MagneticSlots kladionica
5.5

MagneticSlots kladionica

Bonus vrijedi samo za nove igrače (18+). Bonus je sticky (ne isplaćuje se), najveći dobitak 10x bonus, rok za dobrodošlicu 7 dana. Vrijede opći uvjeti MagneticSlotsa. Provjerite uvjete okretanja prije prihvaćanja. Igrajte odgovorno.

MagneticSlots logoMagneticSlotscasino i sport, hrvatsko sučelje5.5od 10

Recenzija · Bonus i račun

MagneticSlots recenzija 2026

MagneticSlots je casino i kladionica s hrvatskim sučeljem i curaçaoskom licencom. Uvjeti bonusa postoje samo na engleskom i stroži su od prosjeka, a casino bonusi su sticky: sam bonus se ne isplaćuje. Sportski paket je ovdje pametniji izbor.

Provjereno 6.10.2026.Kladionica.org Team·iz javnih uvjeta MagneticSlotsa, bez vlastitog depozita

Naša ocjena
5.5 od 10
Sportski paket
do 450 € uz 5×
Casino bonus
sticky, 40×
Licenca
Curaçao GCB

Skrolaj i ponude padaju u špil

Špil ponuda

Svih 12 MagneticSlots ponuda, najisplativija prva

Karte su poredane po tome koliko ti donose za uplatu iz izvoda. Povuci ih prstom, listaj strelicama ili dodirni kartu. Srednja je u izvodu, a ako je povučeš prema gore, doleti u njega.

1/12Sportski paket dobrodošlice

MagneticSlots na mobitelu, snimke iz rujna 2026. Dodirni snimku za veliki prikaz. Ponuda na snimkama može se razlikovati od današnje.
Tvoj izvodMagneticSlots · katalog 25.9.2026.5.5/10
Tvoja uplata100 €
Na računu 450 € Sportski paket dobrodošlice
Bonus
Besplatne vrtnje
Uvjet okretanja
Isplativost
U prosjeku ostaje

Sportski paket dobrodošlice do 450 € (3 uplate). Paket ide kroz 3 uplate. Izvod računa prvu uplatu: 100% do 100 €. Uplata od 20 €, wager 5× na bonus, rok 14 dana.

Otvori račun na MagneticSlotsu
Pretpostavke računa
Ulog po vrtnji
Povrat slota (RTP)96%
Kad uvjeti ne kažu, wager računamo na

Ovo je model, ne obećanje. Besplatne vrtnje, najveći dopušteni ulog i igre koje se ne broje u promet nisu uračunati jer ih katalog nema za svaku ponudu.

Sadržaj
  1. Bonus dobrodošlice
  2. Bonus u četiri koraka
  3. Sport
  4. Licenca i sigurnost
  5. Uplate i isplate
  6. Snimke stranice
  7. Usporedba
  8. Kome odgovara
  9. Kako smo ocijenili
  10. Česta pitanja

MagneticSlots bonusi i sticky pravilo

Casino dobrodošlica raste s uplatom: 100% i 50 vrtnji od 20 €, 125% i 100 vrtnji od 35 € i 150% i 150 vrtnji od 70 €. Druga uplata nosi 55% do 500 € i 100 vrtnji, treća 100% do 500 €.

Opći uvjeti kažu 40× na bonus, rok 7 dana za dobrodošlicu, ulog do 5 € i dobitak najviše deset puta bonus. Bonusi su sticky: kad isplaćuješ, bonus nestaje i isplaćuje se samo dobitak iznad njega. Zato casino bonuse ne prikazujemo kao da ostaju u plusu.

Kartica dobrodošlice spominje do 1.500 €, a opći uvjeti ograničavaju bonus na 150 € po uplati. To proturječje treba razriješiti s podrškom prije uplate. Sve ponude: MagneticSlots bonus.

Kako uzeti MagneticSlots bonus

  1. Otvori računSučelje je na hrvatskom, uvjeti bonusa na engleskom.
  2. Odaberi sportski ili casino paketSportski ima blaži uvjet.
  3. Uplati najmanje 20 €Za puni casino postotak 70 €.
  4. Okreni u rokuSport 5× na bonus u 14 dana, casino 40× u 7 dana.
MagneticSlots: sportski paket uz 5×Ocjena 5.5 · licenca Curaçao GCB
Otvori račun na MagneticSlotsu

Sportski paket: bolji izbor

Sportski paket ide kroz tri uplate: 100% do 100 €, 75% do 150 € i 50% do 200 €, ukupno do 450 €, uz 5× na bonus i rok od 14 dana. Ako pravilo o sticky bonusu ne vrijedi i za sport (uvjeti to ne razdvajaju jasno), uz 100 € u prosjeku ostaje oko 70 €.

Uz to idu tjedni sportski cashback 6% do 10%, najviše 5.000 €, uz 1× (ne isplaćuje se ako su uplate u tjednu manje od neto gubitka) i nedjeljni reload 25% do 100 € uz kod RELDAY i 5×. Sportske promocije nisu na javnoj kartici, nego samo u općim uvjetima. Ideje za listić su u našim tipovima.

Sve 12 ponuda za tvoju uplatu

Poredano po tome koliko ti ponuda ostavlja. Dodirni red i ponuda odlazi u izvod.

