 vrtnji
Uplata za bonus
20 €
Licenca
nije navedena

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 15 Cazeus ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/15Bonus dobrodošlice

Cazeus na računalu i mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodCazeus · katalog 25.9.2026.6.0/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 100% do 500 € + 200 vrtnji
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji. Uplata od 20 €, wager 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, najveći ulog 100 €. Uplata Netellerom ili Skrillom ne otvara bonus.

Otvori račun na Cazeusu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Wager na primjeru
  4. Ponude koje se isplate
  5. Sport
  6. Licenca i sigurnost
  7. Uplate i isplate
  8. Snimke stranice
  9. Usporedba
  10. Kome odgovara
  11. Kako smo ocijenili
  12. Česta pitanja

Cazeus bonus dobrodošlice

Uz prvu uplatu od najmanje 20 € dobiješ 100% do 500 € i 200 besplatnih vrtnji. Wager je 35× na bonus i uplatu, rok 10 dana, ulog najviše 100 €, a iz bonusa se isplaćuje najviše deset puta njegov iznos.

Sportska dobrodošlica je 100% do 100 € uz 6× na bonus i uplatu. Kvota mora biti barem 2,00 na pojedinačnoj ili 1,50 po događaju na kombiniranoj, a rok je 30 dana. Kripto dobrodošlice Cazeus nema.

Skrill i Neteller ne otvaraju bonus, pa za prvu uplatu uzmi karticu ili kriptovalutu. Svih 15 ponuda je na stranici Cazeus bonus.

Kako uzeti Cazeus bonus

  1. Otvori računGlavna adresa vodi na hrvatsku zrcalnu stranicu.
  2. Odaberi casino ili sportJedna dobrodošlica po igraču.
  3. Uplati najmanje 20 €Karticom ili kriptovalutom. Skrill i Neteller bonus ne otvaraju.
  4. Okreni bonus u rokuCasino 10 dana, sport 30 dana.
Cazeus: veći reloadi, uvjeti na hrvatskomOcjena 6.0 · vikend reload do 800 € + 80 vrtnji
Otvori račun na Cazeusu

Koliko treba okrenuti

Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji: wager 35× na bonus i uplatu, vrtnja od 0,50 € svake četiri sekunde
UplataBonusPrometVrtnjiIgre
20 €20 €1.400 €2.8003,1 h
50 €50 €3.500 €7.0007,8 h
100 €100 €7.000 €14.00016 h
250 €250 €17.500 €35.00039 h

S 100 € uplate i 100 € bonusa okrećeš 7.000 €. Uz slot od 96% to u prosjeku košta 280 €, a na nulu bi izašao tek uz povrat od 98,6%. Casino dobrodošlica je dakle duža igra, ne zarada.

Koje se Cazeus ponude isplate

Četiri ponude imaju sve uvjete za račun. U plusu su sportske: dobrodošlica s oko 28 € uz 100 € i tjedni sportski reload od 70% do 500 €, s oko 22 €. Taj reload je veći nego na sestrinskim stranicama, gdje je 50%.

Sve 15 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Bonus na prvu uplatu 100% do 100 €100% do 100 €6×+100 €
Tjedni bonus nadopune 70% do 500 €70% do 500 €8×+70 €
Vikend reload 50% do 800 € + 80 vrtnji50% do 800 € + 80 vrtnji35×+50 €
Bonus dobrodošlice 100% do 500 € + 200 vrtnji100% do 500 € + 200 vrtnji35×+100 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Tjedni reload 60 vrtnji60 vrtnji60 vrtnji
Sport cashback 10% do 500 €10% povrata do 500 €3×10% povrata do 500 €
Live cashback 25% do 200 €25% povrata do 200 €1×25% povrata do 200 €
Dnevni cashback do 15% ili 400 €15% povrata do 400 €1×15% povrata do 400 €
BetBuilder: 50% povrata u free betu do 50 €50% povrata u free betu do 50 €50% do 50 €
Accumulator boost do +100%Accumulator boost do +100%100% Accumulator boost do +100%
Rana isplata: 2 gola prednosti2 gola prednostiListić Rana isplata
Spinoleague 12.000.000 €Spinoleague 12.000.000 €12 mil. € Spinoleague
Amusnet Cash Bomb jackpotAmusnet Cash Bomb jackpotTurnir Amusnet Cash Bomb jackpot
Trgovina: kovanice za nagrade do 1.000 €kovanice za nagrade do 1.000 €1.000 € Trgovina
VIP Club: 400 € dnevno u nagradama400 € dnevno u nagradama400 € VIP Club

Vikend casino reload ide do 800 € i 80 vrtnji (drugdje 700 € i 50), a tjedni reload donosi 60 vrtnji. Dnevni cashback do 15% i live cashback 25% okreću se jednom (usporedba cashbacka).