PonudaWagerDobiješ uz 100 €Isplativost
Sportski paket dobrodošlice do 450 € (3 uplate)do 450 €5×+100 €
Nedjeljni reload 25% do 100 € (kod RELDAY)25% do 100 €5×+25 €

Ostale ponude: uvjeti nisu objavljeni do kraja, pa ih ne računamo

Bonus na 1. uplatu do 150% ili 1.500 € + 150 vrtnji150% do 1.500 € + 150 vrtnji40×150% do 1.500 € + 150 vrtnji
Bonus na 2. uplatu 55% do 500 € + 100 vrtnji55% do 500 € + 100 vrtnji40×55% do 500 € + 100 vrtnji
Bonus na 3. uplatu 100% do 500 €100% do 500 €40×100% do 500 €
Highroller bonus 50% do 500 € (kod 50HIGH)50% do 500 €40×50% do 500 €
Tjedni povrat novca do 25%25% povrata25% povrata
Tjedni sportski cashback 6–10% do 5.000 €Tjedni sportski cashback 6–10% do 5.000 €1×10% povrata do 5.000 €
Rakeback do 18%Rakeback do 18%18% Rakeback
Lutrija žetvene sreće: 100.000 vrtnji100.000 vrtnji100.000 vrtnji, lutrija žetvene sreće
Turniri: Rookie Rumble 2.500 € dnevno, dnevni brončani 2.500 €, turnir uživo 10.000 €Rookie Rumble 2.500 € dnevno, dnevni brončani 2.500 €, turnir uživo 10.000 €2.500 € Turniri
Turniri provajdera: Drops & Wins 25 mil. €, Spinoleague 12 mil. €, BGaming Drops 1 mil. €, Sretni bum 600.000 €, Raj nakita 300.000 €Drops & Wins 25 mil. €, Spinoleague 12 mil. €, BGaming Drops 1 mil. €, Sretni bum 600.000 €, Raj nakita 300.000 €600.000 € Turniri provajdera

Je li MagneticSlots siguran

Stranicu vodi Neroblanko Tech B.V. s Curaçaa (broj društva 164789), a licencu izdaje Curaçao Gaming Control Board. Oba podatka stoje u općim uvjetima.

Postoje dokumenti o sporovima, samoisključenju, KYC-u, pranju novca i testiranju generatora slučajnih brojeva. Sigurnost je na 6 (odgovorno klađenje).

Uplate i isplate

Računi su u eurima, a stranica ima zaseban odjeljak o Bitcoinu. Javnog popisa metoda nema, pa limite i rokove isplate ne možemo usporediti prije registracije. Uplate su na 5. Kripto usporedba: kripto kladionice.

Kako MagneticSlots izgleda

Na računalu stranica dugo prikazuje samo logotip dok se učitava, pa ovdje pokazujemo mobilnu verziju, tamnu, s hrvatskim izbornikom.

Snimke stranice magneticslots.com iz rujna 2026. Dodirni za veliki prikaz.

MagneticSlots i slične kladionice

Cijela lista: rang-lista kladionica.

Kome MagneticSlots odgovara

Odgovara ti ako

  • kladiš se i želiš sportski bonus uz 5×
  • želiš hrvatsko sučelje i imenovan operater

Gledaj druge ako

  • dolaziš zbog casino bonusa, jer je sticky
  • ne čitaš uvjete na engleskom

Kako smo ocijenili MagneticSlots

5.5od 10 · prosjek četiri stupa · medijan 26 kladionica je 6.0

Imenovan operater i blag sportski paket. Casino bonusi su sticky, a kartica i opći uvjeti proturječe o iznosu.

Sigurnost6.0
Sport6.0
Bonusi5.0
Uplate5.0
Okomita crta je medijan 26 kladionica koje pratimo.

Ocjena 5.5 je prosjek četiri stupa: sigurnost 6, sport 6, bonusi 5 i uplate 5 (kako ocjenjujemo). Uvjete smo pročitali krajem rujna 2026.

Česta pitanja o MagneticSlotsu

Kratki odgovori, s podacima provjerenima 6.10.2026.

Što znači sticky bonus na MagneticSlotsu?
Bonus se ne isplaćuje: kad zatražiš isplatu, bonus nestaje i isplaćuje se samo dobitak iznad njega.
Koliki je MagneticSlots sportski bonus?
Do 450 € kroz tri uplate (100% do 100 €, 75% do 150 €, 50% do 200 €), uz 5× na bonus u 14 dana.
Pod kojom licencom radi MagneticSlots?
Curaçao Gaming Control Board, operater Neroblanko Tech B.V.
Ima li MagneticSlots hrvatski jezik?
Sučelje je na hrvatskom, ali uvjeti bonusa samo na engleskom.

MagneticSlots kladionica Details

Licenca
Jezici

Casino dobrodošlica do 150% + 150 besplatnih vrtnji na prvu uplatu od 70 €. Uvjet okretanja 40x, sticky bonus, ulog najviše 5 €. Sportski welcome do 450 € kroz tri uplate uz 5x.

6.0
Sigurnost i licenca
6.0
Sportska ponuda i kvote
5.0
Bonusi i promocije
5.0
Uplate i isplate
5.5 Ukupna ocjena

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)