Sport na Cazeusu

Uz sportsku dobrodošlicu idu accumulator boost do +100% na kombinacije od tri para naviše (kvota barem 1,40 po paru), rana isplata kad momčad vodi s dva gola, sportski cashback 10% do 500 € uz 3× i BetBuilder koji vraća pola uloga do 50 € u free betu. Utakmice dana su u našim tipovima.

Je li Cazeus siguran

Podnožje Cazeusa ne navodi ni licencu ni tvrtku, samo dobnu granicu i autorska prava. Opći uvjeti (verzija 1.12) postoje na hrvatskom, ali licencu ne spominju. Partnerski program vodi na Digiku, operatera koji stoji i iza TikiTake.

Prije isplate stranica traži osobni dokument i dokaz adrese, a alati za odgovorno igranje postoje. Bez imenovanog regulatora u sporu ti ostaje samo postupak prigovora same stranice. Zato je sigurnost na 5. Više o granicama na stranici odgovorno klađenje.

Uplate i isplate

Računi su u eurima. Stranica Plaćanje za Hrvatsku nudi 20 načina uplate: karticu (od 10 do 2.000 €), Paysafecard (do 1.000 €), Skrill, Neteller, MiFinity i petnaestak kriptovaluta, od USDT-a na četiri mreže do Bitcoina (od 30 €), Ethereuma i Litecoina.

Limiti stoje uz svaku metodu, i zato su uplate na 7. Kripto po kladionicama uspoređujemo na stranici kripto kladionice.

Kako Cazeus izgleda

Tamna stranica sa Zeusom u banneru i dobrodošlicom ispisanom na hrvatskom, a ispod numerirani popis najigranijih igara.

Snimke stranice cazeus.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

Cazeus i slične kladionice

TikiTaka je ista ponuda s još jednim sportskim reloadom. Cijela lista je na rang-listi kladionica.

Kome Cazeus odgovara

Odgovara ti ako

  • uplaćuješ svaki tjedan i važni su ti reloadi
  • želiš sve na hrvatskom
  • plaćaš karticom, Paysafecardom ili kriptom

Gledaj druge ako

  • želiš znati tko izdaje licencu
  • tražiš kripto dobrodošlicu
  • uplaćuješ Skrillom ili Netellerom i želiš bonus

Kako smo ocijenili Cazeus

6.0od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Za igrača koji uplaćuje svaki tjedan reloadi su bolji nego na sestrinskim stranicama. Licenca nije navedena, pa sigurnost ostaje na 5.

Sigurnost5.0
Sport6.0
Bonusi6.0
Uplate7.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 6.0 je prosjek četiri stupa: sigurnost 5, sport 6, bonusi 6 i uplate 7 (kako ocjenjujemo).

Uvjete i metode plaćanja pročitali smo na hrvatskoj inačici 25. i 26.9.2026. Bez računa i bez uplate. Zadnji pregled 6.10.2026.

Česta pitanja o Cazeusu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Koliki je Cazeus bonus dobrodošlice?
100% do 500 € i 200 besplatnih vrtnji uz 35× na bonus i uplatu, uz uplatu od najmanje 20 €. Sportska dobrodošlica je 100% do 100 € uz 6×.
Je li Cazeus isti kao TikiTaka?
Isti operater i gotovo iste ponude. TikiTaka ima još sportski vikend reload, a Cazeus prima Paysafecard.
Koju licencu ima Cazeus?
Stranica i opći uvjeti licencu ne navode. Zato sigurnost ocjenjujemo s 5.
Kojim se metodama uplaćuje na Cazeus?
Karticom, Paysafecardom, Skrillom, Netellerom, MiFinityjem i u petnaestak kriptovaluta. Skrill i Neteller ne otvaraju bonus dobrodošlice.

Cazeus kladionica Details

Jezici

Casino dobrodošlica 100% do 500 € + 200 besplatnih vrtnji uz 35x, rok 10 dana. Sportski welcome 100% do 100 € uz 6x. Vikend reload do 800 € + 80 BV.

5.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
6.0
Bonusi i promocije
7.0
Uplate i isplate
6.0 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)